Przeprowadzki Praga-Północ

W dobie nowoczesnych technologii i wiecznego braku czasu, trudno znaleźć chwilę na to, by usiąść i się wyciszyć. Jednocześnie teraz znacznie częściej niż kiedyś zmieniamy miejsce zamieszkania. Wiąże się to z koniecznością poświęcenia sporej ilości czasu na spakowanie, przewiezienie i rozpakowanie mienia. Niewielu z nas może ten czas znaleźć, dlatego właśnie warto skorzystać z profesjonalnych usług przeprowadzkowych. Kompleksowe przeprowadzki Praga-północ to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swój czas lub po prostu nie ma ochoty spędzać wielu godzin na pakowaniu wszystkich zgromadzonych przedmiotów, szukaniu transportu, czy rozpakowywaniu wszystkiego na miejscu. Ponadto nie zawsze można łatwo zorganizować przewóz mebli, czy przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak chociażby pianino.

Profesjonalne przeprowadzki na Pradze-północ

Dzięki przeprowadzkom Praga-północ nie trzeba się tym wszystkim przejmować. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy firmy przeprowadzkowej mogą zarówno spakować całe mienie, jak i przetransportować je i rozpakować już na miejscu. W swojej pracy wykorzystują odpowiednie materiały takie jak papier pakowy, specjalistyczne pięciowarstwowe kartony i tektury, a także tekturę falistą, folię bąbelkową, folię stretch i różnego rodzaju taśmy klejące. Dzięki temu każdy przedmiot, nawet najbardziej delikatna chińska porcelana, czy antyki są spakowane w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń podczas transportu.

Transport fortepianu i inny przedmiotów niewymiarowych

Jak więc widać przeprowadzki Praga-północ to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie, z którego warto skorzystać. Co ważne, w ramach oferty można też zapewnić sobie sprzątanie lokalu, a nawet przewóz przedmiotów o nietypowych wymiarach, np. fortepianu, czy pianina. Firmy przeprowadzkowe dysponują specjalistycznym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą, co pozwala na organizowanie przeprowadzek całych firm, biur, czy różnego rodzaju instytucji. Bez problemu przenoszone są zarówno całe stanowiska pracy, jak i ciężkie maszyny, czy inny sprzęt, np. serwery, komputery lub sejfy.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader