Opróżnianie mieszkań

Opróżnianie mieszkań to usługa dzięki której pozbędziesz się wszystkich zbędnych rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie opróżnienia mieszkania, piwnicy, strychu, garażu a także innych pomieszczeń.

Przeczytaj poniższy tekst i zadzwoń do nas a z pewnością dowiesz się jaki jest najlepszy i najtańszy sposób na pozbycie się wszelkich przedmiotów.

Masz trzy możliwości na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów:

  • Twoja altanka śmietnikowa, lub altanka dla gabarytów
  • Punkt PSZOK
  • Kontener na śmieci

  Altanka śmietnikowa a opróżnianie mieszkań

Altanka śmietnikowa jest bez wątpienia najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Jednak wyrzucanie rzeczy do altanki śmietnikowej ma pewne granice których nie można, lub nie wypada przekroczyć. Do altanki śmietnikowej możesz wynieść pojedyncze odpady wielkogabarytowe a także małą ilość śmieci drobnych.

Dodatkowo musisz wiedzieć że do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, materiałów i odpadów budowlanych, remontowych, czy opon samochodowych.

Jeśli zdecydujesz się na wyrzucanie odpadów do altanki śmietnikowej warto skontaktować się z zarządcą nieruchomości w celu ustalenia dni w które organizowany jest odbiór odpadów wielkogabarytowych, ponieważ niekiedy dozwolone jest wystawianie rzeczy nie wcześniej jak 72 godziny przed wywozem.

Poza wskazanymi terminami odbioru odpadów wielkogabarytowych, mieszkaniec może bezpłatnie oddać odpady wielkogabarytowe również do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Opróżnianie mieszkań z PSZOK

Jest to miejsce przede wszystkim do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, jak sama nazwa wskazuje oznacza to, że wszystkie odpady muszą być posegregowane, PSZOK nie przyjmuje odpadów zmieszanych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym co można oddać do PSZOK kliknij w link

Do punktu PSZOK teoretycznie można przyjechać bez wcześniejszego poinformowania punku, jednak z doświadczenia zalecamy, aby wcześniej skontaktować się z konkretnym PSZOK-iem w celu umówienia się, na dany termin, ponieważ w przeszłości mieliśmy przypadki że dany punkt bez zapowiedzi nie przyją rzeczy. Z PSZOK-iem powinien skontaktować się właściciel mieszkania, ponieważ jest to miejsce dla mieszkańców Warszawy, a nie firm prywatnych. PSZOK nie przyjmuje odpadów, których ilość, skład a także charakter wskazują, że pochodzą z działalności gospodarczej.

Obecnie w Warszawie dostępne są dwa punkty,

PSZOK przy ul. Zawodzie 1 – Wilanów, tel. 22 185 52 51

PSZOK przy ul. Płytowej 1 – Białołęka, tel. 22 811 08 53

Kontener najwygodniejszy na opróżnianie mieszkań

Jeśli nie chcesz przejmować się segregacją, nie chcesz umawiać się i jeździć do punktu PSZOK możesz wynająć kontener we własnym zakresie, lub z naszą pomocą. Zależnie od firmy do kontenerów można wyrzucić praktycznie wszystko, jednak wyjątkiem są opony, azbest oraz odpady medyczne.

Elektrośmieci

Elektrośmieci możesz pozbyć się za darmo na dwa sposoby.

Pierwszy sposób to odbiór elektrośmieci od Ciebie z domu. Zadzwoń pod numer infolinii 22 223 33 00  i umów się na odbiór ze wskazanej lokalizacji w ustalonym terminie. Zasady odbioru elektrośmieci są pod linkiem odbiór elektrośmieci z domu – zasady

Drugim sposobem jest przywiezienie elektrośmieci do punktu który jest w każdej dzielnicy. Adresy punktów dostępne są pod linkiem punkty zbierania elektrośmieci

Opróżnianie mieszkań nie tylko w trakcie przeprowadzki

Opróżnienie  mogą Państwo zamówić przy okazji przeprowadzki, bądź też jako osobną usługę.  Działamy szybko, fachowo i bezpiecznie! Zapraszamy do współpracy!

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader