Przeprowadzki Marki

Jednym z największych problemów podczas przeprowadzki jest zwykle przewóz mebli i sprzętu AGD. Są to przedmioty duże, ciężkie, a do tego delikatne i cenne, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny transport. W naszej firmie zrobimy to w sposób profesjonalny, gwarantując dowóz wszystkich rzeczy do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Oferujemy fachowe przeprowadzki Marki, dzięki którym zmiana miejsca zamieszkania nie będzie wiązała się ze stresem, bałaganem i stratą czasu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz materiałami opakowaniowymi, takimi jak pięciowarstwowe kartony, tektura, folia bąbelkowa, folia stretch oraz taśmy klejące. Posiadamy nowoczesne pojazdy i zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych, doświadczonych oraz godnych zaufania pracowników.

Przeprowadzki w Markach – gwarancja jakości

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować najwyższą jakość obsługi oraz konkurencyjne ceny. Organizujemy przeprowadzki w Markach od podstaw, dzięki czemu nasi klienci nie muszą niczym się przejmować. W ramach oferty full serwis sami zajmiemy się spakowaniem mienia, dokonamy demontażu mebli, przetransportujemy wszystkie rzeczy, rozpakujemy je, z powrotem zmontujemy meble, a nawet posprzątamy lokal. W zależności od oczekiwań klienta możemy też dokonać segregacji przedmiotów i zutylizować te, które są już niepotrzebne.

Oferta kompleksowa

Oczywiście nasza oferta jest znacznie większa. Oprócz przeprowadzek w Markach możemy zaproponować naszym klientom także transport fortepianów, pianin, czy innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Bez problemu organizujemy tez przeprowadzki firm i różnego rodzaju instytucji. Bezpiecznie przewozimy sejfy, kasy pancerne, antyki, serwery, czy linie produkcyjne. Jesteśmy w stanie przetransportować całe stanowiska pracy, a nawet linie produkcyjne, czy ciężki sprzęt. Nasze usługi są rzetelnie i wykonywane z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skontaktowanie się z nami.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader