Przeprowadzki Cennik – Przeprowadzka już od 378 zł

Przeprowadzki Cennik: Na terenie Warszawy i okolic opieramy się przede wszystkim na stawkach godzinowych. Stawki godzinowe ze względu na zakres prac różnią się w zależności od tego jaki standard przeprowadzki wybierzesz.

Przeprowadzki Cennik ikonografia

 • Taxi Bagażowe Warszawa – wykonaj transport, lub przeprowadzkę we własnym zakresie wynajętym samochodem, w cenie jest też kierowca
  90 zł/h/auto + kierowca min. 3h.
 • Ekonomiczny cennik przeprowadzki  (tanio)
  (transportujemy tylko kartony, a także rzeczy które nie wymagają pakowania i zabezpieczenia)
  45 zł/osobę, min. 3h
 • Standardowy cennik przeprowadzki
  (Zabezpieczymy meble, oraz sprzęt folią stretch ewentualnie folią bąbelkową, jednak nie spakujemy drobnych rzeczy do kartonów)
  60 zł/osobę, min. 3h
 • Kompleksowy cennik przeprowadzki
  (Spakujemy drobne rzeczy w kartony, a także zabezpieczymy meble, oraz sprzęt folią stretch, ewentualnie folią bąbelkową)
  70 zł/osobę, min. 3h

Niezależnie od standardu przeprowadzki kosztem jest również powierzchnia transportowa, czyli wielkość auta, lub aut, którym ma być przewożone mienie

Cennik powierzchni transportowej:

 • 18 m3: 50 zł/godz.
 • 36 m3: 100 zł/godz.
 • 54 m3: 150 zł/godz.

Koniecznie wejdź na zakładkę RABATY, znajdziesz tam zniżki na przeprowadzkę. Wejdź także w zakładkę KALENDARZ, aby sprawdzić wolne terminy

PRZEPROWADZKA JUŻ OD 378 zł!

USŁUGA TRANSPORTOWA JUŻ OD 250 zł!

 

Chcesz policzyć koszt samodzielnie? Skorzystaj z naszego kalkulatora przeprowadzki:

UWAGA – w ramach przeprowadzki KOMPLEKSOWEJ materiały są zawarte w cenie, a Państwo mogą jedynie dokupić dodatkowe materiały.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Kalkulator przeprowadzki

Przykładowy kosztorys

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

Powyższa wycena ma charakter informacyjny, przede wszystkim najważniejszym czynnikiem jest ilość godz. pracy, dlatego aby uzyskać możliwie jak najdokładniejszą wycenę uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, a nasz konsultant przeprowadzki profesjonalną rozmowę w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Możesz również wypełnić napisać do nas e-mail, lub wypełnić formularz wyceny, a cenę usługi otrzymasz w trakcie 48h. W przypadku firm, biur i instytucji udostępniamy opcję wizji lokalnej, o czym będzie mowa poniżej w tekście.

Zarezerwuj termin przeprowadzki

Wejdź na nasz kalendarz, dzięki niemu na bierząco będziesz wiedzieć kiedy jaki dzień i w których godzinach możesz planować przeprowadzkę. Gdy już zapoznasz się z kalendarzem, zadzwoń do nas, lub napisz i zarezerwuj odpowiedni dla Ciebie termin przeprowadzki.

Przeprowadzki Cennik- Telefoniczna wycena przeprowadzki

Usługi przeprowadzkowe wyceniamy przede wszystkim na podstawie szczegółowego opisu w trakcie rozmowy telefonicznej, w której zapytamy Cię o najważniejsze rzeczy które wpływają na koszt przeprowadzki. Wycenę przeprowadzki poznasz już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej, dlatego nie czekaj dłużej i zadzwoń do nas teraz. Zobacz film jak wygląda wycena przeprowadzki przez telefon, z pewnością po obejrzeniu filmu dowiesz się jak będzie wyglądała rozmowa.

 

 

Zanim skontaktujesz się telefonicznie z naszą firmą przeprowadzkową zobacz jakie pytania zada Tobie nasz przedstawiciel, dzięki temu będziemy mogli wycenić przeprowadzkę w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej.

 • Czy to jest przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 • Jakie meble są do przewiezienia? (przygotuj listę mebli)
 • Czy nasza firma przeprowadzkowa ma zająć się pakowaniem rzeczy do kartonów, (wybierz standard przeprowadzki który Cię interesuje: tania, standardowa, kompleksowa)?
 • Ile kartonów jest do przewiezienia? Jeśli nie wiesz tego, to powiedz ile osób się przeprowadza
 • skąd i dokąd planujesz przewieźć rzeczy?
 • Z którego piętra na które będą wnoszone rzeczy?
 • Czy są windy, jeśli tak czy windy są towarowe, czy osobowe?
 • Czy w miejscu załadunku, jak i rozładunku są bezpośrednie podjazdy pod klatkę?

Poznaj cennik przeprowadzki poprzez formularz kontaktowy

Inną możliwością wyceny przeprowadzki jest skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy (formularz wyceny przeprowadzki). Polega on na wypisaniu listy rzeczy, oraz opisaniu warunków usługi.

Formularz kontaktowy jest bardzo wygodny, ponieważ są w nim zawarte szczegółowe pytania dotyczące przeprowadzki. Dzięki tym pytaniom możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki, na podstawie którego jesteśmy w stanie wycenić Twoją przeprowadzkę.

Wycena transportu, lub przeprowadzki poprzez e-mail

Chcesz zadać więcej pytań i otrzymać informację dotyczącą cen przeprowadzek, lub usług transportowych. Napisz do nas e-mail.

Wycena przez e-mail polega podobnie do formularza kontaktowego. Wypisz szczegółową listę zadań. Użyj tej formy wyceny w przypadku gdy nie widzisz odpowiednich opcji w formularzu kontaktowym.

Przeprowadzki Cennik – Indywidualna wycena przeprowadzki

Indywidualna wycena przeprowadzki odbywa się w przypadku, gdy nie ma możliwości wycenić usługi na podstawie wywiadu telefonicznego, lub formularza kontaktowego. Dlatego do oszacowania ceny przeprowadzki niezbędna jest wycena na podstawie oględzin przez naszego pracownika w lokalu u klienta. Zazwyczaj taka wycena ze względu na dużą powierzchnię dotyczy wielkopowierzchniowych biur, oraz domów.

Opłata za rezygnację

W przypadku anulowania usługi przeprowadzki cennik tego samego dnia Klient zobowiązany jest zapłacić 300 zł opłaty za rezygnację. Z uwagi na to, że Państwo zrezygnowali, musieliśmy odwołać innych klientów, przez co nasi pracownicy stracili możliwość zarobku.

Nasz zespół

Jeśli masz chęć poznać nasz zespół bliżej to pomogą Ci w tym nasze FILMY VIDEO, GALERIA ZDJĘĆ, a także REFERENCJE. Jeżeli działasz w socjal mediach możesz również znaleźć nas na facebook, oraz instagram.

Przeprowadzki cennik

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

 

Przeprowadzki Warszawa Cennik

Cennik przeprowadzki zależy przede wszystkim od standardu usługi, oraz od czasu niezbędnego do jej wykonania.

Na czas wykonania usługi wpływ mają w szczególności takie elementy jak:

 • Ilość mienia do przewiezienia, ponieważ im więcej rzeczy tym więcej czasu potrzeba na przeniesienie mienia do samochodu i ponowne wniesienie do nowego lokalu;
 • piętra, im wyższe piętro tym więcej czasu potrzeba na jednorazowe wniesienie lub wwiezienie mienia do lokalu, lub z lokalu;
 • Obecność wind, ponieważ czas realizacji przeprowadzki wydłuży się jeśli rzeczy będą wynoszone lub wnoszone w bloku bez windy.
 • Dodatkowym utrudnieniem może być brak możliwości podjechania bezpośredni o pod klatkę, co powoduje konieczność przenoszenia mebli kilkadziesiąt metrów od budynku, co także wydłuża czas przeprowadzki.
 • Standard przeprowadzki, ponieważ pakowanie i zabezpieczenie mienia zwiększa czas przeprowadzki.

Standard przeprowadzki również wpływa na wyższą cenę przeprowadzki ponieważ w cenie zawarte są wszelkie potrzebne materiały do przeprowadzki takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa.

Przeprowadzki Cennik – Przenoszenie gabarytów

Cennik przeprowadzek opiera się przede wszystkim na stawkach godzinowych, wyjątkiem jest przenoszenie gabarytów ważących 100 kg i powyżej, co wiąże się z dodatkowymi dopłatami. Dotyczy to przede wszystkim  ciężkich przedmiotów typu sejf, pianino, fortepian, ale również zdarzają się duże i ciężkie meble wykonane np. z litego drewna, metalu lub kamienia.

Do tego typu przedmiotów posiadamy mobilną wagę wielkości walizki, dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość ustalić wagę przedmiotu, przed transportem i potwierdzić z klientem dodatkowy zakres usługi.

Gabaryty – dlaczego trzeba dopłacać?

Firma nie może zmusić pracownika do przenoszenia gabarytów powyżej norm dyktowanych przez prawo pracy a także przepisy BHP.

Dopłata wynika przede wszystkim z zasad BHP (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy), dotyczących przenoszenia przedmiotów, w których jest opisane, że pracownik fizyczny w stałej pracy może przenosić maksymalnie 30 kg, a w pracy dorywczej max 50 kg.

Przenoszenie gabarytów jest traktowane przede wszystkim jako praca dorywcza. Tu z kolei zwrócić trzeba uwagę, że zgodnie z definicją BHP praca dorywcza to taka praca, która wykonywana jest nie więcej niż 4 razy na każdą godzinę roboczą, jeśli łączny czas wykonywania pracy nie przekracza 4 godzin na dobę.

Rozporządzenie określa także osobne normy dla mężczyzn odnoszące się przenoszenia ciężarów zespołowo, i tak dopuszczalne normy dźwigania ciężarów zespołowo dla mężczyzn, na 1 osobę to 25 kg przy pracy stałej, a także 42 kg przy pracy dorywczej.

 

Materiały, którymi dysponujemy

Posiadamy własny sklep z materiałami potrzebnymi do przeprowadzki, dlatego nie martw się o nie ponieważ mamy ich pod dostatkiem. Do twojej dyspozycji mamy między innymi: folię bąbelkową, folię stretch, kartony, tudzież pojemniki plastikowe, worki, taśmy a także papier pakowy. Jeśli chcesz poznać pełną listę naszych materiałów wejdź na stronę https://pakolandia.pl/

Sklep z materiałami do pakowania