Transport i przewóz telewizorów

Transport i przewóz telewizorów – Kupno nowego telewizora wiąże się z koniecznością przewiezienia go do domu. W przypadku mniejszych telewizorów przeważnie nie ma z tym większych problemów, ponieważ można go zabrać do swojego samochodu osobowego. Wtedy zmieści się on na przykład do większego bagażnika lub na tylne siedzenia. W ramach bezpieczeństwa można dodatkowo obłożyć opakowanie miękkimi materiałami, które świetnie amortyzują wszelkiego rodzaju wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy telewizor ma większą przekątną ekranu. Wtedy konieczne jest szukanie innych rozwiązań, które będą w stanie sprostać zadaniu.

Jak przetransportować nasz telewizor?

Nasz telewizor w momencie przeważenia go w nowe miejsce narażony jest na kilka niebezpieczeństw, których koniecznie trzeba się wystrzegać. Producenci zastrzegają, że w razie przeprowadzania się, telewizory najlepiej jest przewozić w firmowym pudełku. To naturalne rozwiązanie, wtedy można mieć pewność, że telewizor znajduje się w opakowaniu, które w stu procentach zostało dopasowane do jego potrzeb. Nie bez znaczenia jest orientacja telewizora. Ustawienie go w czasie transportu może być kluczem do bezpiecznego transportu. Warto wiedzieć, że plazmy nie można transportować w pozycji poziomej, ponieważ bardzo poważnie grozi to uszkodzeniem matrycy. Mniej wymagające pod tym względem są telewizory ciekłokrystaliczne, które można równie dobrze ustawić w pionie lub w poziomie. Od naszej wygody zależy, na który wariant się zdecydujemy. Zawsze w przypadku transportu dobrze jest się kierować wskazówkami płynącymi ze strony producenta. Często najważniejsze porady zamieszcza w instrukcji obsługi, czasem dostępne są one na oficjalnych stronach producenta.

Transport i przewóz telewizorów

Transport i przewóz telewizorów zwłaszcza tych większych często zapewniany jest przez same sklepy, która zatrudniają osoby do takich właśnie czynności. Najszersze modele telewizorów, mimo tego, że nie są najcięższe muszą być przenoszone przez dwie osoby.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader