Przeprowadzki Praga-Południe

Mieszkając w jednym miejscu przez kilka, czy kilkadziesiąt lat, nieustannie gromadzimy przedmioty, które są na potrzebne do normalnego funkcjonowania. Jak wiele ich jest przekonujemy się zazwyczaj dopiero podczas przeprowadzki. Konieczność spakowania wszystkiego i przewiezienia do nowego miejsca zamieszkania uświadamia nam, że jest to zadanie arcytrudne. Co zatem zrobić, żeby przeprowadzka przebiegła bez zbędnego stresu? Najlepiej skorzystać z usług firm, oferujących kompleksowe przeprowadzki Praga-południe. Niewątpliwą zaletą tego typu przedsiębiorstw jest ich doświadczenie i wiedza w zakresie wykonywanych czynności. Ponadto dysponuję one sprzętem, który jest niezbędny np. przy transportowaniu przedmiotów wielkogabarytowych.

Zakres przeprowadzek na Pradze-południe

Fachowe przeprowadzki Praga-południe to rozwiązanie, z którego zawsze warto skorzystać. Do wyboru są oczywiście różne pakiety usług, dzięki czemu można ich zakres dostosować do własnych oczekiwań i możliwości finansowych. Firma może zająć się wyłącznie transportem mienia, które wcześniej zostało spakowane przez klienta. Jednak, jeśli istnieje taka potrzeba to pracownicy mogą odpowiednio spakować każdy przedmiot, zdemontować meble, przetransportować mienie, wnieść do mieszkania, czy domu, rozpakować, zmontować, a nawet posprzątać lokal. Takie kompleksowe rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu i gwarantuje bezpieczeństwo przewożonego mienia.

Przeprowadzki dla firm

Oczywiście z oferty przeprowadzek Praga-południe mogą korzystać nie tylko klienci indywidualni, ale także biura, firmy, szkoły, czy inne instytucje. Firmy zajmujące się przeprowadzkami mogą przetransportować ciężki sprzęt, maszyny, a także całe stanowiska pracy. Ceny tego rodzaju usług są ustalane indywidualnie i zależą do wielu czynników. Niemniej jest to naprawdę komfortowe rozwiązanie, ponieważ przenosiny mogą być zorganizowane po godzinach pracy firmy, a nawet w czasie weekendu, aby nie zakłócać pracy. Ponadto firmy przeprowadzkowe oferują tez przewóz pianin, antyków, czy nawet elementów scenografii.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader