Przeprowadzki dla Twojej firmy

Sukces w biznesie zależny jest od wielu czynników takich jak zatrudnianie kompetentnego personelu i wybór odpowiedniego miejsca działalności gospodarczej, co wpływa na podwyższenie dochodów firmy. Przeprowadzki firm do nowego lokalu należą do tych spraw, które każdy chce mieć jak najszybciej poza sobą.

Dbamy o to, by przebiegły one możliwie sprawnie i szybko, przy tym zapewniamy maksymalny porządek i ład. Każdy karton jest oznaczany własnym numerem, dokładnie opisującym miejsce przeznaczenia jego zawartości. Ma to ogromne znaczenie przy przeprowadzkach dużych firm, które wynajmują więcej pomieszczeń, bowiem każdy komputer i mebel musi trafić do konkretnego biura i pracownika. Naszym głównym celem jest taka relokacja dóbr firmy, by pracownicy mogli jak najszybciej korzystać z nich w nowym miejscu pracy. W ten sposób mogą państwo zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze.

Aby podjąć współpracę w zakresie przeprowadzki firmy, należy zgłosić się do nas odpowiednio wcześniej, byśmy mogli zarezerwować termin specjalnie dla Ciebie. Może to być nawet weekend bądź wieczór, kiedy Twoi pracownicy odpoczywają w swoich domach. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych przestojów firmy. Najlepiej będzie, jeśli to Ty sam zdecydujesz, kiedy powinna odbyć się relokacja mebli i sprzętów, weź przy tym pod uwagę, w jakim okresie przedsiębiorstwo notuje niższe obroty. Już wcześniej przemyśl, jak mają wyglądać nowe biura i stanowiska pracy, pokaż nam projekt, a my przygotujemy wszystko poza godzinami pracy Twojej firmy. Obowiązkowa będzie też inwentaryzacja majątku, dzięki niej będziemy pewni, że wszystko zostało poddane relokacji i znajduje się na swoim nowym miejscu.

Jeśli planujesz zmienić siedzibę swojej działalności gospodarczej, zaufaj profesjonalistom. Nie staraj się za wszelką cenę zaoszczędzić i samodzielnie transportować swoich dóbr, gdyż możesz w ten sposób ponieść dodatkowe koszty związane z opóźnieniami w wykonywaniu zleceń lub nawet z tymczasowym zawieszeniem funkcjonalności Twojej firmy.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader