Przeprowadzka standardowa

Przeprowadzka standardowa – W ramach przeprowadzki standardowej Twoje meble oraz cały sprzęt znajdujący się w lokalu zabezpieczymy przede wszystkim folią stretch ewentualnie folią bąbelkową. Jeśli wybierzesz ten wariant przeprowadzki nie spakujemy drobnych rzeczy do kartonów. Usługa pakowania drobnych rzeczy do kartonów dostępna jest w ramach przeprowadzki kompleksowej.

Przeprowadzka standardowa już od 60 zł/osobę.

Samochód 18 m3 już od 50 zł/h.

Płatne za minimum 3h, nawet jeżeli usługa będzie trwała krócej.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Kalkulator przeprowadzki standardowej

Przykładowy kosztorys

{{ item.label }} {{ item.converted }}

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.label }}: {{ item.converted }}

Standardowa przeprowadzka

Zdajemy sobie sprawę, że chcesz we własnym zakresie posegregować i spakować drobne rzeczy w kartony, a nam zlecić zabezpieczenie mebli oraz transport całego dobytku, dlatego w ofercie mamy standardową przeprowadzkę. Takie rozwiązanie obejmuje czynności takie jak:

  • Montaż i demontaż mebli,
  • Zabezpieczenie mebli,
  • Wyniesienie mienia z lokalu,
  • Transport rzeczy,
  • Wniesienie rzeczy do lokalu.

Chcesz się spakować we własnym zakresie?

Przejdź na stronę https://pakolandia.pl i kup materiały do przeprowadzki z dostawą do domu, możesz również zamówić materiały z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

Pracownicy przyjeżdżający na realizację standardowej przeprowadzki wyposażeni są w folię stretch, koce transportowe, wózki transportowe, pasy, jak i również narzędzia do ewentualnego demontażu oraz montażu mebli.

ZABEZPIECZNIE MEBLI

Przeprowadzka standardowa obejmuje zabezpieczenie mebli przede wszystkim folią stretch. Dzięki temu drzwiczki, szuflady nie otwierają się w trakcie przenoszenia. Folia stretch chroni również meble przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi ( deszcz, śnieg, kurz ). Dodatkowo meble owinięte folią stetch usztywniają konstrukcję mebla. W przypadku delikatnych powierzchni np lakierowanych dodatkowo zabezpieczamy powierzchnię folią bąbelkową

WYNIESIENIE RZECZY Z LOKALU

Kolejnym etapem przeprowadzki jest wyniesienie rzeczy z lokalu, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w wózki, oraz pasy usprawniające proces przenoszenia mebli.

TRANSPORT

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, dlatego na przeprowadzki wykorzystujemy samochody, które są przystosowane do wykonywania tego typu usług. Samochody wyposażone są w windy dzięki którym załadunek i rozładunek staje się prosty i bezpieczny. Na wyposażeniu samochodów znajdują się koce transportowe, które dodatkowo zabezpieczają meble przed uszkodzeniem. Bezpieczeństwa dopełniają tekże pasy, oraz mocowania dzięki którym można zabezpieczyć pojedyńczo meble. Takie wyposażenie samochodu jest niezbędne, aby bezpiecznie wykonać usługę przeprowadzki

ROZŁADUNEK

Nasi pracownicy rozłdaują mienie do wskazanych pomieszczeń, zdejmą folię stretch, a także ustawią meble w wyznaczonych miejscach. Po wszystkim dodatkowo wyrzucą materiały ochronne po przeprowadzce.

MONTAŻ i DEMONTAŻ MEBLI

Nie na każdej przeprowadzce, lecz często nieuniknionym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli. Do takich mebli należy przede wszystkim łóżko małżeńskie, szafa 3 drzwiowa, szafa dwudrzwiowa powyrzej 2m, meblościanka, łóżko piętrowe. Jeśli masz takie meble, to nie martw się, nasza ekipa wyposażona jest we wszelkie niezbędne narzędzia do montażu i demontażu mebi. W takim przypaku musisz wziąć pod uwagę, że czas Twojej przeprowadzki wydłuży się dodatkowo o czas demontażu, oraz montażu mebli.

Materiały

W standardowej przeprowadzce w cenę przeprowadzki nie są wliczone dodatkowe materiały ochronne, mianowicie: kartony, folia bąbelkowa, taśmy, papier pakowy, worki i inne. W konsekwencji brak wymienionych materiałów wyklucza czynności związane z pakowaniem i zabezpieczeniem zawartości kuchni, garderoby, sprzętu TV i innych delikatnych rzeczy. Jeśli decydujesz się na standardowy wariant przeprowadzki decydujesz się również że czynność związane z pakowaniem i zabezpieczaniem drobnych rzeczy przejmuje zamawiający.

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader