Usługa pakowania kuchni

Usługa pakowania kuchni – Pakowanie kuchni jest to zadanie, które pochłania dużą ilość czasu. Zabezpieczenie każdego talerza, filiżanki, kubka ogólnie mówiąc szkła wymagana jest ostrożność jak i dokładność. Podczas transportu szkło, porcelana, kryształ nie mogą się wzajemnie obijać, ponieważ doprowadzi to do uszkodzeń. Nasi pracownicy są zawsze wyposażeni w papier pakowy, folię stretch, folię bąbelkową, taśmy oraz kartony.

Materiały pakowe pozwalają nam na spakowanie:

 • szkła
 • porcelany
 • kryształów
 • produktów sypkich
 • pojemników plastikowych
 • AGD kuchenne (ekspres do kawy, mikrofalówka, roboty kuchenne)
 • garnków, patelni
 • chemii
 • sztućce
 • wagi kuchenne
 • i inne

Po zabezpieczeniu wszystkich elementów wyposażenia Twojej kuchni, należy je w bezpieczny sposób ułożyć w kartonie. Nasze kartony są przystosowane do przewozu szkła i rzeczy delikatnych, nie da się ich przeładować co jest gwarancją tego, że ładunek nie popęka nam podczas transportu. Jeżeli nie czujesz się na siłach, bądź nie masz czasu na spakowanie kuchni nie zastanawiaj się tylko zadzwoń do nas 509-191-217 z przyjemnością przyjedziemy i zrobimy to za Ciebie.

Usługa pakowania kuchni

Z przeprowadzkami wiąże się naprawdę wiele roboty, trudu i histerii. Najgorsze i najbardziej męczące jest z reguły pakowanie tego wszystkiego do pudeł, które najpierw trzeba zorganizować nie wiadomo skąd. Bo z pudłami to jest tak, że zawsze w sklepie niepotrzebnych kartonów nie ma wtedy, kiedy potrzebujemy ich właśnie my. Gdy już się te nieszczęsne pudła zorganizuje, to wówczas dopiero zaczyna się prawdziwa zabawa, a mówiąc „prawdziwa zabawa”, ma się z reguły na myśli prawdziwy koszmar. Kto już się przeprowadzał, ten wie, o co chodzi. Im więcej osób ma się tym zajmować wśród domowników, tym większy wbrew pozorom bałagan. W porównaniu z urokami przeprowadzki nawet konflikt zbrojny może zacząć wyglądać jak naprawdę bardzo miłe wakacje.

Warto tutaj nadmienić, że różne pomieszczenia domowe charakteryzują się różnymi „poziomami trudności” przy procesie ich zapakowywania. I tak relatywnie najłatwiej jest zapakować łazienkę i sypialnię. Największy zawsze, ale to zawsze, jest problem z kuchnią. Wszystko może się potłuc, pognieść i popaprać. Każdy przedmiot jest kruchy i nieporęczny. Łatwo go zgubić i zepsuć. Wszystko trzeba pakować oddzielnie. I zabezpieczyć. A po zabezpieczeniu zapakować jeszcze raz. Kuchnia stanowi dramat, który może śnić się po nocach i dziwne, że Lars von Trier nie nakręcił jeszcze o tym psychologicznego horroru. Z całą tą paniką, agresją i szkłem naprawdę jest do tego całkiem dobry materiał. Stawka zwiększa się pięciokrotnie, jeśli na swoje własne nieszczęście mamy do czynienia z antykami. Cała sprawa momentami może przerażać nas tak bardzo, że nawet wolelibyśmy zostawić tę kuchnię w starym domu i w ogóle nigdy więcej nie musieć jej dotykać. Ale to ciężka sprawa tak naprawdę. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka, bo niemożliwe jest zostawić stare i przyjść na nowe i gotowe.

Na szczęście nasza firma jest od tego, żeby nie dopuścić do powstania takiego kataklizmu. Oferujemy naszym klientom możliwość zdecydowania się na przeprowadzkę kompleksową, w której to my, a nie państwo, zajmujemy się tym, co najbardziej irytujące, czyli całym tym frustrującym pakowaniem i zabezpieczaniem. W momencie wkroczenia naszej ekipy do owej nieszczęsnej kuchni cały problem mają Państwo z głowy. Gwarantujemy, że kuchnię załatwimy do czysta i absolutnie profesjonalnie. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie, które potwierdzi niejeden zadowolony klient. Naszą misją jest robienie wszystkiego, aby ten stresujący i czasochłonny proces przebiegał możliwie najszybciej i bez niepotrzebnych nerwów. Wszystko dlatego, że naszym priorytetem jest zadowolenie osób korzystających z usług naszej firmy. Dopinamy więc wszystko na ostatni guzik i pilnujemy, aby nic się nie zgubiło ani nie zniszczyło. Działamy szybko, ale skutecznie. Szanujemy Państwa czas oraz mienie. Zostawiamy po sobie porządek i wszystko zawsze organizujemy tak, aby przeprowadzka była prosta. Mało tego – wniesiemy i rozpakujemy wszystkie Państwa rzeczy we wskazanym miejscu. Nowa kuchnia będzie szybko zwarta i gotowa.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader