Przeprowadzki Warszawa Gdańsk – Przeprowadzka Międzymiastowa

Przeprowadzki Warszawa Gdańsk to przeprowadzka całodniowa. Zależnie od wybranej trasy jest to odległość od ok. 340 km do ok 416 km.

Przeciętna prędkość jazdy samochodu dostawczego z Warszawy do Gdańska wynosi około 70-80 km/h, ale może ulec zmianie w zależności od warunków drogowych i ograniczeń prędkości. Warto również pamiętać, że przepisy ruchu drogowego nakładają pewne ograniczenia prędkości, których należy przestrzegać.

Wycena przeprowadzki Warszawa Gdańsk lub przeprowadzki Gdańsk Warszawa

Wykonujemy przeprowadzki międzymiastowe na trasie Warszawa Gdańsk Warszawa już od wielu lat. Realizujemy usługi zarówno dla osób prywatnych, biur, firm, oraz instytucji.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami.

Przeprowadzkę z Warszawy do Gdańska, lub z Gdańska do Warszawy, możemy wycenić zarówno na podstawie:

  • rozmowy telefonicznej,
  • dokładnego opisu,
  • oględzin w miejscu wyprowadzki,

Zastanawiasz się jaki będzie koszt transportu/przeprowadzki międzymiastowej z Warszawy do Gdańska, lub odwrotnie? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz szacunkową wycenę przeprowadzki już w trakcie pierwszego kontaktu.

Transport na trasie Warszawa Gdańsk

Transport na trasie Warszawa Gdańsk może być zrealizowany dwoma różnymi trasami. Niezależnie, którą trasą pojedzie auto dostawcze, czas przejechania trasy oscyluje w okolicach ok 5h.

Trasa S7 / E77

ta trasa ma 340 km, jest to najkrótsza i zarazem główna trasa komunikacyjna łącząca Warszawę i Gdańsk, biegnąca przez tereny województw mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Droga z Warszawy do Gdańska charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu samochodowego, co powoduje czasem korki i utrudnienia w ruchu. W większości odcinków trasa jest dwujezdniowa, z kilkoma odcinkami jednojezdniowymi i kilkoma węzłami drogowymi. W ciągu ostatnich lat trasa została zmodernizowana, co poprawiło bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Usługi transportowe trasą S7 / E77 odbywają się z prędkością 70 km/h, a czas dojazdu wynosi ok 4,8h

Trasa A1 / E75

to inna trasa, którą można jechać z Warszawy do Gdańska, jej długość wynosi 416 km.

Droga charakteryzuje się dużą szybkością i bezpieczeństwem jazdy, a także możliwością poruszania się bez konieczności wstrzymywania się na sygnalizacji świetlnej czy w korkach. Większość trasy jest dwujezdniowa, z wydzielonymi pasami dla każdego kierunku jazdy. Są też miejsca, gdzie trasa jest jednojezdniowa.

W tym wariancie średnia prędkość na trasie Warszawa Gdańsk jest wyższa niż w przypadku trasy S7 / E77 i wynosi 80 km/h co ostatecznie przekłada się na czas trwania transportu w okolicach 5,2h.

Ta trasa może być odpowiednia dla auta dostawczego ze względu na szybsze tempo jazdy i mniejszą liczbę ograniczeń prędkości.

Przeprowadzka na trasie Warszawa Gdańsk

Posiadamy zróżnicowaną flotę aut, dzięki temu możemy wykonać małą przeprowadzkę, jak również przeprowadzkę dużego podmiotu. Posiadamy auta dostawcze począwszy od aut do 3,5 tony, poprzez solówki do 12 ton, oraz TIR do 24 ton.

Możemy zaoferować usługi zarówno tylko, transportu jak i także transportu z załadunkiem, oraz rozładunkiem.

W ofercie oprócz usług transportowych posiadamy także przeprowadzki na każdą kieszeń. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu dopasowaliśmy przeprowadzki do różnych potrzeb, dlatego oferujemy 3 typy przeprowadzki

  • tanie przeprowadzki
  • standardowe przeprowadzki
  • kompleksowe przeprowadzki

Sklep z materiałami do przeprowadzki

Posiadamy własny sklep z materiałami potrzebnymi do przeprowadzki. W razie potrzeby możesz zakupić u nas kartony do przeprowadzki, folię bąbelkową, folię stretch,