Przeprowadzki Warszawa Tanio – Przeprowadzka już od 378 zł

Przeprowadzki Warszawa tanio !!! Przeprowadzka już od 378 zł sprawdź szczegóły oferty.

Tanie przeprowadzki Warszawa Cennik

W Warszawie i okolicy opieramy się na poniższych stawkach godzinowych, planując koszt przeprowadzki weź pod uwagę zarówno koszty pracownika, jak również koszt samochodu.

Pracownik już od 45 zł/h

Auto 18 m3 już od 50 zł/h

*Płatne za minimum 3 godziny.

W takim wariancie przeprowadzka jest znacznie krótsza i tańsza. W taniej przeprowadzce gwarantujemy:

  • wyniesienie rzeczy z lokalu,
  • przewóz rzeczy,
  • wniesienie rzeczy do lokalu.

"<yoastmark

 

Tanie przeprowadzki to takie, w których nasza firma przeprowadzkowa nie używa materiałów do zabezpieczenia mienia. Fakt, że nie trzeba owijać mebli folią stretch, ani folią bąbelkową sprawia, iż oszczędzamy na materiałach do zabezpieczenia. Takie rozwiązanie pozwala nam na obniżenie stawki godzinowej, co w efekcie sprawia, że wycena przeprowadzki jest znacznie niższa

W wariancie taniej przeprowadzki zamawiający przeprowadzkę odpowiedzialny jest za spakowanie i należyte zabezpieczenie mienia. Do tego rodzaju przeprowadzek zaliczamy: przede wszystkim przeprowadzkę bez mebli, czyli same kartony lub z meblami które nie wymagają zabezpieczenia (meble ogrodowe, lekkie regały magazynowe itp.).

 

Przeprowadzki Warszawa tanio

Jak zabezpieczyć meble w wariancie taniej przeprowadzki

Jeśli chcesz wykonać przewóz mebli w wariancie taniej przeprowadzki, pamiętaj, że wszystkie meble powinny być zabezpieczone przez zamawiającego przeprowadzkę. Bez względu na to, czy meble są warte zabezpieczenia, czy nie, nie zmienia to faktu, że meble trzeba zabezpieczyć.

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć meble? Na początek opróżnij meble z zawartości, następnie wyjmij półki z mebli. Na koniec owiń meble folią stretch.

Dzięki temu, że zabezpieczysz meble w opisany sposób, drzwiczki, szuflady itp. nie będą otwierały się i nie będą wysuwały w trakcie przenoszenia. Co zabezpieczy ściany w lokalu, oraz na klatce schodowej. Uwierz na słowo, remont klatki schodowej jest droższy od całej przeprowadzki, a tym bardziej od materiałów do zabezpieczenia mebli.

Jeśli jednak chcesz bardziej zabezpieczyć meble, przed owinięciem folią stretch, owiń meble folią bąbelkową. W ten sposób zabezpieczysz mebel przed otarciami i delikatnymi uderzeniami.

Potrzebujesz materiałów do zabezpieczenia mebli? Zapraszamy do naszego sklepu pakolandia.pl Znajdziesz tam folię bąbelkową, oraz folię stretch do zabezpieczenia mebli.

Jeśli jesteś w stanie spakować drobne rzeczy do kartonów, jednak nie masz możliwości zabezpieczyć mebli we własnym zakresie sprawdź usługę przeprowadzka standardowa

Przeprowadzki Tanio Warszawa

Przede wszystkim wykonujemy przeprowadzki na terenie Warszawy i okoli. W przeciwieństwie do niektórych firm przeprowadzkowych jesteśmy tańsi, ponieważ w przeprowadzkach w Warszawie i okolicy nie liczymy podstawienia auta, a także nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów związanych z przejechanymi kilometrami.

Tanie Przeprowadzki Cennik

W wariancie taniej przeprowadzki usługa do innego miasta ze względu na dodatkowe koszty związane z przejechanymi kilometrami obowiązuje cennik standardowej przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa tanio, jeszcze taniej, najtaniej, czyli może warto skorzystać z bagażówki?

Przeprowadzki Warszawa, najtańszy wariant dla osób, które chcą wykonać transport rzeczy tanio i szybko, to ten w którym wykonasz zniesienia rzeczy do bagażówki we własnym zakresie. Jeśli masz taką możliwość zastanów się nad skorzystaniem z usługi Bagażówki.

Transport gabarytów

Ogólnie opieramy się na stawkach godzinowych i nie mamy żadnych ukrytych kosztów, wyjątkiem są ciężkie przedmioty które ważą 100 kg i więcej. Taka usługa jest dodatkowo płatna. Do tego typu usług należy między innymi transport pianina i fortepianu, transport sejfu i kasy pancernej, transport ksero, itp.

Demontaż i montaż mebli

W niektórych przypadkach niezbędny jest demontaż i ponowny montaż mebli. Meble powinno demontować się ze względu na ewentualny ciężar, który może przekraczać 100 kg, lub ze względu na duży gabaryt.Do tego typu mebli można zaliczać łóżko sypialniane z materacem, wysokie szafy powyżej 2m, szafy trzydrzwiowe, szafy narożne, itp.

Przeprowadzki Warszawa tanio będzie, jeśli chcesz zaoszczędzić i masz możliwość demontażu i montażu mebli we własnym zakresie, to zrób to we własnym zakresie, dzięki temu zaoszczędzisz na czasie i tym samym zaoszczędzisz pieniądze.

Jeśli jednak nie masz możliwości zdemontować mebli we własnym zakresie, nie martw się, zrobimy to za Ciebie. Nasza ekipa także w wariancie taniej przeprowadzki wyposażona jest w narzędzia do demontażu i montażu mebli.

Wyposażenie

Oprócz narzędzi do demontażu i montażu nasi pracownicy w opcji taniej przeprowadzki wyposażeni są także w wózki transportowe, dzięki temu proces przeprowadzki przebiega sprawniej.

Czy klient może jechać w aucie

Klient nie ma możliwości jechania w kabinie pasażerskiej razem z pracownikami. Jest to podyktowane wieloma względami, przede wszystkim ubezpieczyciel zabrania wożenia osób trzecich w kabinie pasażerskiej. Drugi powód jest poniekąd kontynuacja pierwszego ponieważ chodzi o bezpieczeństwo, a dokładnie o nierozpraszanie i nieprzeszkadzanie kierowcy w aucie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Kartony do przeprowadzki

W usłudze taniej przeprowadzki zapewne będziesz potrzebować kartony do przeprowadzki. Wejdź do naszego sklepu on-line pakolandia.pl i zamów odpowiednie dla Ciebie kartony. Mamy kartony do książek, mocne kartony do szkła, kartony do ubrań, kartony XXL na duże i lekkie rzeczy oraz inne materiały do pakowania.

Przeprowadzki Warszawa tanio 🙂 to znaczy rabat na dostawę kartonów, w przypadku zamówienia kartonów za minimum 500 zł dostawa kartonów jest za darmo. Wejdź w zakładkę rabaty i sprawdź, znajdziesz rabat dla siebie.

Ubezpieczenie przeprowadzki

Ze względu, na fakt, że nasza firma w wariancie taniej przeprowadzki nie zajmuje się pakowaniem i zabezpieczaniem mienia usługi przeprowadzkowe nie są objęte ubezpieczeniem przeprowadzki. Nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenia spowodowane brakiem odpowiedniej ochrony rzeczy spakowanych w kartony, worki, torby itp. Jeśli jednak interesuje Cię ubezpieczenie przeprwoadzki to możesz wykupić je indywidualnie. Zadzwoń do nas, przekażemy Ci kontakt do taniego ubezpieczenia.

Może jednak potrzebujesz kompleksowej przeprowadzki?

Nie masz mebli, ale chcesz, abyśmy spakowali wszystkie drobne rzeczy do kartonów za Ciebie? Nie ma problemu. Skorzystaj z usług naszej profesjonalnej firmy, w swojej ofercie posiadamy również przeprowadzki kompleksowe.

Kompleksowa przeprowadzka, to nasza sztandarowa jakość usługi. Bez znaczenia czy to kompleksowa przeprowadzka mieszkania, kompleksowe przeprowadzki firm, czy przeprowadzki biur, jesteśmy gotowi do wykonania usługi kompleksowej. Poinformuj nas o tym wcześniej, abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie odpowiednio dużo czasu. Zapraszamy do kontaktu.

Two columns
Pionowo
Poziomo
Kalkulator przeprowadzki
Przykładowy kosztorys
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show