Transport telewizora – Przewóz TV z wniesieniem do lokalu

Transport telewizora / przewóz telewizora to jedna z naszych wielu usług transportowych. Transportujemy telewizory LED, OLED, QLED, LCD oraz plazmowe, a także inne urządzenia RTV. Telewizory należą do przedmiotów, które są bardzo delikatne i wymagają szczególnej ostrożności w transporcie.

Transport telewizora

Transport telewizora Warszawa

Nasza firma przeprowadzkowa oferuje przewóz telewizora z zabezpieczeniem, zniesieniem i wniesieniem do docelowego lokalu KONTAKT

Jeśli nie masz auta, a chcesz zaoszczędzić na koszcie przewozu i masz możliwość, aby we własnym zakresie wykonać załadunek oraz rozładunek TV, oferujemy również usługę tzw taxi bagażowe w której wykonujemy jedynie transport. W tym wariancie do Twoich zadań należy zabezpieczenie telewizora, zniesienie i wniesienie urządzenia. Nasz pracownik pomoże Tobie w zabezpieczeniu telewizora na pace samochodu za pomocą pasów transportowych.

Niezależnie od wybranego wariantu bezpiecznie przewieziemy Twój telewizor w pozycji stojącej. Mamy samochody dostosowane do przewozu telewizorów. Burty samochodów przystosowaliśmy w belki transportowe, do których można bezpiecznie zamocować telewizor za pomocą pasów transportowych.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Karton do transportu telewizora

Przewóz telewizora w oryginalnym kartonie

Przewóz telewizora w oryginalnym kartonie

Telewizor powinniśmy przewozić w oryginalnym opakowaniu ze względu na zapewnienie optymalnej ochrony przed uszkodzeniami. Oryginalne opakowanie jest zaprojektowane z myślą o bezpiecznym przenoszeniu sprzętu, dlatego najlepiej chroni telewizor przed wstrząsami i drganiami podczas transportu. Oryginalne opakowanie zawiera również elementy takie jak styropianowe wypełnienie i specjalne pianki, które zapewniają dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i rozszczelnieniem się gumowej izolacji komórek.

Transport tv bez oryginalnego kartonu

Zabezpieczenie telewizora - Transport telewizora

Zabezpieczenie telewizora – Transport telewizora

Jeśli nie masz oryginalnego pudełka, możemy zabezpieczyć Twój sprzęt. Jednak jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu, musisz zapewnić odpowiednie zabezpieczenia dla telewizora. Pakowanie telewizora powinno odbyć się następująco:

 • Odłącz wszystkie kable od telewizora
 • Owiń telewizor folią bąbelkową
 • Dodatkowo owiń telewizor kartonem
 • Na koniec wszystko zabezpiecz folią stretch

Pakując telewizor pamiętaj, aby nie robić tego zbyt mocno, ponieważ naprężenia, które mogą powstać w trakcie zbyt mocnego naciągania np foli stretch może także uszkodzić telewizor.

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że transport tv bez oryginalnego pudła i z odpowiednimi zabezpieczeniami jest zawsze ryzykowne.

Ubezpieczenie usługi

Usługa transportu TV bez oryginalnego opakowania nie jest objęta ubezpieczeniem. Wynika to z tego, że ubezpieczyciel nie uzna odszkodowania, w przypadku usług, które zostały wykonane w nieodpowiedni sposób, czyli bez oryginalnego kartonu.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Transport telewizora Warszawa

Na terenie warszawy nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów w postaci podstawienia auta, czy przejechanych kilometrów.

Na terenie warszawy możemy wykonać usługę nawet w ciągu godziny od zgłoszenia potrzeby.

Dostawa nowego telewizora przez kuriera w Warszawie i okolicach

Jeśli planujesz zamówić duży telewizor z dostawą do domu, upewnij się czy kurier wniesie telewizor do lokalu, szczególnie w przypadku, gdy w Twoim bloku nie ma wind. Często w tym przypadku kurier odmawia wniesienia telewizora ze względów bezpieczeństwa. Jest to zrozumiałe, ponieważ ciężko wnieść duży i delikatny przedmiot bez pomocnika.

Jeśli chcesz aby kurier i nasza firma przyjechały na wyznaczoną godzinę aby wnieść telewizor do lokalu, to może to być problem. Dostawa kuriera jest planowana w pewnych przedziałach godzinowych, najczęściej podawane są widełki czasowe, w których kurier planuje dostawę.

Bez sensu jest czekanie naszej ekipy na kuriera, ponieważ gromadzi to dodatkowe koszty. Najlepszym rozwiązaniem jest dostawa towaru do naszego magazynu w Warszawie, który jest otwarty ok 7-18. Następnie nasza ekipa dzwoni do klienta i ustala godzinę dostawy do klienta.

Transport telewizora cennik

Cena przewozu telewizora zależna jest od wielu czynników takich jak:

 • Odległości między punktami,
 • Wielkość telewizora,
 • Waga sprzętu,
 • Potrzeby wniesienia na piętro,
 • Potrzeba demontażu i montażu do uchwytu telewizora,
 • Zabezpieczenie telewizora,

Transport telewizora OLED, QLED, LED, LCD, PLAZMY

Niezależnie od rodzaju matrycy LED, OLED, LCD, plazmy, telewizor należy transportować w pozycji pionowej, a nie leżącej, ponieważ jego ekran jest bardzo wrażliwy na nacisk i wibracje. Przewożenie telewizora na leżąco może spowodować uszkodzenie ekranu, co może prowadzić do zniekształcenia obrazu, pojawienia się plam lub pęknięć.

Podczas przewozu na leżąco ekran telewizora może ulec ugięciu, a także wystąpić uszkodzenie panelu LCD lub OLED. Ponadto, jeśli telewizor jest transportowany w leżącej pozycji, wewnątrz urządzenia mogą przemieszczać się elementy, takie jak układy scalone i kondensatory, co może spowodować ich uszkodzenie.

Przetransportowanie telewizora na tylnim siedzeniu

Jeśli chcesz przewozić telewizor własnymi siłami własnym autem na tylnym siedzeniu, lub w bagażniku. Mamy dla Ciebie parę podpowiedzi. Niezależnie od tego, czy to będzie transport telewizora LED, QLED, OLED, czy transport telewizora plazmowego, podpowiadamy:

 • Przenosząc telewizor bez oryginalnego kartonu, staraj się, aby nie naciskać palcami na ekran,
 • Telewizor powinien być przewożony w pozycji stojącej, nigdy w pozycji leżącej,
 • Przewożąc TV na tylnej kanapie ustaw telewizor w ten sposób, aby ekran nie opierał się o oparcie kanapy,
 • Zabezpieczając sprzęt rtv pasami bezpieczeństwa pamiętaj aby nie ściskać zbyt mocno telewizora,
 • Jeśli telewizor jest na stopce, możesz odkręcić ją przed transportem, dzięki temu unikniesz ułamania stopki,

Błąd: Brak formularza kontaktowego.