Przeprowadzki cennych przedmiotów i mebli

Pewne przedmioty wymagają szczególnej opieki podczas ich transportowania do nowego mieszkania. Należy je przemieszczać ze szczególną ostrożnością, ponieważ są nierzadko wrażliwe na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Takimi urządzeniami są między innymi instrumenty muzyczne takie jak pianino lub fortepian. Duże gabaryty takich przedmiotów utrudniają ich przenoszenie, a nawet najdrobniejsze uszkodzenia wpływają na ich wartość.

Dobra materialne o wysokiej wartości są przez nas otaczane szczególną troską podczas transportu. Duże doświadczenie w branży przeprowadzek sprawia, że wszelkie przedmioty są bezpieczne pod naszą opieką. Używamy specjalnych konstrukcji i sprzętów do tego, by zabezpieczyć pianina i fortepiany w trakcie przeprowadzki. Gwarantujemy, że dotrze ono do celu nienaruszone.

Podzielamy też pasję klientów do zabytkowych mebli i cennych antyków. Wiemy, że odpowiednio konserwowane są nie tylko ozdobą mieszkania, ale również i intratną inwestycją. Z roku na rok wartość takich przedmiotów wzrasta i stają się one coraz bardziej pożądane przez kolekcjonerów. Podejmujemy więc szczególną odpowiedzialność za ważne dla Ciebie antyki, rzeźby i dzieła sztuki. Nasza firma gwarantuje szybkie i bezproblemowe relokacje z pełną odpowiedzialnością za przewożone przedmioty. Zaufali nam już liczni klienci, którzy powierzyli w nasze ręce swoje najbardziej wartościowe dobra, a co ważne, w konsekwencji byli w pełni zadowoleni z wykonanych usług. Z pewnością zaspokoimy także Twoje wymagania związane z przeprowadzką do nowego miejsca zamieszkania.

Czasem zdarza się tak, że cena przedmiotów nie jest tak ważna, jak ich wartość sentymentalna. Doskonale to rozumiemy, więc zapewniamy pełną ochronę również tym rzeczom, które domownicy uważają za rodzinne skarby. Nie da się wycenić ich cen, jednak są one droższe niż nawet najbardziej kosztowne klejnoty. Szanujemy indywidualne odczucia naszych klientów i dbamy o każdy polecony nam przedmiot, jak o własny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, a na pewno będziesz zadowolony.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader