Taxi Bagażowe Warszawa

Taxi Bagażowe Warszawa jest to usługa skierowana do Ciebie, jeżeli chcesz maksymalnie zaoszczędzić na przeprowadzce. W tym wariancie klient zamawia samochód z kierowcą. Pracownik wynajęty jest jako kierowca, a nie pracownik fizyczny, tj. nie uczestniczy w przeprowadzce, jedynie prowadzi samochód. Masz do dyspozycji AUTO oraz KIEROWCĘ.

Usługa jest bez wózków, materiałów do zabezpieczenia oraz pakowania rzeczy. Zamawiający we własnym zakresie musi wykonać wszelkie czynności związane z transportem lub przeprowadzką. Dlatego musi przede wszystkim we własnym zakresie zabezpieczyć mienie, wykonać załadunek oraz wykonać rozładunek.

Taxi Bagażowe Warszawa, tania bagażówka z kierowcą

Taxi Bagażowe Warszawa, tania bagażówka z kierowcą

Tania taxi bagażówka w Warszawie – Cennik

Taxi bagażowe Warszawa to koszt jedynie 90 zł/h, za co otrzymują Państwo kierowcę z samochodem. Minimalny czas wynajęcia kierowcy to 3h. Bez względu na to, czy usługa będzie trwała 1h, 2h lub 3h, to całkowity koszt usługi wyniesie 270 zł.

Taxi bagażowe z kierowcą poza Warszawę

W przypadku, gdy Twoja przeprowadzka wykracza poza granice Warszawy doliczymy dodatkowe koszty związane z przebytymi kilometrami. Koszt za 1km = 3,50 zł, liczony w obie strony. Na przykład: przeprowadzka jest z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia, odległość wynosi 350km zatem liczymy 2x 350km x 3 zł = 2100 zł, do tego dochodzi czas wynajmu przy załadunku oraz rozładunku (dajmy na to 2h załadunek oraz 1h rozładunek), czyli 3h x 90 zł = 270 zł, całość usługi wynosi zatem 2370 zł.

Taxi bagażowe – opinie

Sprawdź nasze opinie na wizytówce Google, a przekonasz się, że warto z nami współpracować. Jesteśmy punktualni, mamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wsparcie w wykonaniu Twojej usługi dostarczając doświadczonego kierowcę oraz sprawy samochód.

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Materiały na przeprowadzkę w Warszawie

Jeżeli decydujesz się na wykonanie przeprowadzki we własnym zakresie na pewno będziesz potrzebować materiałów do pakowania lub zabezpieczenia mienia w postaci kartonów do przeprowadzki, folii bąbelkowej, folii stretch, taśm pakowych i innych. Dlatego zachęcamy, abyś zakupił je u nas! Możesz to zrobić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo jak również możesz złożyć zamówienie w sklepie internetowym PAKOLANDIA.pl, którego jesteśmy właścicielem. Materiały możesz otrzymać kurierem lub odebrać osobiście w Warszawie przy ul. Księżycowej 76, 01-934 Warszawa. Zapraszamy Cię serdecznię.

    Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę: