Przeprowadzki Warszawa Kraków – Przeprowadzka międzymiastowa

Przeprowadzki Warszawa Kraków, to jeden z popularniejszych kierunków przeprowadzek międzymiastowych. Na Polskie warunki jest to dość odległa i czasochłonna przeprowadzka, ponieważ odległość z Warszawy do Krakowa wynosi ok. 300 km.
 
Auto dostawcze jedzie ze średnią prędkością ok 70-80 km/h. Wynika z tego, że sam transport w jedną stronę trwa ok 4 godziny.

Do czasu usługi transportu trzeba dodatkowo doliczyć czas na inne ewentualne czynności związane z przeprowadzką. Aby zaoszczędzić na kosztach, możesz wykonać je we własnym zakresie, bądź zlecić naszej firmie przeprowadzkowej. Są to takie czynności jak:

  • Pakowanie rzeczy do kartonów,
  • Zabezpieczenie mebli,
  • Demontaż mebli,
  • Załadunek rzeczy z lokalu do samochodu,
  • Rozładunek rzeczy z samochodu do lokalu,
  • Montaż mebli,

Pomimo, że Ty kończysz przeprowadzkę w Krakowie, musisz mieć w świadomości, że ekipa będzie wracać z Krakowa do Warszawy ponownie 4 godziny.

Jak przygotować się do przeprowadzki z Warszawy do Krakowa

Każda przeprowadzka wymaga przygotowania. Zarówno mała, jak i duża, ale ze względu na znaczą odległość między punktami, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i dodatkowych kosztów, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która ma odpowiednie zaplecze, wykwalifikowanych pracowników oraz doświadczenie w wykonywaniu przeprowadzek międzymiastowych.

Do tego rodzaju usługi przeprowadzki przygotuj się z dużym wyprzedzeniem. Dzięki temu wszystko powinno pójść bez problemu.

Określ budżet i wyszukać dostępne opcje transportu.

Aby określić budżet związany z przeprowadzką, na początek wykonaj segregację i pozbądź się niepotrzebnych rzeczy. Dzięki temu być może wystarczy Ci mniejsze auto, lub mniejsza ilość pracowników, a załadunek rzeczy będzie krótszy. Co za tym idzie, ostatecznie zaoszczędzisz na czasie przeprowadzki i tym samym na koszcie jaki musisz ponieść w związku z przeprowadzką.

Gdy już posegregujesz rzeczy, będziesz już wiedzieć jak dużą powierzchnię transportową potrzebujesz, aby wszystko zabrać za jednym razem. Pamiętaj jest to przeprowadzka międzymiastowa i warto, aby wszystkie rzeczy zabrać za jednym razem, ponieważ powrót po rzeczy oznacza znacznie większe koszty przeprowadzki.

Do oszacowania budżetu zastanów się nad tym, czy chcesz zabezpieczyć i zapakować swoje rzeczy we własnym zakresie, czy może chcesz wynająć do tych czynności firmę przeprowadzkową.

Przeprowadzki Warszawa Kraków

Przeprowadzki Warszawa Kraków

Zorganizuj klucze do nowego do lokalu w Krakowie.

Bywa, że wszystko jest organizowane na ostatnią chwilę, a człowiek w pośpiechu zapomina o podstawowych sprawach. Dlatego pamiętaj, aby nie zapomnieć zabrać ze sobą kluczy do nowego lokalu. Bądź zorganizować osobę w Krakowie, która będzie posiadać klucze i będzie dyspozycyjna, kiedy przyjedzie firma przeprowadzkowa.

Zakończ umowy z dostawcami usług (np. dostawcy energii elektrycznej, gazu) w poprzednim miejscu zamieszkania

Jeśli nie chcesz po przeprowadzce spędzać dodatkowo godzin na trasie Kraków Warszawa, aby podpisać zakończenia umowy, zdać stan liczników, itp. Pamiętaj, aby wykonać to wszystko przed wyjazdem do Krakowa. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu, nerwów oraz pieniędzy

Zarezerwuj wcześniej termin przeprowadzki do Krakowa

Z racji tego, że przeprowadzka Warszawa Kraków nie należy do najkrótszych, zarezerwuj termin przeprowadzki wcześniej. Ze względu na dużą odległość między punktami możesz mieć problem z zamówieniem firmy przeprowadzkowej z dnia na dzień.

Czas jest również ważny w przypadku, gdy chcesz być zarówno w czasie załadunku, jak i rozładunku, a nie masz własnego transportu do Krakowa i musisz skorzystać np. pociągu, który jedzie ok 2,5 godziny.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Przeprowadzka Warszawa Krakowów Cena

Zastanawiasz się ile kosztuje przeprowadzka międzymiastowa? Przeprowadzki międzymiastowe z Warszawy do Krakowa i z Krakowa do Warszawy możemy wycenić na różne sposoby. Jest to zależne od wielkości i zakresu przeprowadzki.

Telefoniczna wycena

W przypadku małej przeprowadzki jesteśmy w stanie wycenić usługę na podstawie rozmowy telefonicznej.  Podczas wywiadu telefonicznego nasz pracownik zada pytania, które pomogą w oszacowania kosztów przeprowadzki. W tym wariancie możemy zarówno wycenić przeprowadzki z Krakowa do Warszawy, jak i przeprowadzki z Warszawy do Krakowa.

Wycena przeprowadzki z Warszawy do Krakowa przez e-mail, na podstawie dokładnej listy

W przypadku, gdy jesteś w stanie przygotować dokładną listę mebli oraz dokładną ilość kartonów możemy oprzeć wycenę o Twoje informacje. W tym wariancie niekiedy pomocne mogą okazać się zdjęcia mebli.

Wycena przeprowadzki na podstawie oględzin w miejscu przeprowadzki

Jeśli chcesz przeprowadzić z Warszawy do Krakowa i nie jesteś w stanie przygotować listy rzeczy, z chęcią przyjedziemy do Ciebie. Wycena przeprowadzki na podstawie oględzin daje zarówno Tobie, jak i nam pewność, że wszystko zmieści się na jeden kurs. Zaproś nas na wycenę, nic nie stracisz, ponieważ to nic nie kosztuje.

Inaczej jest w przypadku, gdy planowana jest przeprowadzka z Krakowa do Warszawy. Z racji odległości nie jest to możliwe. W takiej sytuacji wycena odbywa się na podstawie zdjęć z lokalu.

Przeprowadzki Kraków Warszawa – najtańsze rozwiązania

Planujesz przeprowadzkę z Krakowa do Warszawy? Chcesz zaoszczędzić na koszcie przeprowadzki? Możesz zamówić firmę lokalną do załadunku towaru w Krakowie, a naszą firmę do rozładunku w Warszawie.

Dodatkowo w ten sam sposób możesz  zaoszczędzić i wybrać jeszcze inną firmę która wykona tylko usługi transportowe.

Jeśli chcesz obniżyć cenę przeprowadzki jeszcze bardziej i masz możliwość prowadzenia auta dostawczego, możesz również wynająć auto dostawcze i wykonać transport własnym sumptem, wtedy kosztem będzie wynajem samochodu, lub samochodów dostawczych, oraz opłacenie załadunku i rozładunku przez firmy przeprowadzkowe.

Wadą tego rozwiązania jest to, że w przypadku np. uszkodzeń, ciężko jest ustalić kto jest winny.

Chcesz ograniczyć stres w trakcie przeprowadzki?

Jeżeli jednak nie chcesz mieć wszystkiego na swojej głowie i chcesz ograniczyć stres w trakcie przeprowadzki zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Sprawdź naszą sztandarową usługę kompleksowe przeprowadzki Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń do nas teraz, a otrzymasz wycenę już w trakcie pierwszego kontaktu.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.