Przeprowadzki Mokotów

Przeprowadzka to prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza jeśli w jednym miejscu mieszkaliśmy przez wiele lat i zgromadziliśmy mnóstwo różnego rodzaju przedmiotów. Największym problemem jest nie tylko spakowanie mienia, ale przede wszystkim odpowiednie zabezpieczenie go na czas transportu. Jak zapakować telewizor, czy cenną porcelanę? Jak przewieźć pianino, czy fortepian? Zamiast marnować czas na szukanie jakiegoś rozwiązania, warto skorzystać z profesjonalnych przeprowadzek na Mokotowie. Firmy, które oferują takie rozwiązanie zapewniają profesjonalną obsługę w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką. W zakres usług wchodzi przede wszystkim zniesienie i zabezpieczenie mienia w samochodzie, przetransportowanie przedmiotów i rozładunek w miejscu przeznaczenia.

Przeprowadzki na Mokotowie – sprzęt wielkogabarytowy

Dodatkowa oferta, z której można skorzystać to spakowania i rozpakowanie mienia, a także montaż i demontaż mebli. Nowoczesne przeprowadzki Mokotów to także transport i wnoszenie pianin, czy fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych gabarytach. Do tego typu zadań stosowane są specjalistyczne pasy, dzięki którym mienie jest odpowiednio zabezpieczone i dociera na miejsce bez problemu. W ofercie jest także transport i wnoszenie sprzętu AGD, w tym m.in. pralek, lodówek, czy zmywarek, a także antyków np. wiekowej szafy. Większość firm przeprowadzkowych bez problemu przetransportuje również meble z zabudowy.

Zabezpieczenie mienia

Korzystając z usług przeprowadzkowych można mieć pewność, że mienie będzie doskonale zabezpieczone do transportu. Firmy, które oferują przeprowadzki Mokotów zapewniają swoim klientom odpowiednie materiały do pakowania. W zależności od oczekiwań klienta mienie można zostać spakowane i zabezpieczone przez pracowników firmy w specjalistyczne pięciowarstwowe kartony służące do przeprowadzek. Do wyboru są również specjalne kartony do transportowania przedmiotów „na wisząco”. Ponadto w ofercie firm przeprowadzkowych są folie bąbelkowe, folie stretch, kartony faliste oraz różnego rodzaju taśmy klejące, dzięki czemu mienie można doskonale zabezpieczyć.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader