Przeprowadzki Białołęka

Jak szybko i wygodnie zmienić miejsce zamieszkania? Najlepiej skorzystać z kompleksowych przeprowadzek na Białołęce. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę z pracownikiem firmy przeprowadzkowej. Podczas takiego spotkania przedstawi on cennik usług oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. W zależności od wielkości zlecenia wycena może być dokonana przez telefon lub dopiero po oględzinach. Większość firm zajmujących się tego typu usługami zapewnia kartony, folie, papier pakowy, czy taśmy oraz inne produkty niezbędne do spakowania mienia. Klient może skorzystać wyłącznie z usługi przewozu mienia, jak i dodatkowych czynności, takich jak chociażby: pakowanie i rozpakowywanie ubrań i przedmiotów, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, sortowanie oraz utylizacja rzeczy, które są już niepotrzebne.

Specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce

W ofercie niektórych firm są również specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce. Są to usługi szczególne, do których wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt. W ramach tego typu usług odbywa się m.in. transport pianin i fortepianów, serwerów, sejfów, kas pancernych, cennych antyków, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. W każdym z tych przypadków konieczna jest indywidualna wycena, uzależniona nie tylko od rodzaju przedmiotu, jego wielkości i ciężaru, ale także np. piętra, na które ma być wniesiony.

Przeprowadzki międzynarodowe

W dobie częstych wyjazdów do pracy w innych krajach dużym zainteresowaniem cieszą się również międzynarodowe przeprowadzki na Białołęce. Jest to zadanie bardzo skomplikowane logistycznie, któremu podołają jedynie odpowiednio przygotowane firmy. Z usług przeprowadzkowych często korzystają również biura, firmy i instytucje. W takim wypadku koszt usługi jest ściśle uzależniony od liczby stanowisk pracy, transportowanego mienia oraz jego gabarytów. Niektóre firmy stosują stawkę godzinową za wykonywaną usługę. Transportowane są zarówno komputery, sejfy, czy biurka, jak i dokumenty oraz wszelkie inne mienie należące do firmy. Przeprowadzka może być zorganizowana w weekend, aby nie zakłócać pracy danego przedsiębiorstwa.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader