Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki prywatne – Nasza firma przede wszystkim zajmuje się przeprowadzkami osób prywatnych na terenie Warszawy i okolic, W tym obszarze jesteśmy gotowi wykonać przeprowadzkę w ciągu godziny od momentu Państwa kontaktu z nami. Działamy elastycznie i nieszablonowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na względzie różne życiowe sytuacje.

 

Przeprowadzki prywatne, dla osób prywatnych Warszawa to znaczna część na rynku przeprowadzek. Ze źródeł GUS od roku 1995 do roku 2019 zaludnienie na terenie Warszawy wzrosło o ok. 85 000 ludzi i jak przewiduje do roku 2035 liczba ludności ma się zwiększyć o następne 170 000 osób. Tak samo jest w przypadku nieruchomości w Warszawie w roku 2019 oddano do użytku 146 122 szt. mieszkań, pomijając przy tym rynek wtórny. Jak mówią same statystyki przeprowadzki na terenie Warszawy, to rynek o tendencji wzrostowej.

Przeprowadzki dla osób prywatnych w Warszawie

Nasza firma starając się sprostać zapotrzebowaniu na wymagającym warszawskim rynku wychodzi na przeciw. Jesteśmy gotowi wykonać przeprowadzkę w ciągu godziny od momentu Państwa kontaktu z nami. Działamy elastycznie i nieszablonowo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na względzie różne życiowe sytuacje.

Chcąc utrzymać optymalnie wysokie standardy wskazane jest, aby na przeprowadzkę z pakowaniem (przeprowadzka kompleksowa) mieszkania lub domu przypadała odpowiednia ilość osób.

Przeprowadzki prywatne, dla osób prywatnych Warszawa:

Przeprowadzka kawalerki – 2- 3 osoby
Przeprowadzka dwupokojowego mieszkania – 3- 4 osoby
Przeprowadzka trzypokojowego mieszkania – 4- 5 osób
Przeprowadzka mieszkania, domu czteropokojowego – 5-6 osób
Przeprowadzka mieszkania, domu pięciopokojowego 6-7 osób

Wykonanie przeprowadzki w ten sposób gwarantuje sprawne i optymalne wykonanie usługi, w którym liczba osób dopasowana jest do ilości pomieszczeń.

Dowiedz się więcej na temat poszczególnych typów przeprowadzek:

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader