Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe – Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzek międzynarodowych. Dalekie podróże nie są nam obce, zwiedziliśmy już całą Europę i nie tylko. Przy usłudze międzynarodowej skupiamy się przede wszystkim na bezpieczeństwie ładunku oraz dokładnej logistyce. Przyjedziemy do Ciebie na bezpłatną wycenę aby oszacować koszt przeprowadzki. Zabezpieczymy Twoje meble materiałami przeprowadzkowymi. Od rozpoczęcia do zakończenia międzynarodowego zlecenia obejmujemy przeprowadzkę odpowiednim ubezpieczeniem. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i bardzo dobre zaplecze techniczne.

Nasza flota składa się z aut dostawczych do 3,5t oraz aut ciężarowych powyżej 3,5t.

Przeprowadzki międzynarodowe – Samochody przystosowane są do transportu mebli oraz mienia, każde z nich posiada na wyposażeniu:

  • pasy
  • wózki
  • kartony
  • taśmy
  • papier pakowy
  • folia stretch
  • folia bąbelkowa
  • worki LDPE
  • koce transportowe

Wszystkie te materiały są niezbędne do przygotowania Twoich rzeczy do transportu. Wykonując z nami przeprowadzkę masz gwarancję dostarczenia mienia w nienaruszonym stanie, w wygodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie przeprowadzek międzynarodowych.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader