Przeprowadzki Cennik

Przeprowadzki Cennik: Na terenie Warszawy i okolic opieramy się przede wszystkim na stawkach godzinowych. Stawki godzinowe ze względu na zakres prac różnią się w zależności od tego jaki standard przeprowadzki wybierzesz.

Niezależnie od standardu przeprowadzki kosztem jest również powierzchnia transportowa, czyli wielkość auta, lub aut, którym ma być przewożone mienie

Cennik powierzchni transportowej:

  • 18 m3: 50 zł/godz.
  • 36 m3: 100 zł/godz.
  • 54 m3: 150 zł/godz.

Przeprowadzki Cennik ikonografia

Chcesz policzyć koszt samodzielnie? Skorzystaj z naszego kalkulatora przeprowadzki:

UWAGA – w ramach przeprowadzki KOMPLEKSOWEJ materiały są zawarte w cenie, a Państwo mogą jedynie dokupić dodatkowe materiały.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Kalkulator przeprowadzki

Przykładowy kosztorys

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

UWAGA – powyższa wycena ma charakter informacyjny, a najważniejszym czynnikiem jest ilość godz. pracy, dlatego aby uzyskać możliwie jak najdokładniejszą wycenę uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, a nasz konsultant przeprowadzki profesjonalną rozmowę w celu ustalenia wszystkich szczegółów. W przypadku firm, biur i instytucji udostępniamy opcję wizji lokalnej, o czym będzie mowa poniżej w tekście.

 

TRANSPORT MEBLI JUŻ OD 250 zł!

PRZEPROWADZKA JUŻ OD 420 zł!

TRANSPORT PIANINA JUŻ OD 350 zł!

 

Przeprowadzka Cennik Warszawa

Cennik przeprowadzki zależy przede wszystkim od standardu usługi, oraz od czasu niezbędnego do jej wykonania.

Na czas wykonania usługi wpływ mają w szczególności takie elementy jak:

  • Ilość mienia do przewiezienia, ponieważ im więcej rzeczy tym więcej czasu potrzeba na przeniesienie mienia do samochodu i ponowne wniesienie do nowego lokalu;
  • piętra, im wyższe piętro tym więcej czasu potrzeba na jednorazowe wniesienie lub wwiezienie mienia do lokalu, lub z lokalu;
  • Obecność wind, ponieważ czas realizacji przeprowadzki wydłuży się jeśli rzeczy będą wynoszone lub wnoszone w bloku bez windy.
  • Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośredni o pod klatkę, co powoduje konieczność przenoszenia mebli kilkadziesiąt metrów od budynku, co także wydłuża czas przeprowadzki.
  • Standard przeprowadzki, ponieważ pakowanie i zabezpieczenie mienia zwiększa czas przeprowadzki.

Standard przeprowadzki również wpływa na wyższą cenę przeprowadzki ponieważ w cenie zawarte są wszelkie potrzebne materiały do przeprowadzki takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa.

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Przeprowadzki Cennik- Telefoniczna wycena przeprowadzki

Większość przeprowadzek możemy wycenić przede wszystkim na podstawie szczegółowego opisu w trakcie rozmowy telefonicznej, w której zapytamy Cię o najważniejsze rzeczy które wpływają na koszt przeprowadzki. Wycenę przeprowadzki poznasz już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, dlatego nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas teraz. Zobacz film jak wygląda wycena przeprowadzki przez telefon, z pewnością po obejrzeniu filmu dowiesz się jak będzie wyglądała rozmowa.

 

 

Przeprowadzki Cennik- Indywidualna wycena przeprowadzki

Indywidualna wycena przeprowadzki odbywa się w przypadku, gdy nie ma możliwości wycenić usługi na podstawie wywiadu telefonicznego, lub formularza kontaktowego. Dlatego do oszacowania ceny przeprowadzki niezbędna jest wycena na podstawie oględzin przez naszego pracownika w lokalu u klienta. Zazwyczaj taka wycena ze względu na dużą powierzchnię dotyczy wielkopowierzchniowych biur, oraz domów.

Opłata za rezygnację

W przypadku anulowania usługi przeprowadzki cennik tego samego dnia Klient zobowiązany jest zapłacić 300 zł opłaty za rezygnację. Z uwagi na to, że Państwo zrezygnowali, musieliśmy odwołać innych klientów, przez co nasi pracownicy stracili możliwość zarobku.

Przeprowadzki Cennik – Przenoszenie gabarytów

Cennik przeprowadzek opiera się przede wszystkim na stawkach godzinowych, wyjątkiem jest przenoszenie gabarytów ważących 100 kg i powyżej, co wiąże się z dodatkowymi dopłatami. Dotyczy to przede wszystkim  ciężkich przedmiotów typu sejf, pianino, fortepian, ale również zdarzają się duże i ciężkie meble wykonane np. z litego drewna, metalu lub kamienia.

Do tego typu przedmiotów posiadamy mobilną wagę wielkości walizki, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość ustalić wagę przedmiotu, przez transportem i potwierdzić z klientem dodatkowy zakres usługi.

Gabaryty – dlaczego trzeba dopłacać?

Firma nie może zmusić pracownika do przenoszenia gabarytów powyżej norm dyktowanych przez prawo a także przepisy BHP. Dopłata wynika przede wszystkim z zasad BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy), dotyczących przenoszenia przedmiotów, w których jest opisane, że pracownik fizyczny w stałej pracy może przenosić maksymalnie 30 kg, a w pracy dorywczej max 50 kg. Przenoszenie gabarytów jest traktowane jako praca dorywcza. Tu z kolei zwrócić trzeba uwagę, że zgodnie z definicją BHP praca dorywcza to taka praca, która wykonywana jest nie więcej niż 4 razy na każdą godzinę roboczą, jeśli łączny czas wykonywania pracy nie przekracza 4 godzin na dobę. Rozporządzenie określa także osobne normy dla mężczyzn odnoszące się przenoszenia ciężarów zespołowo, i tak dopuszczalne normy dźwigania ciężarów zespołowo dla mężczyzn, na 1 osobę to 25 kg przy pracy stałej, a także 42 kg przy pracy dorywczej.

Nasz zespół

Jeśli masz chęć poznać nasz zespół bliżej to pomogą Ci w tym nasze FILMY VIDEO, GALERIA ZDJĘĆ, a także REFERENCJE. Jeżeli działasz w socjal mediach możesz również znaleźć nas na facebook, oraz instagram.

Materiały, którymi dysponujemy

Posiadamy własny sklep z materiałami potrzebnymi do przeprowadzki, dlatego nie martw się o nie ponieważ mamy ich pod dostatkiem. Do twojej dyspozycji mamy między innymi: folię bąbelkową, folię stretch, kartony, tudzież pojemniki plastikowe, worki, taśmy a także papier pakowy. Jeśli chcesz poznać pełną listę naszych materiałów wejdź na stronę https://pakolandia.pl/