Przeprowadzki Białołęka

Jak szybko i wygodnie zmienić miejsce zamieszkania? Najlepiej skorzystać z kompleksowych przeprowadzek na Białołęce. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę z pracownikiem firmy przeprowadzkowej. Podczas takiego spotkania przedstawi on cennik usług oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania. W zależności od wielkości zlecenia wycena może być dokonana przez telefon lub dopiero po oględzinach. Większość firm zajmujących się tego typu usługami zapewnia kartony, folie, papier pakowy, czy taśmy oraz inne produkty niezbędne do spakowania mienia. Klient może skorzystać wyłącznie z usługi przewozu mienia, jak i dodatkowych czynności, takich jak chociażby: pakowanie i rozpakowywanie ubrań i przedmiotów, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, sortowanie oraz utylizacja rzeczy, które są już niepotrzebne.

Specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce

W ofercie niektórych firm są również specjalistyczne przeprowadzki na Białołęce. Są to usługi szczególne, do których wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt. W ramach tego typu usług odbywa się m.in. transport pianin i fortepianów, serwerów, sejfów, kas pancernych, cennych antyków, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. W każdym z tych przypadków konieczna jest indywidualna wycena, uzależniona nie tylko od rodzaju przedmiotu, jego wielkości i ciężaru, ale także np. piętra, na które ma być wniesiony.

Przeprowadzki międzynarodowe

W dobie częstych wyjazdów do pracy w innych krajach dużym zainteresowaniem cieszą się również międzynarodowe przeprowadzki na Białołęce. Jest to zadanie bardzo skomplikowane logistycznie, któremu podołają jedynie odpowiednio przygotowane firmy. Z usług przeprowadzkowych często korzystają również biura, firmy i instytucje. W takim wypadku koszt usługi jest ściśle uzależniony od liczby stanowisk pracy, transportowanego mienia oraz jego gabarytów. Niektóre firmy stosują stawkę godzinową za wykonywaną usługę. Transportowane są zarówno komputery, sejfy, czy biurka, jak i dokumenty oraz wszelkie inne mienie należące do firmy. Przeprowadzka może być zorganizowana w weekend, aby nie zakłócać pracy danego przedsiębiorstwa.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader