Przeprowadzki Cennik – Przeprowadzka już od 378 zł

Przeprowadzki Cennik: Na terenie Warszawy i okolic opieramy się przede wszystkim na stawkach godzinowych. Stawki godzinowe ze względu na zakres prac różnią się w zależności od tego jaki standard przeprowadzki wybierzesz.

Przeprowadzki Cennik ikonografia

 

 • Taxi Bagażowe Warszawa – wykonaj transport, lub przeprowadzkę we własnym zakresie wynajętym samochodem, w cenie jest też kierowca
  90 zł/h/auto + kierowca min. 3h.
 • Ekonomiczny cennik przeprowadzki  (tanio)
  (transportujemy tylko kartony, a także rzeczy które nie wymagają pakowania i zabezpieczenia)
  45 zł/osobę, min. 3h
 • Standardowy cennik przeprowadzki
  (Zabezpieczymy meble, oraz sprzęt folią stretch ewentualnie folią bąbelkową, jednak nie spakujemy drobnych rzeczy do kartonów)
  60 zł/osobę, min. 3h
 • Kompleksowy cennik przeprowadzki
  (Spakujemy drobne rzeczy w kartony, a także zabezpieczymy meble, oraz sprzęt folią stretch, ewentualnie folią bąbelkową)
  70 zł/osobę, min. 3h

Niezależnie od standardu przeprowadzki kosztem jest również powierzchnia transportowa, czyli wielkość auta, lub aut, którym ma być przewożone mienie

Cennik powierzchni transportowej:

 • 18 m3: 50 zł/godz.
 • 36 m3: 100 zł/godz.
 • 54 m3: 150 zł/godz.

Koniecznie wejdź na zakładkę RABATY, znajdziesz tam zniżki na przeprowadzkę. Wejdź także w zakładkę KALENDARZ, aby sprawdzić wolne terminy.

PRZEPROWADZKA JUŻ OD 378 zł!

USŁUGA TRANSPORTOWA JUŻ OD 250 zł!

 

Zarezerwuj termin przeprowadzki

Wejdź na nasz kalendarz, dzięki niemu na bierząco będziesz wiedzieć kiedy jaki dzień i w których godzinach możesz planować przeprowadzkę. Gdy już zapoznasz się z kalendarzem, zadzwoń do nas, lub napisz i zarezerwuj odpowiedni dla Ciebie termin przeprowadzki.

Przeprowadzki Cennik- Telefoniczna wycena przeprowadzki

Usługi przeprowadzkowe wyceniamy przede wszystkim na podstawie szczegółowego opisu w trakcie rozmowy telefonicznej, w której zapytamy Cię o najważniejsze rzeczy które wpływają na koszt przeprowadzki. Wycenę przeprowadzki poznasz już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, dlatego nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas teraz. Zobacz film jak wygląda wycena przeprowadzki przez telefon, z pewnością po obejrzeniu filmu dowiesz się jak będzie wyglądała rozmowa.

 

 

Zanim skontaktujesz się telefonicznie z naszą firmą przeprowadzkową zobacz jakie pytania zada Tobie nasz przedstawiciel, dzięki temu będziemy mogli wycenić przeprowadzkę w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.

 • Czy to jest przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 • Jakie meble są do przewiezienia? (przygotuj listę mebli)
 • Czy nasza firma przeprowadzkowa ma zająć się pakowaniem rzeczy do kartonów, (wybierz standard przeprowadzki który Cię interesuje: tania, standardowa, kompleksowa)?
 • Ile kartonów jest do przewiezienia? Jeśli nie wiesz tego, to powiedz ile osób się przeprowadza
 • skąd i dokąd planujesz przewieźć rzeczy?
 • Z którego piętra na które będą wnoszone rzeczy?
 • Czy są windy, jeśli tak czy windy są towarowe, czy osobowe?
 • Czy w miejscu załadunku, jak i rozładunku są bezpośrednie podjazdy pod klatkę?

Poznaj cennik przeprowadzki poprzez formularz kontaktowy

Inną możliwością wyceny przeprowadzki jest skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy (formularz wyceny przeprowadzki). Polega on na wypisaniu listy rzeczy, oraz opisaniu warunków usługi.

Formularz kontaktowy jest bardzo wygodny, ponieważ są w nim zawarte szczegółowe pytania dotyczące przeprowadzki. Dzięki tym pytaniom możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki, na podstawie którego jesteśmy w stanie wycenić Twoją przeprowadzkę.

Wycena transportu, lub przeprowadzki poprzez e-mail

Chcesz zadać więcej pytań i otrzymać informację dotyczącą cen przeprowadzek, lub usług transportowych. Napisz do nas e-mail.

Wycena przez e-mail polega podobnie do formularza kontaktowego. Wypisz szczegółową listę zadań. Użyj tej formy wyceny w przypadku gdy nie widzisz odpowiednich opcji w formularzu kontaktowym.

Przeprowadzki Cennik – Indywidualna wycena przeprowadzki

Indywidualna wycena przeprowadzki odbywa się w przypadku, gdy nie ma możliwości wycenić usługi na podstawie wywiadu telefonicznego, lub formularza kontaktowego. Dlatego do oszacowania ceny przeprowadzki niezbędna jest wycena na podstawie oględzin przez naszego pracownika w lokalu u klienta. Zazwyczaj taka wycena ze względu na dużą powierzchnię dotyczy wielkopowierzchniowych biur, oraz domów.

Opłata za rezygnację

W przypadku anulowania usługi przeprowadzki cennik tego samego dnia Klient zobowiązany jest zapłacić 300 zł opłaty za rezygnację. Z uwagi na to, że Państwo zrezygnowali, musieliśmy odwołać innych klientów, przez co nasi pracownicy stracili możliwość zarobku.

Nasz zespół

Jeśli masz chęć poznać nasz zespół bliżej to pomogą Ci w tym nasze FILMY VIDEO, GALERIA ZDJĘĆ, a także REFERENCJE. Jeżeli działasz w socjal mediach możesz również znaleźć nas na facebook, oraz instagram.

Przeprowadzki cennik

 

Przeprowadzki Warszawa Cennik

Cennik przeprowadzki zależy przede wszystkim od standardu usługi, oraz od czasu niezbędnego do jej wykonania.

Na czas wykonania usługi wpływ mają w szczególności takie elementy jak:

 • Ilość mienia do przewiezienia, ponieważ im więcej rzeczy tym więcej czasu potrzeba na przeniesienie mienia do samochodu i ponowne wniesienie do nowego lokalu;
 • piętra, im wyższe piętro tym więcej czasu potrzeba na jednorazowe wniesienie lub wwiezienie mienia do lokalu, lub z lokalu;
 • Obecność wind, ponieważ czas realizacji przeprowadzki wydłuży się jeśli rzeczy będą wynoszone lub wnoszone w bloku bez windy.
 • Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośredni o pod klatkę, co powoduje konieczność przenoszenia mebli kilkadziesiąt metrów od budynku, co także wydłuża czas przeprowadzki.
 • Standard przeprowadzki, ponieważ pakowanie i zabezpieczenie mienia zwiększa czas przeprowadzki.

Standard przeprowadzki również wpływa na wyższą cenę przeprowadzki ponieważ w cenie zawarte są wszelkie potrzebne materiały do przeprowadzki takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa.

Przeprowadzki Cennik – Przenoszenie gabarytów

Cennik przeprowadzek opiera się przede wszystkim na stawkach godzinowych, wyjątkiem jest przenoszenie gabarytów ważących 100 kg i powyżej, co wiąże się z dodatkowymi dopłatami. Dotyczy to przede wszystkim  ciężkich przedmiotów typu sejf, pianino, fortepian, ale również zdarzają się duże i ciężkie meble wykonane np. z litego drewna, metalu lub kamienia.

Do tego typu przedmiotów posiadamy mobilną wagę wielkości walizki, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość ustalić wagę przedmiotu, przed transportem i potwierdzić z klientem dodatkowy zakres usługi.

Gabaryty – dlaczego trzeba dopłacać?

Firma nie może zmusić pracownika do przenoszenia gabarytów powyżej norm dyktowanych przez prawo pracy a także przepisy BHP.

Dopłata wynika przede wszystkim z zasad BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy), dotyczących przenoszenia przedmiotów, w których jest opisane, że pracownik fizyczny w stałej pracy może przenosić maksymalnie 30 kg, a w pracy dorywczej max 50 kg.

Przenoszenie gabarytów jest traktowane przede wszystkim jako praca dorywcza. Tu z kolei zwrócić trzeba uwagę, że zgodnie z definicją BHP praca dorywcza to taka praca, która wykonywana jest nie więcej niż 4 razy na każdą godzinę roboczą, jeśli łączny czas wykonywania pracy nie przekracza 4 godzin na dobę.

Rozporządzenie określa także osobne normy dla mężczyzn odnoszące się przenoszenia ciężarów zespołowo, i tak dopuszczalne normy dźwigania ciężarów zespołowo dla mężczyzn, na 1 osobę to 25 kg przy pracy stałej, a także 42 kg przy pracy dorywczej.

 

Materiały, którymi dysponujemy

Posiadamy własny sklep z materiałami potrzebnymi do przeprowadzki, dlatego nie martw się o nie ponieważ mamy ich pod dostatkiem. Do twojej dyspozycji mamy między innymi: folię bąbelkową, folię stretch, kartony, tudzież pojemniki plastikowe, worki, taśmy a także papier pakowy. Jeśli chcesz poznać pełną listę naszych materiałów wejdź na stronę https://pakolandia.pl/

Sklep z materiałami do pakowania