Galeria zdjęć

Galeria zdjęć – Z nami proces przeprowadzki to przyjemność – dobrze zaplanowany i skutecznie wykonywany projekt. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z przykładowej realizacji. Jak Państwo widzą cały proces przeprowadzki jest przemyślany, stosujemy odpowiednie pomoce (taśmy, folie i inne), dzięki czemu wszystkie Państwa dobra są odpowiednio zabezpieczone.

Galeria zdjęć z przeprowadzki

Szczególną uwagę przywiązujemy do estetyki pracy, lecz mimo to proces trwa szybko i sprawnie. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy i zależy nam na tym, aby klient był zawsze zadowolony, toteż odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do współpracy. Jesteś ciekaw jak przeprowadzamy? Sprawdź również nasz sprzęt do pakowania w trakcie przeprowadzek.

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader