Przeprowadzki mieszkań

Przeprowadzki Mieszkań w Warszawie to najczęściej realizowane przeprowadzki przez naszą firmę, ponieważ o przeprowadzkach mieszkań wiemy wszystko. Zadzwoń do nas, a my z pewnością wycenimy Twoją przeprowadzkę przez telefon.

Przed rozmową przygotuj się na poniższe pytania, pomogą one nam naszkicować obraz Twojej przeprowadzki, dzięki temu dobierzemy odpowiednią ilość osób, potrzebne materiały i narzędzia, oraz oszacujemy czas wykonania usługi.

 • Kiedy chcesz wykonać przeprowadzkę?
 • Jaki typ przeprowadzki jest dla Ciebie interesujący? (kompleksowa przeprowadzka, standardowa przeprowadzka, ekonomiczna przeprowadzka)
 • Ile osób się przeprowadza?
 • Jakie meble przeznaczone są do transportu?, jeżeli ważą powyżej 100 kg poinformuj nas
 • Czy są meble do demontażu (łóżko małżeńskie z materacem, szafa 3 drzwiowa, szafa narożna)
 • Jaką powierzchnię ma mieszkanie z którego odbywa się przeprowadzka?
 • Ile pokoi ma mieszkanie z którego jest wyprowadzka ?
 • Z którego piętra jest wyprowadzka?
 • Na które piętro jest przeprowadzka?
 • Czy są windy?, jeżeli są, to czy są towarowe?
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu wyprowadzki ?, jeżeli jest to ustal dokładnie jaki (czy daleko, jaki rodzaj gruntu)
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę w miejscu do którego jest przeprowadzka?, jeżeli jest to ustal dokładnie jaki (czy daleko, jaki rodzaj gruntu)

Bez wątpienia im dokładniej opiszesz nam co jest do transportu, tym łatwiej będzie nam wycenić usługę przeprowadzki Twojego mieszkania, dodatkowo znacznie maleje czas przeprowadzki oraz ryzyko niepowodzenia.

Termin przeprowadzki

Dobierz dla siebie odpowiedni dzień i godzinę i zadzwoń do nas w celu rezerwacji terminu. Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu / 24 godziny na dobę, ponieważ zależy nam na współpracy z Tobą. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem przeprowadzek.

Typ przeprowadzki

Zastanów się czego oczekujesz od naszej firmy, ponieważ masz do wyboru 3 typy przeprowadzki (ekonomiczna, standardowa, kompleksowa).

W przypadku przeprowadzki ekonomicznej to domownicy są odpowiedzialni za zabezpieczenie rzeczy do transportu. Opcja ekonomicznej przeprowadzki obejmuje tylko i wyłącznie zniesienie mienia do samochodu wraz z transportem, jak również wniesieniem mienia do docelowego lokalu. Wariant ekonomicznej przeprowadzki charakteryzuje się tym, że nasza firma nie udostępnia żadnych materiałów do zabezpieczenia mienia. Ekipa przede wszystkim wyposażona jest w koce transportowe, narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe.

W przypadku przeprowadzki standardowej zajmujesz się tylko spakowaniem drobnych rzeczy do kartonów i worków ( książki, dokumenty, ubrania, szkło, kosmetyki, chemia gospodarcza, buty, i inne).

Nam zostawiasz demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia na samochód, transport, następnie wniesienie mienia do docelowego pomieszczenia. Samochód jest wyposażony w koce transportowe, narzędzia do demontażu i montażu mebli, oraz wózki transportowe, dlatego w wariancie standardowej przeprowadzki pracownicy wyposażeni są w folię stretch, która:

 • zabezpiecza meble przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, na przykład deszczem lub śniegiem;
 • usztywnienia konstrukcji mebla, ponieważ łatwo jest je uszkodzić;
 • zabezpiecza przed otwieraniem się drzwiczek w meblu, ponieważ mogą się otworzyć;
 • zabezpiecza przed wysuwaniem się szuflad, ponieważ łatwo wypadają;

W przypadku kompleksowej przeprowadzki otwierasz nam tylko drzwi, resztą zajmujemy się my. Spakujemy wszystkie drobne rzeczy w kartony i worki, następnie wykonamy demontaż i montaż mebli, zabezpieczymy meble, zniesiemy wszystko na samochód, wykonamy transport, oraz wniesiemy mienie do docelowych pomieszczeń. W cenie zawarte są wszelkie materiały zabezpieczające takie jak: kartony, taśmy, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, pasy inne.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader