Przeprowadzki Bielany

W początkowym okresie działalności większość firm nie potrzebuje zbyt dużej przestrzeni do normalnego funkcjonowania. Jednak w chwili, gdy przedsiębiorstwo zaczyna się rozwijać, przybywa pracowników i zadań do wykonania niejednokrotnie okazuje się, że miejsca jest zbyt mało i konieczna jest zmiana siedziby na większą i bardziej komfortową. Jak przenieść wszystkie przedmioty, meble i dokumenty, aby dotarły na miejsce nieuszkodzone? Najlepiej zdecydować się na fachowe przeprowadzki na Bielanach, dzięki którym zadanie to będzie wykonane perfekcyjnie i w wyznaczonym terminie. Oferta firm przeprowadzkowych jest bardzo szeroka, a ceny usług są uzależnione głównie od liczby stanowisk pracy oraz gabarytów przewożonego mienia.

Przeprowadzki na Bielanach dla firm

Kompleksowe przeprowadzki na Bielanach to doskonały sposób na przeniesienie zarówno biura, jak i sklepu, magazynu, czy chociażby biblioteki. Usługi często wykonywane są po godzinach pracy, a także w weekendy, dzięki czemu praca w przedsiębiorstwie przebiega bez zakłóceń. Profesjonalne firmy przeprowadzkowe dysponują nowoczesnym sprzętem oraz fachowymi opakowaniami, dzięki czemu mienie jest odpowiednio zabezpieczone do transportu i dociera na miejsce w doskonałym stanie. W ramach usługi można skorzystać też z transportowania serwerów, czy sejfów, co wymaga odpowiednich warunków i zabezpieczeń.

Komfortowe rozwiązanie

Oczywiście przeprowadzki Bielany to także oferta dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w zmianie miejsca zamieszczania. W firmie oferującej tego rodzaju usługi przygotowywany jest odpowiedni plan przeprowadzki, dzięki czemu przebiega ona bez zakłóceń. Można zdecydować się na pełen pakiet usług, obejmujący spakowanie i rozpakowania mienia, transport, wniesienie oraz montaż i demontaż mebli, a nawet posprzątanie lokalu po rozpakowaniu wszystkiego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzystają głównie osoby ceniące swój czas. Niektóre firmy przeprowadzkowe specjalizują się również w utylizacji niepotrzebnych rzeczy, dzięki czemu w czasie przeprowadzki można się takich przedmiotów pozbyć.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader