Przeprowadzki Mokotów

Przeprowadzka to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza jeśli w jednym miejscu mieszkaliśmy przez wiele lat i zgromadziliśmy mnóstwo różnego rodzaju przedmiotów. Największym problemem jest nie tylko spakowanie mienia, ale przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenie go na czas transportu. Jak zapakować telewizor, czy cenną porcelanę? Jak przewieźć pianino, czy fortepian? Zamiast marnować czas na szukanie jakiegoś rozwiązania, warto skorzystać z profesjonalnych przeprowadzek na Mokotowie. Firmy, które oferują takie rozwiązanie zapewniają profesjonalną obsługę w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką. W zakres usług wchodzi przede wszystkim zniesienie i zabezpieczenie mienia w samochodzie, przetransportowanie przedmiotów i rozładunek w miejscu przeznaczenia.

Przeprowadzki na Mokotowie – sprzęt wielkogabarytowy

Dodatkowa oferta, z której można skorzystać to spakowania i rozpakowanie mienia, a także montaż i demontaż mebli. Nowoczesne przeprowadzki Mokotów to także transport i wnoszenie pianin, czy fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. Do tego typu zadań stosowane są specjalistyczne pasy, dzięki którym mienie jest odpowiednio zabezpieczone i dociera na miejsce bez problemu. W ofercie jest także transport i wnoszenie sprzętu AGD, w tym m.in. pralek, lodówek, czy zmywarek, a także antyków np. wiekowej szafy. Większość firm przeprowadzkowych bez problemu przetransportuje również meble z zabudowy.

Zabezpieczenie mienia

Korzystając z usług przeprowadzkowych można mieć pewność, że mienie będzie doskonale zabezpieczone do transportu. Firmy, które oferują przeprowadzki Mokotów zapewniają swoim klientom odpowiednie materiały do pakowania. W zależności od oczekiwań klienta mienie można zostać spakowane i zabezpieczone przez pracowników firmy w specjalistyczne pięciowarstwowe kartony służące do przeprowadzek. Do wyboru są również specjalne kartony do transportowania przedmiotów „na wisząco”. Ponadto w ofercie firm przeprowadzkowych są folie bąbelkowe, folie stretch, kartony faliste oraz różnego rodzaju taśmy klejące, dzięki czemu mienie można doskonale zabezpieczyć.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader