Transport lodówki – Przewóz lodówki z wniesieniem

Transport lodówki / przewóz lodówki, to usługa którą możesz zrobić własnymi siłami zamawiając taxi bagażowe.  Możesz także zamówić usługę z zabezpieczeniem, wyniesieniem oraz wniesieniem. Niezależnie z której usługi skorzystasz przygotuj się dzień wcześniej

Transport lodówki

Transport lodówki Warszawa

Aby przygotować do przewozu wykonaj następujące kroki:

  1. Odłącz urządzenie od prądu, jeśli jest to urządzenie z kostkarką odłącz także od dopływu wody
  2. Opróżnij lodówkę z produktów spożywczych, nie zostawiaj rzeczy z zamrażalniku !!!
  3. Wyjmij wszystkie półki i inne elementy wewnętrzne, możesz je spakować do kartonu.
  4. Rozmroź lodówkę, umyj i osuszyć wnętrze. Dzięki temu w trakcie transportu nie będzie ciekła z niej woda.
  5. Jeśli planujesz wynająć taxi bagażowe zabezpiecz lodówkę folią stretch, aby drzwi lodówki nie otwierały się podczas transportu. Przed owinięciem urządzenia folią stretch, możesz dodatkowo zabezpieczyć lodówkę folią bąbelkową, aby uniknąć uszkodzeń zewnętrznych podczas transportu.

Jeżeli planujesz wynająć naszą firmę do wykonania załadunku i rozładunku , nie musisz martwić się zabezpieczeniem, wszystkie czynności zrobimy za Ciebie.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Znoszenie i wnoszenie lodówki po schodach

Jeśli zamówisz usługę ze zniesieniem i wniesieniem do lokalu, to nie masz czym się martwić, wszystko zrobią za Ciebie profesjonaliści. Jednak jeśli będziesz znosić lodówkę własnymi siłami, to mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

W przypadku, gdy trzeba znieść, lub wnieść lodówkę po schodach istotna jest prawidłowa technika.

Schodząc po schodach z lodówką, pierwsza schodzi osoba trzymająca z spód lodówki, następnie schodzi druga osoba, która trzyma za górną część lodówki.

Znosząc urządzenie trzeba pamiętać, że osoba trzymająca lodówkę od spodu, dźwiga największy ciężar. Druga osoba trzymająca lodówkę od góry, przede wszystkim pomaga utrzymać lodówkę w pionie, aby zapobiec przechylaniu się na boki.

Znosząc lodówkę trzeba pamiętać aby drzwi lodówki znajdowały się na wierzchu, dzięki temu nie będą otwierać się podczas przenoszenia.

Znosząc lodówkę po schodach trzeba w szczególności uważać na poręcze, które mogą uszkodzić lodówkę w postaci wgniecenia. Istotne jest także uważanie na ściany na klatce schodowej, ponieważ remont klatki schodowej może okazać się dużo droższy niż wynajęcie do tego zadania specjalistów.

Jak przewozić lodówkę? dlaczego trzeba transportować lodówkę w pionie?

Transport lodówki i przenoszenie lodówki powinno odbywać się w pozycji pionowej. lodówkę można przewozić i przenosić w przechyleniu pod kątem 75 stopni. Niektóre lodówki można przechylać nawet do 45 stopni, ale jest to zależnie od modelu. Wszystkie informacje powinny być zamieszczone w instrukcji obsługi.

Nie powinno się przewozić lodówki w pozycji leżącej. Inne położenie niż w pionie może spowodować uszkodzenie elementów wewnętrznych, takich jak sprężarka, skraplacz i parownik.

Położenie lodówki na boku lub dachu może powodować przemieszczanie się oleju w sprężarce, co może spowodować jego zablokowanie i uszkodzenie sprężarki.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Transport lodówki w poziomie

Nasza firma nigdy nie realizuje transporu lodówki w poziomie, ponieważ jest to zabronione przez producentów.

Ze względu na wymaganą do przewożenia pozycję lodówki, wskazane jest skorzystanie z samochodu dostawczego w którym lodówka stanie w pionie.

Do tego zadania doskonale nadaje się nasza flota aut. Oprócz potrzebnej wysokości nasze auta przystosowane są w belki do których można przymocować urządzenie za pomocą pasów transportowych. Dzięki temu przewóz lodówki odbywa się w bezpiecznych warunkach

Transport lodówki cena

Średnia cena transportu standardowej lodówki na terenie Warszawy może wynosić od 100 do 250 złotych. Jest to cena orientacyjna i może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak odległość, wielkość i waga urządzenia, warunki przenoszenia. Warto porównać oferty kilku firm transportowych, aby znaleźć najlepszą cenę, jednak nie zawsze cena powinna być głównym kryterium. Ostateczna cena zależy od indywidualnej negocjacji i może być niższa lub wyższa od ceny na stronie internetowej.

Przewóz lodówki side by side

Waga lodówki side by side może się różnić w zależności od modelu i wielkości. Zazwyczaj wynosi od około 70 do 200 kg.

Zalecana liczba osób do przenoszenia i transportu lodówki side by side to co najmniej dwie, a nawet cztery osoby. Jest to uzależnione od wagi urządzenia, warunków znoszenia, oraz wnoszenia do lokalu.

Ważne jest, aby pamiętać, że urządzenie jest ciężkim przedmiotem, dlatego należy zachować ostrożność podczas jej przenoszenia, aby uniknąć urazów i uszkodzenia urządzenia.

Nasza posiada niezbędne doświadczenie, umiejętności, oraz wyposażenie w postaci pasy, wózki, oraz schodołaza do przenoszenia ciężkich gabarytów.

Jeśli chcesz zamówić taxi bagażowe i wykonać wszystko własnym siłami, pamiętaj aby zachować odpowiednie techniki noszenia, oraz zadbaj o bezpieczeństwo wszystkich osób biorących udział w procesie.

Transport lodówki Warszawa

Na terenie Warszawy i okolic nie liczymy żadnych dodatkowych kosztów związanych z przejechanymi kilometrami. Transport lodówki Warszawa to tańsza usługa zarówno w opcji taxi bagażowe, jak również opcji ze zniesieniem i wniesieniem. W przypadku wyjazdu poza teren Warszawy doliczane są dodatkowe koszty.

Ile powinna stać lodówka po transporcie?

Po transporcie lodówki, zostaw urządzenie w pozycji pionowej. Zanim zanim włączysz lodówkę Odczekaj kilka godzin, co najmniej 2-3 godziny, a najlepiej 24 godziny. Pozwala to na ustabilizowanie się oleju w sprężarce i zapobiega ewentualnym awariom.

Po upływie tego czasu można bezpiecznie włączyć lodówkę i ustawić odpowiednią temperaturę.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.