Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki prywatne – Nasza firma przede wszystkim zajmuje się przeprowadzkami osób prywatnych na terenie Warszawy i okolic, W tym obszarze jesteśmy gotowi wykonać przeprowadzkę w ciągu godziny od momentu Państwa kontaktu z nami. Działamy elastycznie i nieszablonowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na względzie różne życiowe sytuacje.

 

Przeprowadzki prywatne, dla osób prywatnych Warszawa to znaczna część na rynku przeprowadzek. Ze źródeł GUS od roku 1995 do roku 2019 zaludnienie na terenie Warszawy wzrosło o ok. 85 000 ludzi i jak przewiduje do roku 2035 liczba ludności ma się zwiększyć o następne 170 000 osób. Tak samo jest w przypadku nieruchomości w Warszawie w roku 2019 oddano do użytku 146 122 szt. mieszkań, pomijając przy tym rynek wtórny. Jak mówią same statystyki przeprowadzki na terenie Warszawy, to rynek o tendencji wzrostowej.

Przeprowadzki dla osób prywatnych w Warszawie

Nasza firma starając się sprostać zapotrzebowaniu na wymagającym warszawskim rynku wychodzi na przeciw. Jesteśmy gotowi wykonać przeprowadzkę w ciągu godziny od momentu Państwa kontaktu z nami. Działamy elastycznie i nieszablonowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na względzie różne życiowe sytuacje.

Chcąc utrzymać optymalnie wysokie standardy wskazane jest, aby na przeprowadzkę z pakowaniem (przeprowadzka kompleksowa) mieszkania lub domu przypadała odpowiednia ilość osób.

Przeprowadzki prywatne, dla osób prywatnych Warszawa:

Przeprowadzka kawalerki – 2- 3 osoby
Przeprowadzka dwupokojowego mieszkania – 3- 4 osoby
Przeprowadzka trzypokojowego mieszkania – 4- 5 osób
Przeprowadzka mieszkania, domu czteropokojowego – 5-6 osób
Przeprowadzka mieszkania, domu pięciopokojowego 6-7 osób

Wykonanie przeprowadzki w ten sposób gwarantuje sprawne i optymalne wykonanie usługi, w którym liczba osób dopasowana jest do ilości pomieszczeń.

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych typów przeprowadzek:

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader