Kompleksowe przeprowadzki

Kompleksowe przeprowadzki to usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowa przeprowadzka skierowana jest do osób które wolą, aby wszystkie prace związane z przeprowadzką wykonała za nią profesjonalna firma od przeprowadzki.

Kompleksowa przeprowadzka 

już od 70 zł/osobę.

Samochód 18 m3 już od 50 zł/h.

Płatne za minimum 3 godziny.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Kalkulator przeprowadzki kompleksowej

Przykładowy kosztorys

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

Decydując się na usługę przeprowadzki kompleksowej z naszą firmą gwarantujemy Tobie:

 • Wszelkie materiały do wykonania kompleksowej przeprowadzki
 • Usługę pakowania rzeczy w kartony
 • Demontaż a także montaż mebli w miejscu docelowym
 • Zabezpieczenie mebli, oraz zdjęcie zabezpieczeń mebli w lokalu docelowym
 • Wyniesienie mienia z lokalu
 • Transport mienia przystosowanymi do przeprowadzki pojazdami
 • Rozładunek i wniesienie rzeczy do wyznaczonych pomieszczeń
Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

 

Kompleksowe przeprowadzki – Materiały Pakowe

Dzięki temu że mamy własny sklep z materiałami na kompleksową przeprowadzkę możemy zaproponować bez limitu  wszelkie niezbędne do wykonania kompleksowej przeprowadzki materiały pakowe.

 • Kartony do przeprowadzki
 • Taśmy pakowe
 • Papier pakowy
 • Folia pęcherzykowa
 • Folia stretch
 • Worki
 • Wypełniacze

 

Kompleksowe przeprowadzki to przede wszystkim usługa która gwarantuje pakowanie drobnych rzeczy do kartonów.

Kompleksowa przeprowadzka to przede wszystkim pakowanie rzeczy w kartony i worki. Opracowaliśmy najbardziej optymalne sposoby pakowania rzeczy, które są odpowiednio dopasowane do charakteru pakowanego przedmiotu. -Książki, szkło, poskładane ubrania, rzeczy drobne nasi pracownicy spakują do kartonów. -Pościel, zasłony, koce i luźno położone ubrania pracownicy spakują w worki, jest do dużo szybsze i tańsze rozwiązanie niż pakowanie wszystkich rzeczy w kartony. Ubrania na wieszakach spakujemy w worki 240 L w podobny sposób jak ubrania zapakowane są przy odbiorze w pralni. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie szkła typu szklanki, talerze, kubki możemy zapewnić, że każdy element będzie zapakowany osobno w papier pakowy. Rzeczy bardziej delikatne takie jak porcelana, kryształy, obrazy, żyrandole, rzeźby itp. zabezpieczone zostaną folią pęcherzykową. Wszystko oczywiście pakujemy do kartonów i opisujemy co się w nich znajduje, oraz z jakiego pomieszczenia jest wynoszone.

Kompleksowe przeprowadzki to również montaż i demontaż

Nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do wykonania demontażu i montażu mebli. Do takich mebli najczęściej należą szafy trzydrzwiowe, łóżka małżeńskie z materacem, szafy narożne, łóżka piętrowe, meblościanki, oświetlenie, karnisze, a także półki wiszące. Jeżeli masz takie meble musisz wziąć pod uwagę, że czas Twojej przeprowadzki wydłuży się, dlatego właśnie jest to tak ważne, aby ekipa była wyposażona w narzędzia do prac montażowych, które usprawniają proces całej przeprowadzki.

Kompleksowe przeprowadzki to także zabezpieczenie mebli

Meble zabezpieczamy folią stretch tak aby unieruchomić wszystkie drzwiczki i szuflady, dzięki temu przenoszenie mebli jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo meble owinięte folią stretch zabezpieczone są także przed zewnętrznymi warunkami typu kurz, deszcz, śnieg, brud. Zabezpieczenie mebli folią stretch usztywnia konstrukcję mebla zabezpieczając go tym samym przed zbytnim przeciążeniami w miejscach łączeń.

Wyniesienie mienia z lokalu

Pracownicy na początku rozstawiają się miedzy samochodem, a lokalem podając między sobą paczki, tym samym oczyszczają sobie lokal z przeszkód i przygotowują drogę do wyjścia z większymi gabarytami. Dla usprawnienia procesu wynoszenia rzeczy z lokalu nasza ekipa wyposażona jest przede wszystkim w wózki transportowe, oraz profesjonalne pasy do noszenia gabarytów.

Transport

Transport rzeczy odbywa się samochodami przystosowanymi do przeprowadzek, wyposażonymi w windę, która usprawnia załadunek i rozładunek zwłaszcza ciężkich przedmiotów. Samochody wyposażone są również w zaczepy do pasów, oraz pasy dzięki którym można zabezpieczyć ładunek. Na każdym samochodzie znajdują się również koce transportowe, które zabezpieczają meble w trakcie transportu przed ocieraniem się o inne powierzchnie. Tak przygotowany samochód jest kompleksowo przygotowany do przeprowadzki.

Rozładunek

Nasi pracownicy rozładują mienie do wskazanych pomieszczeń według opisów. Po wniesieniu rzeczy do docelowych pomieszczeń nasi pracownicy zdejmą zabezpieczenie mebli, zmontują meble, a także ustawią rzeczy we wskazanych miejscach. Zależnie od warunków i potrzeby klienta istnieje również możliwość bieżącego rozpakowywania kartonów i worków.

Przeprowadzka kompleksowa to rodzaj przeprowadzki najbardziej komfortowej dla klienta, dlatego powinny skorzystać z  tego rozwiązania wszystkie osoby które nie mają czasu, siły, ani nerwów.

Nasza firma oferuje profesjonalne:

 • Kompleksowe przeprowadzki mieszkania
 • Kompleksowe przeprowadzki domu
 • Kompleksowe przeprowadzki biura
 • Kompleksowe przeprowadzki firmy

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową w pełni przygotowaną do wykonania kompleksowych przeprowadzek, posiadamy:

 • Rzetelną obsługę doradczą, która na wstępie zaleci odpowiednią ilość osób, oszacuje czas niezbędny do wykonania usługi, a także wykona kosztorys przeprowadzki.
 • Wyszkolonych, oraz zgranych pracowników, dzięki którym przeprowadzka idzie w sposób profesjonalny i zorganizowany.
 • Specjalistyczny sprzęt, wózki, pasy, ślizgi, dyspensery, markery, koce ochronne, dzięki którym proces przeprowadzki jest znacznie usprawniony,
 • Narzędzia pomocne w demontażu i montażu mebli oraz wyposażenia mieszkania: wkrętarkę, bity, klucze nasadkowe, klucze płaskie, zestaw grzechotek, śrubokręty, klucz francuski do pralki, imbusy, tudzież inne akcesoria.
 • Posiadamy również własny sklep z materiałami do kompleksowej przeprowadzki. Dzięki temu mamy na Twoją przeprowadzkę do dyspozycji bez ograniczeń kartony, taśmy, folię bąbelkową, folię stretch, worki foliowe, papier pakowy.
 • Ubezpieczenie które gwarantuje Twoim rzeczom jak i otoczeniu bezpieczeństwo.

Co wchodzi w zakres kompleksowej przeprowadzki?

 • Doradztwo w przeprowadzce
 • Pakowanie drobnych rzeczy do kartonów i worków z szaf, regałów, półek, szuflad i innych.
 • Demontaż mebli oraz wyposażenia mieszkania
 • Zabezpieczenie mienia
 • Zniesienie mienia
 • Zabezpieczenie rzeczy pasami, na samochodzie
 • Transport
 • Wniesienie mienia do docelowych pomieszczeń
 • Zdjęcie zabezpieczeń przedmiotów
 • Montaż mebli oraz wyposażenia mieszkania
 • Ustawienie przedmiotów w docelowych miejscach
 • Posprzątanie po przeprowadzce w tym zabranie materiałów po przeprowadzce.

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzi transport pianin i fortepianów.

Mamy również w ofercie opróżnianie pomieszczeń: mieszkań, piwnic, strychów, domów, garaży i innych. Mamy do dyspozycji kontenery od 1,5 m3 do 7 m3.