Przeprowadzki Marki

Jednym z największych problemów podczas przeprowadzki jest zwykle przewóz mebli i sprzętu AGD. Są to przedmioty duże, ciężkie, a do tego delikatne i cenne, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny transport. W naszej firmie zrobimy to w sposób profesjonalny, gwarantując dowóz wszystkich rzeczy do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Oferujemy fachowe przeprowadzki Marki, dzięki którym zmiana miejsca zamieszkania nie będzie wiązała się ze stresem, bałaganem i stratą czasu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz materiałami opakowaniowymi, takimi jak pięciowarstwowe kartony, tektura, folia bąbelkowa, folia stretch oraz taśmy klejące. Posiadamy nowoczesne pojazdy i zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych, doświadczonych oraz godnych zaufania pracowników.

Przeprowadzki w Markach – gwarancja jakości

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Organizujemy przeprowadzki w Markach od podstaw, dzięki czemu nasi klienci nie muszą niczym się przejmować. W ramach oferty full serwis sami zajmiemy się spakowaniem mienia, dokonamy demontażu mebli, przetransportujemy wszystkie rzeczy, rozpakujemy je, z powrotem zmontujemy meble, a nawet posprzątamy lokal. W zależności od oczekiwań klienta możemy też dokonać segregacji przedmiotów i zutylizować te, które są już niepotrzebne.

Oferta kompleksowa

Oczywiście nasza oferta jest znacznie większa. Oprócz przeprowadzek w Markach możemy zaproponować naszym klientom także transport fortepianów, pianin, czy innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Bez problemu organizujemy tez przeprowadzki firm i różnego rodzaju instytucji. Bezpiecznie przewozimy sejfy, kasy pancerne, antyki, serwery, czy linie produkcyjne. Jesteśmy w stanie przetransportować całe stanowiska pracy, a nawet linie produkcyjne, czy ciężki sprzęt. Nasze usługi są rzetelnie i wykonywane z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowanie się z nami.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]