Opróżnianie mieszkań, sprzątanie piwnic i innych pomieszczeń

Opróżnianie mieszkań, sprzątanie piwnic, strychów, garażów a także innych pomieszczeń. to usługa dzięki której pozbędziesz się wszystkich zbędnych rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przeczytaj poniższy tekst i zadzwoń do nas a z pewnością dowiesz się jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na pozbycie się wszelkich przedmiotów.

Masz trzy możliwości na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów:

  • Twoja altanka śmietnikowa, lub altanka dla gabarytów
  • Punkt PSZOK
  • Kontener na śmieci

  Altanka śmietnikowa a opróżnianie mieszkań

Altanka śmietnikowa jest bez wątpienia najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Jednak wyrzucanie rzeczy do altanki śmietnikowej ma pewne granice których nie można, lub nie wypada przekroczyć. Do altanki śmietnikowej możesz wynieść pojedyncze odpady wielkogabarytowe a także małą ilość śmieci drobnych.

Dodatkowo musisz wiedzieć że do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, materiałów i odpadów budowlanych, remontowych, czy opon samochodowych.

Jeśli zdecydujesz się na wyrzucanie odpadów do altanki śmietnikowej warto skontaktować się z zarządcą nieruchomości w celu ustalenia dni w które organizowany jest odbiór odpadów wielkogabarytowych, ponieważ niekiedy dozwolone jest wystawianie rzeczy nie wcześniej jak 72 godziny przed wywozem.

Poza wskazanymi terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych, mieszkaniec może bezpłatnie oddać odpady wielkogabarytowe również do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Sprzątanie piwnic, opróżnianie mieszkań z PSZOK w Warszawie

Jest to miejsce przede wszystkim do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, czyli z mieszkań, piwnic, garaży i innych pomieszczeń. Z PSZOK-iem powinien skontaktować się właściciel posesji, ponieważ jest to miejsce dla prywatnych osób mieszkających w Warszawie.

Jak sama nazwa wskazuje oznacza to, że wszystkie odpady muszą być posegregowane, PSZOK nie przyjmuje odpadów zmieszanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się co to PSZOK kliknij w link

Kontener najwygodniejszy na opróżnianie mieszkań

Jeśli nie chcesz przejmować się segregacją, nie chcesz umawiać się i jeździć do punktu PSZOK możesz wynająć kontener we własnym zakresie, lub z naszą pomocą. Zależnie od firmy do kontenerów można wyrzucić praktycznie wszystko, jednak wyjątkiem są opony, azbest oraz odpady medyczne.

Elektrośmieci

Elektrośmieci możesz pozbyć się za darmo na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to przede wszystkim odbiór elektrośmieci od Ciebie z domu. Zadzwoń pod numer infolinii 22 223 33 00  i umów się na odbiór ze wskazanej lokalizacji w ustalonym terminie. Zasady odbioru elektrośmieci są pod linkiem odbiór elektrośmieci z domu – zasady

Drugim sposobem jest przywiezienie elektrośmieci do punktu który jest w każdej dzielnicy. Adresy punktów dostępne są pod linkiem punkty zbierania elektrośmieci

Opróżnianie mieszkań nie tylko w trakcie przeprowadzki

Opróżnienie mogą Państwo zamówić przy okazji przeprowadzki, bądź też jako osobną usługę.  Działamy szybko, fachowo i bezpiecznie! Zapraszamy do współpracy!

Jeśli potrzebujesz usług opróżniania mieszkań i sprzątania piwnic na terenie Warszawy, to jesteśmy, aby Ci pomóc! Opróżnimy mieszkanie szybko i sprawnie usługi porządkowe, w tym kompleksowe opróżnianie mieszkań oraz sprzątanie piwnic, w których znajdują się stare meble i niepotrzebne przedmioty.

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Przede wszystkim działamy na terenie Warszawy, jednak jeśli potrzebujesz opróżnić mieszkanie poza granicami warszawy, także możemy Ci pomóc. Nasza firma ma duże doświadczenie w świadczeniu usług opróżniania mieszkań.

W naszej ofercie znajdziesz różne usługi, w tym likwidację mieszkań, wyniesienie starych mebli a także niepotrzebnych rzeczy.

Opróżnianie mieszkań cennik

Nasz cennik jest atrakcyjny i dostosowany do potrzeb naszych klientów, a nasza praca jest wykonywana zawsze profesjonalnie i dokładnie.

Jeśli potrzebujesz opróżnić mieszkanie w Warszawie, skontaktuj się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Z nami Twój dom będzie zawsze czysty i schludny, a Ty będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem, bez potrzeby zajmowania się sprzątaniem i wynoszeniem starych mebli i niepotrzebnych przedmiotów.

Sprzątanie piwnic, strychów, garaży i innych pomieszczeń

Jeśli potrzebujesz pomocy w opróżnianiu i sprzątaniu swojej piwnicy, Zadzwoń do nas. Oferujemy usługi kompleksowego opróżniania piwnic, w tym wywóz wszelkiego rodzaju odpadów a także sprzątanie.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm zapewniają, że Twoja piwnica przede wszystkim zostanie opróżniona w sposób dokładny i bezpieczny, a dodatkowo wszystkie odpady zostaną wywiezione w sposób odpowiedni i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Opróżnianie piwnic Warszawa

Jeśli zależy Ci na czasie i potrzebujesz szybkiego i efektywnego rozwiązania dla swojej piwnicy, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby sprostać Twoim potrzebom. Działamy na terenie całego miasta i okolic, więc nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Pamiętaj, że opróżnianie i sprzątanie piwnic to ważne zadanie, które wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego powinieneś zaufać tylko najlepszym i skorzystać z usług naszej firmy. Z nami Twój dom będzie zawsze czysty i bezpieczny!

Sprzątanie piwnic cennik

W celu uzyskania wyceny sprzątania piwnicy, możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub poprosić o przesłanie zdjęć. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie ocenić zakres prac i przedstawić Ci szczegółową ofertę.

Nasze ceny są konkurencyjne na rynku usług porządkowych, a oferujemy najwyższą jakość usług.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.