Sprzątanie po przeprowadzce

Sprzątanie po przeprowadzce – Przeprowadzka jest procesem, który często powoduje, że mieszkanie, dom lub biuro są brudne po tym jak pracownicy zakończą swoje obowiązki. Zostaje kurz, brud, kartony, fragmenty folii bąbelkowej lub folii stretch na podłodze, zbiera się kurz na meblach, w czasie transportu pomimo, że meble są zabezpieczone, widać czasem brud wynikający z transportu mebli. W czasie przeprowadzki każdy chodzi po posesji w butach, a nie jak to powinno być normalnie w domu, w kapciach. Dlatego po każdej przeprowadzce należy wszystko dokładnie sprzątnąć i tutaj mogą Państwo liczyć na usługę profesjonalnego sprzątania po przeprowadzce na terenie Warszawy i okolic, świadczoną przez naszą firmę.

Sprzątanie przed wprowadzką

Sprzątanie przez wprowadzką to oferta skierowana głównie do wynajmujących mieszkania, którzy mają w swojej ofercie jedną lub więcej nieruchomości i chcą bądź posprzątać po starym lokatorze, bezpośrednio przed wprowadzeniem nowego, bądź gdy dany lokal stał długo niewynajmowany uporządkować go, aby był gotowy na wynajem i powrót na rynek. Jesteśmy doświadczoną firmą przeprowadzkową i możemy zaoferować Państwu nie tylko usługę przeprowadzki, ale również usługę sprzątania przed wprowadzką, te usługi są realizowane przez oddzielne zespoły, także każde zadanie realizowane jest przez dedykowanych od tego ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby zajmujące się profesjonalnym wynajmowaniem mieszkań, domów oraz powierzchni biurowych.

Sprzątanie mieszkań i domów po przeprowadzce Warszawa

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu przeprowadzał się z jednego miejsca do drugiego. Każdy z nas również regularnie sprząta swój dom lub mieszkanie, gdyż jest to jedno z najważniejszych miejsc w naszym życiu. Po przeprowadzce często jesteśmy zmęczeni i zwyczajnie możemy nie mieć siły poświęcić jeszcze kolejnych godzin na solidne wysprzątanie mieszkania lub domu. Z pomocą przychodzi nasza firmą z usługą sprzątania mieszkań i domów po przeprowadzce na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w usługach porządkowych i sprzątających, nasza firma sprzątająca posługuje się wyłącznie sprawdzonymi pracownikami i gwarantujemy, że Państwa mieszkanie i dom będzie solidnie wysprzątane zaraz po zakończeniu usługi przeprowadzki.

Sprzątanie po przeprowadzce Warszawa

Przeprowadzki biur stanowią dużą część usług, jakie wykonujemy dla naszych klientów i zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebują oni zawsze kompleksowego podejścia, zawierającego w sobie również zorganizowanie sprzątania po przeprowadzce biura. Sprzątanie biur po przeprowadzce na terenie Warszawy i okolic to usługa odpowiedzialna, gdyż trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kartony wypełnione dokumentami, ale również sprzęt komputerowy, szafki, biurka, krzesła i całą masę innych rzeczy, które brudzą się w czasie korzystania z nich oraz w trakcie samej usługi przeprowadzki. Po tym jak wykonamy dla Państwa przeprowadzkę wysprzątamy całe nowe biuro po to, aby pracowało się Państwo przyjemnie i aby zwolnić Państwa z obowiązku sprzątania biura po przeprowadzce.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader