Przeprowadzki Ochota

Nowoczesne firmy oferujące przeprowadzki Ochota to pewność, że mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w doskonałym stanie. Każdy przedmiot jest spakowany w taki sposób, aby podczas transportu nie uległ uszkodzeniu. Firmy przeprowadzkowe zapewniają odpowiednie materiały do pakowania, wśród których znaleźć można m.in. folię bąbelkową, folię stretch, pudła oraz kartony z pięciowarstwowej tektury, czy specjalne kartony do transportowania ubrań na wisząco. Ponadto do dyspozycji klientów są solidne taśmy klejące, dzięki którym zapewnione jest dodatkowe zabezpieczenie. Może być spakowane zarówno przez klienta, jak i przez pracowników firmy przeprowadzkowej. Zależy to od tego, na jaki pakiet usług zdecydował się klient. Oferta dla klientów indywidualnych często obejmuje również likwidację mieszkań i utylizację niepotrzebnych przedmiotów.

Fachowe przeprowadzki na Ochocie

Fachowe przeprowadzki Ochota to oferta, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i różnego rodzaju firmy, biura, czy instytucje. Klienci biznesowi mogą wybierać spośród szerokiej gamy usług adresowanych wyłącznie do nich. W ramach tego rodzaju oferty firmy przeprowadzkowe oferują m.in. kompleksowe wsparcie w zakresie relokacji siedziby. Wszystkie czynności mogą być wykonywane poza godzinami pracy lub w weekendy, aby nie utrudniać funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wycena usługi następuje po oględzinach i po ustaleniu liczby samochodów oraz osób niezbędnych do sprawnego przeprowadzenia całej operacji.

Transport ciężkiego sprzętu

W zakres przeprowadzek Ochota dla firm wchodzi nie tylko przenoszenie mebli, czy stanowisk pracy, ale też sejfów oraz kas pancernych. Jest to tzw. ciężki ładunek, do którego niezbędna jest wykwalifikowana ekipa oraz odpowiedni sprzęt. Sporym wyzwaniem bywa zwłaszcza transport oraz wnoszenie naszym. Tego rodzaju sprzęt jest nie tylko nieporęczny gabarytowo, ale także bardzo ciężki. Jednak specjalistyczne firmy przeprowadzkowe są przygotowane także na tego typu zlecenia, które w każdym przypadku wyceniane są indywidualnie.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader