Przeprowadzki Marki

Jednym z największych problemów podczas przeprowadzki jest zwykle przewóz mebli i sprzętu AGD. Są to przedmioty duże, ciężkie, a do tego delikatne i cenne, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny transport. W naszej firmie zrobimy to w sposób profesjonalny, gwarantując dowóz wszystkich rzeczy do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Oferujemy fachowe przeprowadzki Marki, dzięki którym zmiana miejsca zamieszkania nie będzie wiązała się ze stresem, bałaganem i stratą czasu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz materiałami opakowaniowymi, takimi jak pięciowarstwowe kartony, tektura, folia bąbelkowa, folia stretch oraz taśmy klejące. Posiadamy nowoczesne pojazdy i zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych, doświadczonych oraz godnych zaufania pracowników.

Przeprowadzki w Markach – gwarancja jakości

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Organizujemy przeprowadzki w Markach od podstaw, dzięki czemu nasi klienci nie muszą niczym się przejmować. W ramach oferty full serwis sami zajmiemy się spakowaniem mienia, dokonamy demontażu mebli, przetransportujemy wszystkie rzeczy, rozpakujemy je, z powrotem zmontujemy meble, a nawet posprzątamy lokal. W zależności od oczekiwań klienta możemy też dokonać segregacji przedmiotów i zutylizować te, które są już niepotrzebne.

Oferta kompleksowa

Oczywiście nasza oferta jest znacznie większa. Oprócz przeprowadzek w Markach możemy zaproponować naszym klientom także transport fortepianów, pianin, czy innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Bez problemu organizujemy tez przeprowadzki firm i różnego rodzaju instytucji. Bezpiecznie przewozimy sejfy, kasy pancerne, antyki, serwery, czy linie produkcyjne. Jesteśmy w stanie przetransportować całe stanowiska pracy, a nawet linie produkcyjne, czy ciężki sprzęt. Nasze usługi są rzetelnie i wykonywane z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowanie się z nami.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader