Przeprowadzki Praga-Północ

W dobie nowoczesnych technologii i wiecznego braku czasu, trudno znaleźć chwilę na to, by usiąść i się wyciszyć. Jednocześnie teraz znacznie częściej niż kiedyś zmieniamy miejsce zamieszkania. Wiąże się to z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu na spakowanie, przewiezienie i rozpakowanie mienia. Niewielu z nas może ten czas znaleźć, dlatego właśnie warto skorzystać z profesjonalnych usług przeprowadzkowych. Kompleksowe przeprowadzki Praga-północ to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swój czas lub po prostu nie ma ochoty spędzać wielu godzin na pakowaniu wszystkich zgromadzonych przedmiotów, szukaniu transportu, czy rozpakowywaniu wszystkiego na miejscu. Ponadto nie zawsze można łatwo zorganizować przewóz mebli, czy przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak chociażby pianino.

Profesjonalne przeprowadzki na Pradze-północ

Dzięki przeprowadzkom Praga-północ nie trzeba się tym wszystkim przejmować. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy firmy przeprowadzkowej mogą zarówno spakować całe mienie, jak i przetransportować je i rozpakować już na miejscu. W swojej pracy wykorzystują odpowiednie materiały takie jak papier pakowy, specjalistyczne pięciowarstwowe kartony i tektury, a także tekturę falistą, folię bąbelkową, folię stretch i różnego rodzaju taśmy klejące. Dzięki temu każdy przedmiot, nawet najbardziej delikatna chińska porcelana, czy antyki są spakowane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń podczas transportu.

Transport fortepianu i inny przedmiotów niewymiarowych

Jak więc widać przeprowadzki Praga-północ to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Co ważne, w ramach oferty można też zapewnić sobie sprzątanie lokalu, a nawet przewóz przedmiotów o nietypowych wymiarach, np. fortepianu, czy pianina. Firmy przeprowadzkowe dysponują specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, co pozwala na organizowanie przeprowadzek całych firm, biur, czy różnego rodzaju instytucji. Bez problemu przenoszone są zarówno całe stanowiska pracy, jak i ciężkie maszyny, czy inny sprzęt, np. serwery, komputery lub sejfy.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader