Przeprowadzki dla Twojej firmy

Sukces w biznesie zależny jest od wielu czynników takich jak zatrudnianie kompetentnego personelu i wybór odpowiedniego miejsca działalności gospodarczej, co wpływa na podwyższenie dochodów firmy. Przeprowadzki firm do nowego lokalu należą do tych spraw, które każdy chce mieć jak najszybciej poza sobą.

Dbamy o to, by przebiegły one możliwie sprawnie i szybko, przy tym zapewniamy maksymalny porządek i ład. Każdy karton jest oznaczany własnym numerem, dokładnie opisującym miejsce przeznaczenia jego zawartości. Ma to ogromne znaczenie przy przeprowadzkach dużych firm, które wynajmują więcej pomieszczeń, bowiem każdy komputer i mebel musi trafić do konkretnego biura i pracownika. Naszym głównym celem jest taka relokacja dóbr firmy, by pracownicy mogli jak najszybciej korzystać z nich w nowym miejscu pracy. W ten sposób mogą państwo zaoszczędzić swój cenny czas i pieniądze.

Aby podjąć współpracę w zakresie przeprowadzki firmy, należy zgłosić się do nas odpowiednio wcześniej, byśmy mogli zarezerwować termin specjalnie dla Ciebie. Może to być nawet weekend bądź wieczór, kiedy Twoi pracownicy odpoczywają w swoich domach. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych przestojów firmy. Najlepiej będzie, jeśli to Ty sam zdecydujesz, kiedy powinna odbyć się relokacja mebli i sprzętów, weź przy tym pod uwagę, w jakim okresie przedsiębiorstwo notuje niższe obroty. Już wcześniej przemyśl, jak mają wyglądać nowe biura i stanowiska pracy, pokaż nam projekt, a my przygotujemy wszystko poza godzinami pracy Twojej firmy. Obowiązkowa będzie też inwentaryzacja majątku, dzięki niej będziemy pewni, że wszystko zostało poddane relokacji i znajduje się na swoim nowym miejscu.

Jeśli planujesz zmienić siedzibę swojej działalności gospodarczej, zaufaj profesjonalistom. Nie staraj się za wszelką cenę zaoszczędzić i samodzielnie transportować swoich dóbr, gdyż możesz w ten sposób ponieść dodatkowe koszty związane z opóźnieniami w wykonywaniu zleceń lub nawet z tymczasowym zawieszeniem funkcjonalności Twojej firmy.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]