Przeprowadzka porady

Przeprowadzka porady – zapraszamy do zapoznania się z niniejszą stroną internetową, dzięki której uzyskają Państwo porady odnośnie procesu świadczenia usługi przeprowadzkowej.

Podstawowe porady które musisz wiedzieć dotyczą przede wszystkim czasu paru zasad które opisaliśmy poniżej. To właśnie te elementy przeprowadzki decydują o pozytywnym przebiegu przeprowadzki.

Przeprowadzki porady dotyczące czasu przeprowadzki

Po pierwsze zarezerwuj wcześniej termin przeprowadzki, dzięki temu masz możliwość wyboru dnia, oraz godziny rozpoczęcia przeprowadzki.

Po drugie nie umawiaj przeprowadzki na ostatni moment, ponieważ nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć. Do najczęściej spotykanych historii które się zdarzają to przede wszystkim:

  • Ekipa remontowa może mieć opóźnienie, co wpływa na opóźnienie także przeprowadzki
  • Choroba nie wybiera, ale sprawia że zamawiający przeprowadzkę przenoszą termin przeprowadzki na późniejszy termin
  • Winda przestaje działać, w szczególności jest to ważne, gdy przeprowadzka jest powyżej 4p bez windy 🙂
  • Gdy w grę wchodzą osoby trzecie, mianowicie sprzedawcy mieszkania nie wywiązują się z terminu oddania kluczy do Twojego nowego lokalu
  • Zamów przeprowadzkę od samego rana, ponieważ przeprowadzki są jak kupno chleba w sklepie, jeśli zamawiasz przeprowadzkę na popołudniowe, lub wieczorne godziny, musisz liczyć się z tym że musisz kupić to co zostało w sklepie, a dokładnie mówiąc firma od przeprowadzki się spóźnić, lub będzie chciała przełożyć całość przeprowadzki, lub jej część na inny termin.
  • Jest jeszcze wiele innych możliwości, których nie sposób wymienić, dlatego zaplanuj przeprowadzkę wcześniej, nie w ostatniej chwili i nie na ostatnią chwilę.

Przeprowadzka porady dotyczące ceny przeprowadzki

Po trzecie zdecyduj jaki zakres przeprowadzki interesuje?

Do wyboru masz tak zwaną tanią przeprowadzkę w której musisz wszystko spakować we własnym zakresie. Możesz również wybrać standardową usługę w której ty pakujesz drobne rzeczy do kartonów, a firma od przeprowadzki przygotuje meble do transportu. Możesz także wybrać kompleksową przeprowadzkę w której to firma przeprowadzkowa wykona za Ciebie wszelkie prace związane z przeprowadzką tzn. zabezpieczy meble do transportu, oraz spakuje wszystkie drobne rzeczy do kartonów. Pamiętaj im więcej zrobisz we własnym zakresie, tym przeprowadzka będzie tańsza.

Przeprowadzka porady dotyczące kartonów

Jeśli planujesz spakować drobne rzeczy we własnym zakresie do kartonów, to obowiązkowo podpisz je tak aby pracownicy przenoszący rzeczy wiedzieli do którego pomieszczenia mają trafić. Zadbaj o to aby również pomieszczenia do których mają trafić rzeczy były odpowiednio podpisane.

Nie przepakuj kartonów

Kartony nie powinny być przepakowane, mianowicie powinny ważyć maksymalnie 30 kg. Jest to nie tylko nasze zalecenie, ale również przepisy prawa pracy przewidują żeby pracownik w stałej pracy nie przeciążał organizmu.

Nie wypożyczaj używanych kartonów

Wypożyczanie używanych kartonów z jednej strony daje oszczędność z drugiej strony może nieść za sobą poważne konsekwencje.  Mimo oszczędności nie decyduj się na takie rozwiązanie, ponieważ w używanych kartonach mogą znajdować się robaki, lub ich jaja. Dopiero później w Twoim nowym lokalu możesz przekonać się, że to nie było dobre rozwiązanie. Jednak wtedy będzie za późno na zmianę decyzji.

Przeprowadzka porady dotyczące przygotowań

Posegreguj rzeczy, nie zabieraj ze sobą niepotrzebnych rzeczy, mianowicie posegreguj rzeczy na te, które są Ci potrzebne, a które są do wyrzucenia. Jest to najlepszy moment na takie czynności, jeśli tego nie zrobisz zapłacisz za przeprowadzkę więcej, oraz zagracisz miejsce w nowym lokalu.

Spakuj najważniejsze rzeczy w bagaż podręczny

Przygotowując się do przeprowadzki spakuj się podobnie jak do wyjazdu na wakacje. Zapakuj w bagaż najważniejsze rzeczy, takie jak bieliznę, ubrania, leki, dokumenty, dzięki temu przez najbliższe dni po przeprowadzce będziesz mieć wszystko pod ręką. Dodatkowo do bagażu spakuj najcenniejsze rzeczy, zapewnisz sobie tym spokój, oraz pozbędziesz się nerwów i stresu.

To tylko ogólne porady dotyczące przeprowadzki, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zapoznaj się z artykułami poniżej.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader