Przeprowadzki Rembertów

Czy można przeprowadzić się w taki sposób, aby nie było to czasochłonne, stresujące i niewygodne? Oczywiście, że tak, wystarczy zdecydować się na kompleksowe przeprowadzki. Rembertów to jedna z dzielnic, w której bez trudności znaleźć można odpowiednią firmę przeprowadzkową. Tego rodzaju przedsiębiorstwa dysponują nie tylko profesjonalnym sprzętem i flota samochodową, ale również doskonale wykwalifikowanymi fachowcami. Dzięki temu każda przeprowadzka jest doskonale zaplanowana i zorganizowana w taki sposób, aby była jak najmniej uciążliwa. Oczywiście oferta i zakres usług zależy od potrzeb i możliwości klienta. Można zdecydować się wyłącznie na transport lub zapewnić sobie kompleksową obsługę w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką.

Organizowanie przeprowadzek na Rembertowie

Dobrze zorganizowane przeprowadzki Rembertów to propozycja dla każdego, kto ceni swój czas. Co więcej, tego rodzaju usługi to gwarancja bezpieczeństwa przewożonego mienia. Wyspecjalizowane firmy dysponują różnorodnymi materiałami pakowymi, dzięki czemu zabezpieczenie delikatnej porcelany, czy antyków nie sprawia najmniejszych problemów. Zwykle do spakowania mienia stosowane są specjalne pięciowarstwowe kartony i tektura, tektura falista, papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa i solidne taśmy klejące. W razie potrzeby firmy przeprowadzkowe dysponują także specjalnymi kartonami służącymi do przewożenia ubrań w pozycji wiszącej.

Usługi przeprowadzkowe dla firm

Warto również zaznaczyć, że przeprowadzki Rembertów to oferta nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm, biur, instytucji, bibliotek itp. Odpowiedni sprzęt pozwala na przeniesienie nawet najcięższych maszyn i sprzętów, a także całych stanowisk pracy. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, tym bardziej że przeprowadzka może być zorganizowana w weekend lub poza godzinami i pracy danej firmy. Dzięki temu można zyskać pewność, że przenosiny nie wpłyną negatywnie na efektywność pracowników, a powierzone mienie dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Specjalistyczny sprzęt umożliwia tez przewożenie sejfów, kas pancernych, czy serwerów.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader