Pojemnik transportowy

Łatwy do przechowania plastikowy pojemnik transportowy z możliwością założenia plomb

Łatwy do przechowywania

Pojemnik transportowy możesz zamknąć i w dodatku zaplombować, dzięki temu rozwiązaniu niemożliwe jest otwarcie pojemnika w sposób niezauważony. Tego typu pojemniki transportowe dzięki zastosowaniu plomb dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa, oraz poufności przewożonych rzeczy.

Dodatkowym atutem plastikowych pojemników jest to, że są bardziej wytrzymałe niż jego kartonowe odpowiedniki. W związku z tym doskonale zabezpieczają zawartość przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi np: kurz, brud, deszcz, śnieg, wilgoć. Plastikowe pojemniki są w dodatku bardziej wytrzymałe na układanie w stosy, co niekiedy potrafi zaoszczędzić miejsce. W przypadku pustych pojemników magazynowanie ich jest bardzo wygodne, ponieważ wchodzą jeden w drugi tym samym oszczędzają mnóstwo miejsca.

Pojemnik transportowy – Wymiary

  • Wysokość 320 mm
  • Szerokość 600 mm
  • Głębokość 400 mm
  • Pojemność 49l

Plastikowy pojemnik transportowy doskonały na przeprowadzki

Ze względu na fakt, że pojemniki mają duże rozmiary można w nie spakować wiele rzeczy:

  • akt i dokumentów
  • drobnych rzeczy
  • ubrań
  • biżuterii
  • szkła, porcelany i kryształów
  • w pojemnikach warto dodatkowo zastosować folię bąbelkową do produktów przechowywanych wewnątrz oraz folię stretch na zewnątrz

Pojemnik transportowy również do przechowywania

Pojemniki doskonale sprawują się także do przechowywania rzeczy w piwnicy, garażu, na strychu, a nawet w samochodzie samochodzie. Dodatkową zaletą pojemnika jest łatwe czyszczenie, dzięki czemu jednym razem możesz  przechowywać brudne części samochodowe, a innym razem ubrania.

Plastikowy pojemnik to ekologiczne rozwiązanie

Jeśli chcesz, zadbać o ekologiczny aspekt przeprowadzki, transportu lub przechowywania to plastikowy pojemnik oczywiście spełnia to zadanie. W przeciwieństwie do pudełek kartonowych jest wielorazowego użytku, co w konsekwencji wpływa na zwiększenie poziomu ekologii.

Warunki wynajmu

Pojemnik transportowy możesz wynająć z odbiorem osobistym na Bielanach ul Księżycowa 76, możesz także zamówić z dostawą. Uwaga dostawa pojemników na terenie Warszawy nawet tego samego dnia !!! Koszt dostawy już od 50 zł, dodatkowo koszt wynajęcia jednego pojemnika to 1,50 – 2 zł/dzień zależnie od ilości wynajętych pojemników. Minimalny czas wynajęcia pojemników to 7 dni, a także minimum 20 pojemników.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]