Jak uniknąć stresu przy przeprowadzce?

Statystycznie rzecz ujmując, Polacy przeprowadzają się bardzo rzadko. W związku z tym, zmiana miejsca zamieszkania jest dość stresująca. To nowa sytuacja, która często powoduje skrajne emocje. Na szczęście istnieją firmy, które zajmą się wszelkimi kłopotliwymi aspektami przeprowadzki.

Zastosuj się do kilku ważnych porad i uniknij stresu! Po pierwsze pamiętaj o tym, by wszystkie swoje drobiazgi popakować tematycznie w kartony. Każdy z nich podpisz, by wiedzieć, co się w nim znajduje. W nowym mieszkaniu z łatwością odnajdziesz i posegregujesz wszystkie przedmioty.

W czasie gdy pakujesz swoje rzeczy, możesz również zastanowić się, czy wszystko jest Ci potrzebne. Jeśli okaże się, że nie używasz pewnych drobiazgów, po co przenosić je do nowego mieszkania i zagracać to miejsce starymi i niepotrzebnymi przedmiotami? Po prostu je wyrzuć lub sprzedaj. Zaoszczędzisz tym samym swój cenny czas i pieniądze.

Zadbaj też o te rzeczy, bez których nie możesz się obyć, takie jak: szczoteczka do zębów, szklanka i talerz, piżama… miej je zawsze pod ręką. Najrozsądniej przewieźć je samemu bądź po prostu trzymać je w torebce. To znacznie ułatwi Ci życie i obniży stres związany z przeprowadzką.

Zaoszczędź na czasie przygotowując odpowiednio meble do transportu. Rozkręć je na jak najmniejsze elementy, pozdejmuj wszelkie półki i drążki. Dzięki temu firma organizująca przeprowadzkę nie będzie musiała krążyć między starym, a nowym miejscem Twojego zamieszkania, co przełoży się na niższe koszty.

Sprzęt AGD i RTV najlepiej zapakować do ich oryginalnych kartonów. Jeśli ich nie posiadasz, spakuj te wrażliwe przedmioty w większy karton, a pozostałą przestrzeń wypełnij na sztywno starymi gazetami i ubraniami. Możesz zacząć je zbierać już kilka tygodni przed planowaną datą przeprowadzki. Z pewnością się przydadzą.

Przeprowadzka wcale nie musi być stresującym przeżyciem. Wciel w życie przytoczone powyżej sugestie, zleć transport naszej firmie, zrelaksuj się i ciesz się nowym miejscem zamieszkania bez zbędnych nerwów.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader