Transport i przewóz telewizorów

Transport i przewóz telewizorów – Kupno nowego telewizora wiąże się z koniecznością przewiezienia go do domu. W przypadku mniejszych telewizorów przeważnie nie ma z tym większych problemów, ponieważ można go zabrać do swojego samochodu osobowego. Wtedy zmieści się on na przykład do większego bagażnika lub na tylne siedzenia. W ramach bezpieczeństwa można dodatkowo obłożyć opakowanie miękkimi materiałami, które świetnie amortyzują wszelkiego rodzaju wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy telewizor ma większą przekątną ekranu. Wtedy konieczne jest szukanie innych rozwiązań, które będą w stanie sprostać zadaniu.

Jak przetransportować nasz telewizor?

Nasz telewizor w momencie przeważenia go w nowe miejsce narażony jest na kilka niebezpieczeństw, których koniecznie trzeba się wystrzegać. Producenci zastrzegają, że w razie przeprowadzania się, telewizory najlepiej jest przewozić w firmowym pudełku. To naturalne rozwiązanie, wtedy można mieć pewność, że telewizor znajduje się w opakowaniu, które w stu procentach zostało dopasowane do jego potrzeb. Nie bez znaczenia jest orientacja telewizora. Ustawienie go w czasie transportu może być kluczem do bezpiecznego transportu. Warto wiedzieć, że plazmy nie można transportować w pozycji poziomej, ponieważ bardzo poważnie grozi to uszkodzeniem matrycy. Mniej wymagające pod tym względem są telewizory ciekłokrystaliczne, które można równie dobrze ustawić w pionie lub w poziomie. Od naszej wygody zależy, na który wariant się zdecydujemy. Zawsze w przypadku transportu dobrze jest się kierować wskazówkami płynącymi ze strony producenta. Często najważniejsze porady zamieszcza w instrukcji obsługi, czasem dostępne są one na oficjalnych stronach producenta.

Transport i przewóz telewizorów

Transport i przewóz telewizorów zwłaszcza tych większych często zapewniany jest przez same sklepy, która zatrudniają osoby do takich właśnie czynności. Najszersze modele telewizorów, mimo tego, że nie są najcięższe muszą być przenoszone przez dwie osoby.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader