Przeprowadzka standardowa

Przeprowadzka standardowa – W ramach przeprowadzki standardowej Twoje meble oraz cały sprzęt znajdujący się w lokalu zabezpieczymy przede wszystkim folią stretch ewentualnie folią bąbelkową. Jeśli wybierzesz ten wariant przeprowadzki nie spakujemy drobnych rzeczy do kartonów. Usługa pakowania drobnych rzeczy do kartonów dostępna jest w ramach przeprowadzki kompleksowej.

Przeprowadzka standardowa już od 60 zł/osobę.

Samochód 18 m3 już od 50 zł/h.

Płatne za minimum 3h, nawet jeżeli usługa będzie trwała krócej.

Two columns
Pionowo
Poziomo
Kalkulator przeprowadzki standardowej
Przykładowy kosztorys
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Standardowa przeprowadzka

Zdajemy sobie sprawę, że chcesz we własnym zakresie posegregować i spakować drobne rzeczy w kartony, a nam zlecić zabezpieczenie mebli oraz transport całego dobytku, dlatego w ofercie mamy standardową przeprowadzkę. Takie rozwiązanie obejmuje czynności takie jak:

  • Montaż i demontaż mebli,
  • Zabezpieczenie mebli,
  • Wyniesienie mienia z lokalu,
  • Transport rzeczy,
  • Wniesienie rzeczy do lokalu.

Chcesz się spakować we własnym zakresie?

Przejdź na stronę https://pakolandia.pl i kup materiały do przeprowadzki z dostawą do domu, możesz również zamówić materiały z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

Pracownicy przyjeżdżający na realizację standardowej przeprowadzki wyposażeni są w folię stretch, koce transportowe, wózki transportowe, pasy, jak i również narzędzia do ewentualnego demontażu oraz montażu mebli.

ZABEZPIECZNIE MEBLI

Przeprowadzka standardowa obejmuje zabezpieczenie mebli przede wszystkim folią stretch. Dzięki temu drzwiczki, szuflady nie otwierają się w trakcie przenoszenia. Folia stretch chroni również meble przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi ( deszcz, śnieg, kurz ). Dodatkowo meble owinięte folią stetch usztywniają konstrukcję mebla. W przypadku delikatnych powierzchni np lakierowanych dodatkowo zabezpieczamy powierzchnię folią bąbelkową

WYNIESIENIE RZECZY Z LOKALU

Kolejnym etapem przeprowadzki jest wyniesienie rzeczy z lokalu, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w wózki, oraz pasy usprawniające proces przenoszenia mebli.

TRANSPORT

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, dlatego na przeprowadzki wykorzystujemy samochody, które są przystosowane do wykonywania tego typu usług. Samochody wyposażone są w windy dzięki którym załadunek i rozładunek staje się prosty i bezpieczny. Na wyposażeniu samochodów znajdują się koce transportowe, które dodatkowo zabezpieczają meble przed uszkodzeniem. Bezpieczeństwa dopełniają tekże pasy, oraz mocowania dzięki którym można zabezpieczyć pojedyńczo meble. Takie wyposażenie samochodu jest niezbędne, aby bezpiecznie wykonać usługę przeprowadzki

ROZŁADUNEK

Nasi pracownicy rozłdaują mienie do wskazanych pomieszczeń, zdejmą folię stretch, a także ustawią meble w wyznaczonych miejscach. Po wszystkim dodatkowo wyrzucą materiały ochronne po przeprowadzce.

MONTAŻ i DEMONTAŻ MEBLI

Nie na każdej przeprowadzce, lecz często nieuniknionym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli. Do takich mebli należy przede wszystkim łóżko małżeńskie, szafa 3 drzwiowa, szafa dwudrzwiowa powyrzej 2m, meblościanka, łóżko piętrowe. Jeśli masz takie meble, to nie martw się, nasza ekipa wyposażona jest we wszelkie niezbędne narzędzia do montażu i demontażu mebi. W takim przypaku musisz wziąć pod uwagę, że czas Twojej przeprowadzki wydłuży się dodatkowo o czas demontażu, oraz montażu mebli.

Materiały

W standardowej przeprowadzce w cenę przeprowadzki nie są wliczone dodatkowe materiały ochronne, mianowicie: kartony, folia bąbelkowa, taśmy, papier pakowy, worki i inne. W konsekwencji brak wymienionych materiałów wyklucza czynności związane z pakowaniem i zabezpieczeniem zawartości kuchni, garderoby, sprzętu TV i innych delikatnych rzeczy. Jeśli decydujesz się na standardowy wariant przeprowadzki decydujesz się również że czynność związane z pakowaniem i zabezpieczaniem drobnych rzeczy przejmuje zamawiający.