Przeprowadzki Ochota

Nowoczesne firmy oferujące przeprowadzki Ochota to pewność, że mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Każdy przedmiot jest spakowany w taki sposób, aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. Firmy przeprowadzkowe zapewniają odpowiednie materiały do pakowania, wśród których znaleźć można m.in. folię bąbelkową, folię stretch, pudła oraz kartony z pięciowarstwowej tektury, czy specjalne kartony do transportowania ubrań na wisząco. Ponadto do dyspozycji klientów są solidne taśmy klejące, dzięki którym zapewnione jest dodatkowe zabezpieczenie. Może być spakowane zarówno przez klienta, jak i przez pracowników firmy przeprowadzkowej. Zależy to od tego, na jaki pakiet usług zdecydował się klient. Oferta dla klientów indywidualnych często obejmuje również likwidację mieszkań i utylizację niepotrzebnych przedmiotów.

Fachowe przeprowadzki na Ochocie

Fachowe przeprowadzki Ochota to oferta, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i różnego rodzaju firmy, biura, czy instytucje. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród szerokiej gamy usług adresowanych wyłącznie do nich. W ramach tego rodzaju oferty firmy przeprowadzkowe oferują m.in. kompleksowe wsparcie w zakresie relokacji siedziby. Wszystkie czynności mogą być wykonywane poza godzinami pracy lub w weekendy, aby nie utrudniać funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wycena usługi następuje po oględzinach i po ustaleniu liczby samochodów oraz osób niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia całej operacji.

Transport ciężkiego sprzętu

W zakres przeprowadzek Ochota dla firm wchodzi nie tylko przenoszenie mebli, czy stanowisk pracy, ale też sejfów oraz kas pancernych. Jest to tzw. ciężki ładunek, do którego niezbędna jest wykwalifikowana ekipa oraz odpowiedni sprzęt. Sporym wyzwaniem bywa zwłaszcza transport oraz wnoszenie naszym. Tego rodzaju sprzęt jest nie tylko nieporęczny gabarytowo, ale także bardzo ciężki. Jednak specjalistyczne firmy przeprowadzkowe są przygotowane także na tego typu zlecenia, które w każdym przypadku wyceniane są indywidualnie.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader