Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zmiana miejsca zamieszkania związana jest z relokacją dóbr materialnych ze starego domu do nowego. Nie jest to zwykle ani przyjemne, ani łatwe, a niektóre przedmioty, niewłaściwie przewożone, mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy, której pracownicy wezmą odpowiedzialność za cały proces przeprowadzki.

Dlaczego warto powierzyć nam swój dobytek i jego transport? Cechuje nas przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm. Posiadamy flotę pojazdów przystosowanych do przewożenia zarówno dużych przedmiotów, takich jak meble oraz niewielkich i kruchych takich, jak porcelana i lustra. Pomagaliśmy w przewożeniu dobytku wielu osobom i każda z nich była zadowolona. Dzięki nam unikniesz przeprowadzkowego pośpiechu i zamieszania. Możemy zająć się relokacją Twoich rzeczy od początku do końca, czyli od ich fachowego pakowania, przez bezpieczną podróż do miejsca docelowego, aż po wypakowywanie i ustawianie mebli w nowym mieszkaniu. Gwarantujemy, że dopilnujemy całego przedsięwzięcia, a Twój dobytek będzie bezpieczny pod naszą opieką.

Pamiętaj o tym, że oferujemy nie tylko usługi transportowe, ale też i stricte związane z pakowaniem mienia. W cenie znajdują się najczęściej materiały zabezpieczające Twoje mienie. Są to między innymi kartony i folie, dzięki którym przedmioty bezpiecznie przetrwają transport. Na życzenie klienta możemy dodatkowo ubezpieczyć przewóz dobytku. Klient ma prawo sprawdzić każdorazowo, czy wszystkie dobra zostały przewiezione i czy są w dobrym stanie technicznym. Gwarancję satysfakcji i możliwość ewentualnej reklamacji zapewnia podpisanie umowy, która precyzuje wszelkie warunki współpracy.

Z nami przekonasz się, że przeprowadzka nie musi być stresującym przeżyciem. Bardzo szybko będziesz w stanie cieszyć się nowym miejscem zamieszkania bez zbędnego chaosu i bałaganu towarzyszącego transportowi Twojego dobytku. Dajemy Ci dokładnie to, czego potrzebujesz: komfort i spokojną przeprowadzkę mienia.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]