Ubezpieczenie

Ubezpieczenie firmy przeprowadzkowej, profesjonalne usługi przeprowadzkowe i transportowe na terenie Warszawy i okolic. Ubezpieczenie to istotny element każdej przeprowadzki. Organizując tego typu rozwiązanie zapewniasz sobie komfort w trakcie przeprowadzki w postaci mniejszego stresu w razie wystąpienia nie przewidzianych zdarzeń. Należy zaznaczyć, że ubezpieczenie podczas przeprowadzki NIE JEST obowiązkowym elementem usługi ani wymogiem w stosunku do firmy przeprowadzkowej, natomiast MY w trosce o dobro, bezpieczeństwo oraz spokój naszych Klientów, posiadamy ubezpieczenie na każdej naszej usłudze. Dlatego też przy wyborze firmy przeprowadzkowej zwróć szczególną uwagę, czy konkurencyjna firma posiada ubezpieczenie w swojej ofercie oraz czy jest ono wliczone w cenę usługi, co u nas jest standardem.

ubezpieczenie firmy przeprowadzkowej warszawa

ubezpieczenie firmy przeprowadzkowej warszawa

Ubezpieczenia indywidualne usług

W przypadku zleceń o bardzo dużej wartości zalecamy, aby wykupić ubezpieczenie indywidualne na poszczególną usługę. Możesz to zrobić we własnym zakresie lub skorzystać w naszej pomocy. Ubezpieczenie to wykupujesz na konkretną usługę w konkretnym czasie. Koszt ubezpieczenia zależny jest od wartości przewożonego mienia oraz prawdopodobieństwa wystąpienia nie przewidzianych zdarzeń. Koszt ubezpieczenia wyliczany jest indywidualnie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. W chwili obecnej współpracujemy z kilkoma agentami ubezpieczeniowymi na terenie całej Polski.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader