Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki Mieszkań w Warszawie to najczęściej realizowane przeprowadzki przez naszą firmę, ponieważ o przeprowadzkach mieszkań wiemy wszystko. Zadzwoń do nas, a my z pewnością wycenimy Twoją przeprowadzkę przez telefon.

Przed rozmową przygotuj się na poniższe pytania, pomogą one nam naszkicować obraz Twojej przeprowadzki, dzięki temu dobierzemy odpowiednią ilość osób, potrzebne materiały i narzędzia, oraz oszacujemy czas wykonania usługi.

  • Kiedy chcesz wykonać przeprowadzkę?
  • Jaki typ przeprowadzki jest dla Ciebie interesujący? (kompleksowa przeprowadzka, standardowa przeprowadzka, ekonomiczna przeprowadzka)
  • Ile osób się przeprowadza?
  • Jakie meble przeznaczone są do transportu?, jeżeli ważą powyżej 100 kg poinformuj nas
  • Czy są meble do demontażu (łóżko małżeńskie z materacem, szafa 3 drzwiowa, szafa narożna)
  • Jaką powierzchnię ma mieszkanie z którego odbywa się przeprowadzka?
  • Ile pokoi ma mieszkanie z którego jest wyprowadzka ?
  • Z którego piętra jest wyprowadzka?
  • Na które piętro jest przeprowadzka?
  • Czy są windy?, jeżeli są, to czy są towarowe?
  • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu wyprowadzki ?, jeżeli jest to ustal dokładnie jaki (czy daleko, jaki rodzaj gruntu)
  • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu do którego jest przeprowadzka?, jeżeli jest to ustal dokładnie jaki (czy daleko, jaki rodzaj gruntu)

Bez wątpienia im dokładniej opiszesz nam co jest do transportu, tym łatwiej będzie nam wycenić usługę przeprowadzki Twojego mieszkania, dodatkowo znacznie maleje czas przeprowadzki oraz ryzyko niepowodzenia.

Termin przeprowadzki

Dobierz dla siebie odpowiedni dzień i godzinę i zadzwoń do nas w celu rezerwacji terminu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę, ponieważ zależy nam na współpracy z Tobą. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem przeprowadzek.

Typ przeprowadzki

Zastanów się czego oczekujesz od naszej firmy, ponieważ masz do wyboru 3 typy przeprowadzki (ekonomiczna, standardowa, kompleksowa).

W przypadku przeprowadzki ekonomicznej to domownicy są odpowiedzialni za zabezpieczenie rzeczy do transportu. Opcja ekonomicznej przeprowadzki obejmuje tylko i wyłącznie zniesienie mienia do samochodu wraz z transportem, jak również wniesieniem mienia do docelowego lokalu. Wariant ekonomicznej przeprowadzki charakteryzuje się tym, że nasza firma nie udostępnia żadnych materiałów do zabezpieczenia mienia. Ekipa przede wszystkim wyposażona jest w koce transportowe, narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe.

W przypadku przeprowadzki standardowej zajmujesz się tylko spakowaniem drobnych rzeczy do kartonów i worków ( książki, dokumenty, ubrania, szkło, kosmetyki, chemia gospodarcza, buty, i inne).

Nam zostawiasz demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia na samochód, transport, następnie wniesienie mienia do docelowego pomieszczenia. Samochód jest wyposażony w koce transportowe, narzędzia do demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe, dlatego w wariancie standardowej przeprowadzki pracownicy wyposażeni są w folię stretch, która:

  • zabezpiecza meble przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, na przykład deszczem lub śniegiem;
  • usztywnienia konstrukcji mebla, ponieważ łatwo jest je uszkodzić;
  • zabezpiecza przed otwieraniem się drzwiczek w meblu, ponieważ mogą się otworzyć;
  • zabezpiecza przed wysuwaniem się szuflad, ponieważ łatwo wypadają;

W przypadku kompleksowej przeprowadzki otwierasz nam tylko drzwi, resztą zajmujemy się my. Spakujemy wszystkie drobne rzeczy w kartony i worki, następnie wykonamy demontaż i montaż mebli, zabezpieczymy meble, zniesiemy wszystko na samochód, wykonamy transport, oraz wniesiemy mienie do docelowych pomieszczeń. W cenie zawarte są wszelkie materiały zabezpieczające takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, pasy inne.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]