Przeprowadzki cennych przedmiotów i mebli

Pewne przedmioty wymagają szczególnej opieki podczas ich transportowania do nowego mieszkania. Należy je przemieszczać ze szczególną ostrożnością, ponieważ są nierzadko wrażliwe na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Takimi urządzeniami są między innymi instrumenty muzyczne takie jak pianino lub fortepian. Duże gabaryty takich przedmiotów utrudniają ich przenoszenie, a nawet najdrobniejsze uszkodzenia wpływają na ich wartość.

Dobra materialne o wysokiej wartości są przez nas otaczane szczególną troską podczas transportu. Duże doświadczenie w branży przeprowadzek sprawia, że wszelkie przedmioty są bezpieczne pod naszą opieką. Używamy specjalnych konstrukcji i sprzętów do tego, by zabezpieczyć pianina i fortepiany w trakcie przeprowadzki. Gwarantujemy, że dotrze ono do celu nienaruszone.

Podzielamy też pasję klientów do zabytkowych mebli i cennych antyków. Wiemy, że odpowiednio konserwowane są nie tylko ozdobą mieszkania, ale również i intratną inwestycją. Z roku na rok wartość takich przedmiotów wzrasta i stają się one coraz bardziej pożądane przez kolekcjonerów. Podejmujemy więc szczególną odpowiedzialność za ważne dla Ciebie antyki, rzeźby i dzieła sztuki. Nasza firma gwarantuje szybkie i bezproblemowe relokacje z pełną odpowiedzialnością za przewożone przedmioty. Zaufali nam już liczni klienci, którzy powierzyli w nasze ręce swoje najbardziej wartościowe dobra, a co ważne, w konsekwencji byli w pełni zadowoleni z wykonanych usług. Z pewnością zaspokoimy także Twoje wymagania związane z przeprowadzką do nowego miejsca zamieszkania.

Czasem zdarza się tak, że cena przedmiotów nie jest tak ważna, jak ich wartość sentymentalna. Doskonale to rozumiemy, więc zapewniamy pełną ochronę również tym rzeczom, które domownicy uważają za rodzinne skarby. Nie da się wycenić ich cen, jednak są one droższe niż nawet najbardziej kosztowne klejnoty. Szanujemy indywidualne odczucia naszych klientów i dbamy o każdy polecony nam przedmiot, jak o własny. Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, a na pewno będziesz zadowolony.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader