Usługa pakowania kuchni

Usługa pakowania kuchni – Pakowanie kuchni jest to zadanie, które pochłania dużą ilość czasu. Zabezpieczenie każdego talerza, filiżanki, kubka ogólnie mówiąc szkła wymagana jest ostrożność jak i dokładność. Podczas transportu szkło, porcelana, kryształ nie mogą się wzajemnie obijać, ponieważ doprowadzi to do uszkodzeń. Nasi pracownicy są zawsze wyposażeni w papier pakowy, folię stretch, folię bąbelkową, taśmy oraz kartony.

Materiały pakowe pozwalają nam na spakowanie:

 • szkła
 • porcelany
 • kryształów
 • produktów sypkich
 • pojemników plastikowych
 • AGD kuchenne (ekspres do kawy, mikrofalówka, roboty kuchenne)
 • garnków, patelni
 • chemii
 • sztućce
 • wagi kuchenne
 • i inne

Po zabezpieczeniu wszystkich elementów wyposażenia Twojej kuchni, należy je w bezpieczny sposób ułożyć w kartonie. Nasze kartony są przystosowane do przewozu szkła i rzeczy delikatnych, nie da się ich przeładować co jest gwarancją tego, że ładunek nie popęka nam podczas transportu. Jeżeli nie czujesz się na siłach, bądź nie masz czasu na spakowanie kuchni nie zastanawiaj się tylko zadzwoń do nas 509-191-217 z przyjemnością przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie.

Usługa pakowania kuchni

Z przeprowadzkami wiąże się naprawdę wiele roboty, trudu i histerii. Najgorsze i najbardziej męczące jest z reguły pakowanie tego wszystkiego do pudeł, które najpierw trzeba zorganizować nie wiadomo skąd. Bo z pudłami to jest tak, że zawsze w sklepie niepotrzebnych kartonów nie ma wtedy, kiedy potrzebujemy ich właśnie my. Gdy już się te nieszczęsne pudła zorganizuje, to wówczas dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa, a mówiąc „prawdziwa zabawa”, ma się z reguły na myśli prawdziwy koszmar. Kto już się przeprowadzał, ten wie, o co chodzi. Im więcej osób ma się tym zajmować wśród domowników, tym większy wbrew pozorom bałagan. W porównaniu z urokami przeprowadzki nawet konflikt zbrojny może zacząć wyglądać jak naprawdę bardzo miłe wakacje.

Warto tutaj nadmienić, że różne pomieszczenia domowe charakteryzują się różnymi „poziomami trudności” przy procesie ich zapakowywania. I tak relatywnie najłatwiej jest zapakować łazienkę i sypialnię. Największy zawsze, ale to zawsze, jest problem z kuchnią. Wszystko może się potłuc, pognieść i popaprać. Każdy przedmiot jest kruchy i nieporęczny. Łatwo go zgubić i zepsuć. Wszystko trzeba pakować oddzielnie. I zabezpieczyć. A po zabezpieczeniu zapakować jeszcze raz. Kuchnia stanowi dramat, który może śnić się po nocach i dziwne, że Lars von Trier nie nakręcił jeszcze o tym psychologicznego horroru. Z całą tą paniką, agresją i szkłem naprawdę jest do tego całkiem dobry materiał. Stawka zwiększa się pięciokrotnie, jeśli na swoje własne nieszczęście mamy do czynienia z antykami. Cała sprawa momentami może przerażać nas tak bardzo, że nawet wolelibyśmy zostawić tę kuchnię w starym domu i w ogóle nigdy więcej nie musieć jej dotykać. Ale to ciężka sprawa tak naprawdę. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka, bo niemożliwe jest zostawić stare i przyjść na nowe i gotowe.

Na szczęście nasza firma jest od tego, żeby nie dopuścić do powstania takiego kataklizmu. Oferujemy naszym klientom możliwość zdecydowania się na przeprowadzkę kompleksową, w której to my, a nie państwo, zajmujemy się tym, co najbardziej irytujące, czyli całym tym frustrującym pakowaniem i zabezpieczaniem. W momencie wkroczenia naszej ekipy do owej nieszczęsnej kuchni cały problem mają Państwo z głowy. Gwarantujemy, że kuchnię załatwimy do czysta i absolutnie profesjonalnie. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, które potwierdzi niejeden zadowolony klient. Naszą misją jest robienie wszystkiego, aby ten stresujący i czasochłonny proces przebiegał możliwie najszybciej i bez niepotrzebnych nerwów. Wszystko dlatego, że naszym priorytetem jest zadowolenie osób korzystających z usług naszej firmy. Dopinamy więc wszystko na ostatni guzik i pilnujemy, aby nic się nie zgubiło ani nie zniszczyło. Działamy szybko, ale skutecznie. Szanujemy Państwa czas oraz mienie. Zostawiamy po sobie porządek i wszystko zawsze organizujemy tak, aby przeprowadzka była prosta. Mało tego – wniesiemy i rozpakujemy wszystkie Państwa rzeczy we wskazanym miejscu. Nowa kuchnia będzie szybko zwarta i gotowa.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]