Transport i przewóz mebli, RTV i AGD

Transport mebli, RTV i AGD to usługa skierowana do osób prywatnych, oraz przedsiębiorstw, które nie potrzebują przeprowadzki, lecz potrzebny jest im tylko transport mebli, lub sprzętu RTV, lub AGD.

Transport mebli

Transport mebli Warszawa

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy i okolic, ale jesteśmy w stanie przewieźć meble na terenie całej UE.

Aby wykonać transport mebli, należy w szczególności zwrócić uwagę na:

  • Wymiary i wagę mebli, aby dobrać odpowiednią ilość osób, wielkość samochodu, sprzęt, oraz narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli,
  • Rodzaj i kondycję mebli, je odpowiednio zabezpieczyć i uniknąć uszkodzenia podczas transportu.
  • Trasę transportu, aby upewnić się, że nie ma tam żadnych przeszkód, które mogą uniemożliwić wyniesieniu, lub wniesienie mebli do nowego lokalu.

 

Oferujemy kompleksową usługę

Transport mebli, sprzętu rtv i agd to alternatywa dla taksówek bagażowych, które nie mają w zwyczaju przenoszenia Twoich rzeczy, zajmują się przede wszystkim tylko usługą transportu.

Oferujemy wysoką jakość usług. W ramach usługi zapewniamy: profesjonalne zabezpieczenie przedmiotu, wyniesienie mienia z lokalu do samochodu, transport oraz wniesienie elementu do miejsca docelowego. Do transportu mebli potrzebne jest minimum dwie osoby, ale ilość osób zależy od wielkości i wagi mebli.

Tani transport mebli Warszawa i nie tylko

Jeśli chcesz zaoszczędzić na usłudze możesz wykonać pewne czynności które wpłyną na zmniejszenie kosztu usługi.

  • Zabezpiecz mienie we własnym zakresie, przyda Ci się do tego folia stretch, folia bąbelkowa lub tektura falista.
  • W zależności od rodzaju i kondycji mebli, może być konieczne ich demontaż. Dlatego jeśli chcesz zaoszczędzić na transporcie wykonaj demontaż i montaż mebli własnym sumptem.
  • Świadczymy usługi taxi bagażowe, jeśli masz możliwość wykonania wszystkich czynności włącznie z załadunkiem i rozładunkiem we własnym zakresie, zapłacisz tylko za koszt usługi transportowej.

Przed transportem zastanów się dokładnie, czy demontaż mebli jest konieczny i czy nie grozi to uszkodzeniem mebli, jeśli masz wątpliwości zadzwoń do nas, z chęcią doradzimy.

Niektóre meble, można łatwo rozłożyć, podczas gdy inne, takie  jak szafy czy łóżka, wymagają specjalnych narzędzi i wiedzy, aby je prawidłowo rozłożyć i złożyć.

Jeśli nie masz takich możliwości pomożemy Ci w realizacji usługi. Nasza firma przeprowadzkowa wykona wszystkie czynności związane z transportem mebli za Ciebie.

Tani transport mebli cennik

Zastanawiasz się ile kosztuje transport mebli? Gwarantujemy Ci, że oferujemy najkorzystniejsze ceny. Nasza cena transportu mebli jest rozsądna, wejdź na cennik i sprawdź szczegóły. Skontaktuj się z nami

Transport mebli – przygotuj filc do nóżek

To usługa skierowana dla osób które chcą przewieźć nawet tylko jeden mebel. Planując transport mebli zaplanuj też, aby zawczasu przygotować filce pod nóżki, dzięki temu ochronisz podłogę w nowym lokalu. Jeśli nie masz czasu by zorganizować podkładki filcowe, to poinformuj naszego przedstawiciela o tej potrzebie, a ekipa będzie przygotowana do tego zadania.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Transport lodówki

Abyśmy mogli szybko i sprawnie przewieźć lodówkę przygotuj ją przed transportem. Najlepiej jeden dzień przed transportem wyjmij wszystko z lodówki, rozmroź ją, umyj i osusz, my zajmiemy się resztą. Nie martw się, wiemy jak transportować lodówkę, będzie przewożona w pozycji stojącej ????

Transport pralki

Przewiezienie pralki będzie łatwiejsze, gdy pralka będzie już odłączona zarówno od dopływu wody, jak i jej odpływu. Zdarza się że zawór jest przekręcony i nie ma możliwości zabrania pralki.

Pomocne będzie jeśli spuścisz także wodę z pralki. Odkręć filtr znajdujący się u dołu pralki i przechyl na front. Aby uniknąć rozlania wody na podłogę podłuż ręcznik, który wchłonie wodę. Dzięki temu zabiegowi możesz uniknąć rozlewania wody po mieszkaniu oraz klatce schodowej.

Transport stołu

Najlepiej gdy stół będzie już przygotowany do transportu. Przed przyjazdem ekipy sprzątnij z niego wszystkie rzeczy i wyczyść go. Zorganizuj również filce pod nogi, dzięki temu w nowym lokalu uchronisz podłogę przed zarysowaniem

Transport kanapy

Poinformuj nas czy kanapa jest prosta czy narożna. Istotne jest także, czy kanapa ma funkcję spania. Jeżeli kanapa ma funkcję spania ważną informacją jest czy stelaż jest metalowy, czy drewniany. Jest to ważne ponieważ kanapy z metalowym stelażem są ciężkie, a to wymaga dodatkowej siły w postaci dodatkowego pracownika.

Zastanów się również nad tym czy chcesz przykleić filce do nóżek kanapy w nowym mieszkaniu, jeśli tak to zorganizuj je wcześniej lub poproś o to naszego przedstawiciela.

Transport zmywarki

Przygotuj zmywarkę do transportu, tzn odłącz ją od dopływu wody, oraz odpływu.

Transport piekarnika

Najlepiej będzie gdy odłączysz piekarnik od zasilania, szczególnie jest to ważne jeśli piekarnik jest gazowy.

Transport łóżka

Jeśli chcesz zaoszczędzić na transporcie, to możesz zdemontować łóżko na części pierwsze, jeśli jednak nie masz możliwości to z przyjemnością wykonamy tę czynność za Ciebie.

Zastanów się czy nie chcesz podkleić filcu pod nóżki łóżka, tak aby w nowym lokalu ochronić podłogę przed porysowaniem. Jeśli chcesz, aby pracownicy podkleili nogi filcami, zorganizuj je wcześniej, lub poinformuj o tym naszego przedstawiciela w trakcie zamawiania usługi

Transport telewizora

Transport telewizora wymaga ostrożności. Aby bezpiecznie przewieźć telewizor potrzebne będzie oryginalny karton, ponieważ w przypadku transportu bez takiego opakowania ubezpieczyciel nie uznaje ubezpieczenia.

Transport lustra

Poinformuj nas czy lustro jest w ramie i czy chcesz lustro zamontować do ściany. Jest to istotne ponieważ pracownicy na co dzień nie są wyposażeni w kołki, oraz wiertarkę.

Transport szafy

Opróżnij szafę przed transportem. Upewnij się że szafa zmieści się do docelowego pomieszczenia. Weź pod uwagę zarówno wąskie gardła, jak i wysokość pomieszczenia. Może okazać się że, aby szafa zmieściła się do nowego lokalu, będzie trzeba wykonać demontaż i montaż.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na koszcie transportu szafy, wykonaj demontaż i montaż we własnym zakresie. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, poinformuj nas o tym, a my zajmiemy się wszystkim.

Wybierz profesjonalną firmę przeprowadzkową

Usługa transportu mebli, oraz sprzętu AGD i RTV powinna być wykonana przez pracowników z odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem. Nasza firma przeprowadzkowa oferuje bezpieczny transport, oraz najwyższą jakość usług. 

Nasi pracownicy do przewozu mebli wyposażeni są w niezbędne materiały do opakowania mebli. Do zabezpieczenia mienia używamy folii bąbelkowej, folii stretch. 

Pracownicy posiadają również niezbędne narzędzia które pomagają przewozić meble na najwyższym poziomie. Do tego zadania wyposażeni są w wózki, oraz pasy transportowe.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]