Transport antyków

Transport antyków – to wyjątkowo szczególny transport. Antyki wykonane są z niezwykłą precyzją, niekiedy zaskakują swoją delikatnością. Sam fakt, że każdy antyk opowiada dawną historie zwiększa wyjątkowość takiego transportu. Antyki na całym świecie postrzegane są jako towar luksusowy. Antyk to nie tylko ozdoba mieszkania, ale również inwestycja, która nie traci terminu ważności – im więcej lat liczy antyk, tym bardziej wzrasta jego wartość.

Transport antyków Warszawa i okolice

Dbając o swój dobytek i inwestycję do transportu antyków wybierz Przeprowadzki Warszawskie. Możesz nam zaufać, dokładamy wszelkich starań by twój elegancki mebel dotarł na miejsce w nienaruszonym stanie. Jeżeli potrzebujesz renowacji mebli, współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi firmami. Zadzwoń do nas pomożemy ci przeprowadzić całe przedsięwzięcie.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader