Przeprowadzki studenckie

Przeprowadzki studenckie – wyprowadzka z domu rodzinnego na studia, często do innego miasta, to z pewnością jeden z najbardziej przełomowych momentów w życiu młodego człowieka. Pierwsza przeprowadzka studenta to początek przeprowadzek z jednego miejsca na drugie, wiedząc że w studenckim życiu liczy się każda złotówka dlatego oferujemy usługę przeprowadzki studenckie.

Przeprowadzki studenckie na każdą kieszeń

Zależnie od Twoich potrzeb, oraz budżetu masz do wyboru różne typy przeprowadzki, dzięki temu możesz dopasować usługę do swoich możliwości

Przeprowadzki studenckie Warszawa

W dodatku studentom studentom przeprowadzających się z lub do Warszawy, oraz studentom przeprowadzających się na terenie Warszawy i okolic udzielamy zniżki -10%

Zniżka dotyczy studentów którzy nie ukończyli 27 roku życia, a także tych, którzy mogą wylegitymować się ważną legitymacją studencką.

Przeprowadzki studenckie najtańsze rozwiązanie

Najtańszym rozwiązaniem jest wynajęcie auta z kierowcą, w tym wariancie wszystkie czynności związane z przeprowadzką leżą po twojej stronie, dlatego zorganizuj rodzinę, przyjaciół, znajomych, aby pomogli Ci w przeprowadzce

Materiały pakowe do przeprowadzki

Do wykonania przeprowadzki mogą przydać się Tobie materiały pakowe np. kartony do przeprowadzki, worki foliowe, folia stretch, folia bąbelkowa a także taśmy pakowej. Posiadamy własny sklep z opakowaniami PAKOLANDIA, możesz odwiedzić nas stacjonarnie, a także możesz zrobić zakupy on line. Jeśli chcesz zrobić zakupy on line wejdź w link interesujących Cię materiałów:

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader