Jak uniknąć stresu przy przeprowadzce?

Statystycznie rzecz ujmując, Polacy przeprowadzają się bardzo rzadko. W związku z tym, zmiana miejsca zamieszkania jest dość stresująca. To nowa sytuacja, która często powoduje skrajne emocje. Na szczęście istnieją firmy, które zajmą się wszelkimi kłopotliwymi aspektami przeprowadzki.

Zastosuj się do kilku ważnych porad i uniknij stresu! Po pierwsze pamiętaj o tym, by wszystkie swoje drobiazgi popakować tematycznie w kartony. Każdy z nich podpisz, by wiedzieć, co się w nim znajduje. W nowym mieszkaniu z łatwością odnajdziesz i posegregujesz wszystkie przedmioty.

W czasie gdy pakujesz swoje rzeczy, możesz również zastanowić się, czy wszystko jest Ci potrzebne. Jeśli okaże się, że nie używasz pewnych drobiazgów, po co przenosić je do nowego mieszkania i zagracać to miejsce starymi i niepotrzebnymi przedmiotami? Po prostu je wyrzuć lub sprzedaj. Zaoszczędzisz tym samym swój cenny czas i pieniądze.

Zadbaj też o te rzeczy, bez których nie możesz się obyć, takie jak: szczoteczka do zębów, szklanka i talerz, piżama… miej je zawsze pod ręką. Najrozsądniej przewieźć je samemu bądź po prostu trzymać je w torebce. To znacznie ułatwi Ci życie i obniży stres związany z przeprowadzką.

Zaoszczędź na czasie przygotowując odpowiednio meble do transportu. Rozkręć je na jak najmniejsze elementy, pozdejmuj wszelkie półki i drążki. Dzięki temu firma organizująca przeprowadzkę nie będzie musiała krążyć między starym, a nowym miejscem Twojego zamieszkania, co przełoży się na niższe koszty.

Sprzęt AGD i RTV najlepiej zapakować do ich oryginalnych kartonów. Jeśli ich nie posiadasz, spakuj te wrażliwe przedmioty w większy karton, a pozostałą przestrzeń wypełnij na sztywno starymi gazetami i ubraniami. Możesz zacząć je zbierać już kilka tygodni przed planowaną datą przeprowadzki. Z pewnością się przydadzą.

Przeprowadzka wcale nie musi być stresującym przeżyciem. Wciel w życie przytoczone powyżej sugestie, zleć transport naszej firmie, zrelaksuj się i ciesz się nowym miejscem zamieszkania bez zbędnych nerwów.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader