Różne rodzaje opakowań i zabezpieczeń

Nie musisz już obawiać się o bezpieczeństwo Twojego dobytku podczas przeprowadzki. Obecnie, dostępne są różnego rodzaju środki, które pomogą ochronić przedmioty przed uszkodzeniami mechanicznymi. W tym artykule opisaliśmy kilka z nich po to, by ułatwić Ci wybór i pracę podczas pakowania.

Najbardziej popularne są kartony klapowe. Można je dostać w sklepach spożywczych, jednak te najlepszej jakości można bez problemu nabyć u nas lub w specjalistycznych hurtowniach. Popularne pudła kartonowe pomagają w przeprowadzce, ale nie zawsze w zadowalającym stopniu ochronią Twoje dobra. Należy pamiętać o tym, że cięższe przedmioty wymagają lepszych zabezpieczeń. Możesz więc wypełnić wolne miejsce w kartonach z pomocą folii bąbelkowej, dzięki której przedmioty umieszczone we wnętrzu nie będą się przemieszczać. Jest to specjalny rodzaj folii, w której umieszczone zostały pęcherzyki powietrza skutecznie chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeśli zdaje Ci się, że pudło jest za bardzo obciążone, możesz owinąć je folią stretch, która z kolei pomoże utrzymać większą masę przedmiotów. Ten typ tworzywa jest nie bez powodu ceniony przez wiele firm zlecających wysyłkę i transport przedmiotów. Jego zalety to duża wytrzymałość i rozciągliwość oraz idealnie przylegająca powierzchnia, umożliwiająca połączenie ze sobą kilku przedmiotów w jeden pakunek. Mniejsze pudła możesz po prostu zakleić mocną taśmą pakową. Wybieraj te grubsze, w kolorze brązowym, ponieważ są one bardziej wytrzymałe.

Przedmioty wymagające zachowania podwyższonej ostrożności takie jak ozdoby ze szkła, filiżanki i talerze należy zapakować oddzielnie, używając do tego folii bąbelkowej, a następnie owinąć taśmą pakową, by nie przemieszczały się wewnątrz kartonów. W ten sposób zabezpieczona porcelana i szkło nie stłuką się.

Jeśli zamierzasz samodzielnie przygotować swój majątek do transportu, zachowaj należytą ostrożność podczas pakowania. Pozwoli Ci to uniknąć zniszczeń i sprawi, że przeprowadzka będzie mniej stresująca.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader