Transport i przewóz pianin i fortepianów

Transport i przewóz pianin i fortepianów – Transport pianina Warszawa, transport przewóz pianin fortepianów – Większość powyższych firm to nasi stali klienci i świadczymy dla nich usługi od wielu lat. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych klientów, zapraszamy do kontaktu.

Transport pianina Warszawa, transport przewóz pianin fortepianów należy do jednych z najtrudniejszych przedsięwzięć w trakcie przeprowadzki. Duży gabaryt połączony z ciężarem, oraz delikatną budową instrumentu sprawia, że transport jest wyjątkowo trudny. Ciężar pianina wymaga od transportujących szczególnych predyspozycji i doświadczenia. Dla swojego spokoju wybierz profesjonalną firmę specjalizującą się w tego typu transporcie, posiadającą niezbędną wiedzę i specjalnie wyszkolonych pracowników, oraz sprzęt. Transport i przewóz pianin, fortepianów i klawesynów Warszawa. Nieudolna próba przenoszenia instrumentu może spowodować uszkodzenia pianina oraz naraża niedoświadczonych tragarzy na poważne kontuzje.

Transport pianina Warszawa, transport przewóz pianin fortepianów – W transporcie bierze udział dwóch lub czterech doświadczonych pracowników. Pianina są odpowiednio zabezpieczone, przenoszone na specjalistycznych pasach, lub jeśli to możliwe przewożone na wózku. Pianino zostaje starannie zabezpieczone na pokładzie samochodu przeprowadzkowego, tak aby dotarło w do celu w nienaruszonym stanie.

Transport i przewóz pianin i fortepianów – Cena transportu pianin, kształtuje się od następujących czynników:

 • od ciężaru pianina lub fortepianu
 • od piętra w miejscu załadunku i rozładunku
 • od usytuowania schodów na klatce schodowej
 • od możliwości skorzystania z windy
 • od długości trasy przewozu pianina
 • od wartości pianina i stosowanych specjalistycznych zabezpieczeń

TRANSPORT PIANIN:

Wykonujemy zarówno transport pianin cyfrowych, jak również transport pianin akustycznych. Kontaktując się z nami poinformuj nas jakie pianino chcesz przetransportować. Jest to istotne, ponieważ transport pianina cyfrowego jest tańszy niż pianina akustycznego.

Transport pianin cyfrowych

Cena transportu pianina cyfrowego to koszt już od 350 zł, na usługę w zależności od różnych czynników przyjeżdża od 2 do 3 pracowników.

Transport pianin akustycznych

Cena transportu pianina w Warszawie zależna jest od wielu czynników, jeżeli nie występują żadne utrudnienia można przyjąć podany niżej cennik z parteru na parter(po płaskiej powierzchni, bez schodów), to koszt 700 zł jeżeli dochodzi element schodów koszt zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro – 150 zł/piętro
 • Znoszenie – 150 zł/piętro
 • Wnoszenie – 150 zł/piętro

Pianino które trzeba wnosić na piętro w pionie (na boku) to koszt podstawy wynosi 1000 zł oraz dodatkowa opłata za:

 • Znoszenie – 200 zł/piętro
 • Wnoszenie – 200 zł/piętro

TRANSPORT FORTEPIANÓW I KLAWESYNÓW:

Cena transportu fortepianów i klawesynów w Warszawie zależna jest od wielu czynników, jeżeli nie występują żadne utrudnienia można przyjąć podany niżej cennik. Fortepian lub klawesyn z parteru na parter to koszt 1000 zł, jeżeli dochodzi element schodów koszt zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro – 200 zł/piętro
 • Znoszenie – 200 zł/piętro
 • Wnoszenie – 200 zł/piętro

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader