Przeprowadzki Śródmieście

Z czym kojarzy się przeprowadzka? Najczęściej z bałaganem, stresem, niepotrzebnymi nerwami i stratą czasu. Można tego uniknąć decydując się na profesjonalne przeprowadzki Śródmieście. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy przeprowadzkowe gwarantują szybkie i sprawne przenosiny, a także odpowiednie zabezpieczenie mienia na czas transportu. Usługi tego rodzaju firm są zawsze indywidualnie dopasowywanie do oczekiwań i potrzeb klientów. Bez większych problemów przewożone są zarówno sprzęty AGD i RTV, jak i meble, pianina, fortepiany, czy cenne antyki lub porcelana. Każdy przedmiot jest profesjonalnie zapakowany, dzięki czemu w czasie transportu nie istnieje możliwość jego uszkodzenia.

Usługi wchodzące w zakres przeprowadzek na Śródmieściu

W zależności od tego, czego oczekuje klientów przeprowadzki Śródmieście mogą obejmować nieco inny pakiet usług. Najmniej kosztowne jest z pewnością skorzystanie z usług transportowych i samodzielne spakowanie oraz rozpakowanie mienia. Jednak nie jest to rozwiązanie najlepsze, ponieważ nie eliminuje nieporządku związanego z pakowaniem ani stresu. Z tego właśnie względu większość osób decyduje się na kompleksowe usługi obejmujące nie tylko transport, ale też fachowe zapakowanie mienia, rozpakowanie go na miejscu, demontaż i montaż mebli, a nawet sprzątanie lokalu. Dzięki temu można uniknąć wszystkich niedogodności związanych z przeprowadzką.

Kompleksowe usługi dla firm

Fachowe przeprowadzki Śródmieście to także usługi dla firm, instytucji, biur, szkół, magazynów i różnego rodzaju zakładów pracy. Dzięki doświadczeniu, wyspecjalizowanej ekipie i nowoczesnemu sprzętowi firmy przeprowadzkowe gwarantują zminimalizowanie jakichkolwiek przerw i zakłóceń w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu prac i wykonywaniu niektórych z nich podczas weekendów i poza godzinami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Co więcej, podczas przeprowadzki odpowiednio zabezpieczony jest sprzęt należący do firmy, w tym m.in. komputery, serwery, kasy pancerne, czy sejfy, które w bezpieczny sposób docierają do miejsca przeznaczenia.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader