Przeprowadzki Izabelin

Przeprowadzka to dość skomplikowane logistycznie zadanie, które wymaga wielu przygotowań i konkretnego planu. Nie każdy ma czas i chęci, aby zorganizować takie przedsięwzięcie w sposób profesjonalny. Na szczęście zawsze można skorzystać z usług firmy oferującej przeprowadzki. Izabelin to jedna z dzielnic, w której swoją siedzibę ma wiele firm przeprowadzkowych. Dzięki temu można skorzystać z tego typu usług w naprawdę atrakcyjnych cenach. W przypadku, gdy klient chce obniżyć koszty związane z tego rodzaju zadaniem, może samodzielnie spakować całe mienie, które następnie zostanie przetransportowane do miejsca przeznaczenia. Tam mienie zostanie wyładowane z samochodu, a klient samodzielnie je rozpakowuje. Materiały do pakowania to także zadanie dla klienta.

Oferta przeprowadzek Izabelin

Nieco droższe są kompleksowe przeprowadzki Izabelin. Jest to oferta zapewniająca maksymalny komfort i najwyższą jakość usług. Firma przeprowadzka nie tylko we własnym zakresie dostarczy wszelkie materiały dp zapakowania mienia, ale także w odpowiedni sposób zabezpieczy je do transportu i wypakuje na miejscu. Ponadto w ramach usługi oferowany jest również demontaż i montaż mebli, przewóz sprzętu AGD i RTV, a nawet antyków. Co ważne, w ramach oferty można też z korzystać z usługi transportu pianina, fortepianu, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach.

Przeprowadzki biur i firm

Nowoczesne przeprowadzki Izabelin to także oferta skierowana do instytucji, biur, firm, magazynów, bibliotek itp. Z usług skorzystać można przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu przeprowadzka może być zorganizowana poza godzinami pracy przedsiębiorstwa. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki któremu firma może funkcjonować bez niepotrzebnych przerw. Kolejną istotną kwestią jest to, że firmy przeprowadzkowe posiadają sprzęt niezbędny do przewiezienia ciężkich maszyn i innego sprzętu ,w tym również serwerów komputerów, czy kas pancernych. Dzięki temu mienie dociera na miejsce nieuszkodzone, a przeprowadzka przebiega sprawnie i szybko. Oferta obejmuje także przenosiny całych stanowisk pracy.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader