Pojemnik transportowy

Łatwy do przechowania plastikowy pojemnik transportowy z możliwością założenia plomb

Łatwy do przechowywania

Pojemnik transportowy możesz zamknąć i w dodatku zaplombować, dzięki temu rozwiązaniu niemożliwe jest otwarcie pojemnika w sposób niezauważony. Tego typu pojemniki transportowe dzięki zastosowaniu plomb dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa, oraz poufności przewożonych rzeczy.

Dodatkowym atutem plastikowych pojemników jest to, że są bardziej wytrzymałe niż jego kartonowe odpowiedniki. W związku z tym doskonale zabezpieczają zawartość przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi np: kurz, brud, deszcz, śnieg, wilgoć. Plastikowe pojemniki są w dodatku bardziej wytrzymałe na układanie w stosy, co niekiedy potrafi zaoszczędzić miejsce. W przypadku pustych pojemników magazynowanie ich jest bardzo wygodne, ponieważ wchodzą jeden w drugi tym samym oszczędzają mnóstwo miejsca.

Pojemnik transportowy – Wymiary

  • Wysokość 320 mm
  • Szerokość 600 mm
  • Głębokość 400 mm
  • Pojemność 49l

Plastikowy pojemnik transportowy doskonały na przeprowadzki

Ze względu na fakt, że pojemniki mają duże rozmiary można w nie spakować wiele rzeczy:

  • akt i dokumentów
  • drobnych rzeczy
  • ubrań
  • biżuterii
  • szkła, porcelany i kryształów
  • w pojemnikach warto dodatkowo zastosować folię bąbelkową do produktów przechowywanych wewnątrz oraz folię stretch na zewnątrz

Pojemnik transportowy również do przechowywania

Pojemniki doskonale sprawują się także do przechowywania rzeczy w piwnicy, garażu, na strychu, a nawet w samochodzie samochodzie. Dodatkową zaletą pojemnika jest łatwe czyszczenie, dzięki czemu jednym razem możesz  przechowywać brudne części samochodowe, a innym razem ubrania.

Plastikowy pojemnik to ekologiczne rozwiązanie

Jeśli chcesz, zadbać o ekologiczny aspekt przeprowadzki, transportu lub przechowywania to plastikowy pojemnik oczywiście spełnia to zadanie. W przeciwieństwie do pudełek kartonowych jest wielorazowego użytku, co w konsekwencji wpływa na zwiększenie poziomu ekologii.

Warunki wynajmu

Pojemnik transportowy możesz wynająć z odbiorem osobistym na Bielanach ul Księżycowa 76, możesz także zamówić z dostawą. Uwaga dostawa pojemników na terenie Warszawy nawet tego samego dnia !!! Koszt dostawy już od 50 zł, dodatkowo koszt wynajęcia jednego pojemnika to 1,50 – 2 zł/dzień zależnie od ilości wynajętych pojemników. Minimalny czas wynajęcia pojemników to 7 dni, a także minimum 20 pojemników.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader