Przeprowadzki Tarchomin

Zorganizowanie przeprowadzki to dość kosztowna „impreza”, która oprócz pieniędzy często kosztuje też sporo stresu i nieprzespanych nocy. Tymczasem wcale tak być nie musi, ponieważ nasza firma oferuje tanie i kompleksowe przeprowadzki Tarchomin. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafimy szybko i sprawnie zorganizować każdą przeprowadzkę. Do tego dysponujemy specjalistycznym sprzętem, na nasz profesjonalny zespół pracowników to gwarancja kompleksowej obsługi i punktualność. Zarówno cenę, jak i zakres usług zawsze dopasowujemy w sposób indywidualny, spełniając oczekiwania każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy.

Nasza oferta przeprowadzek Tarchomin

Nasz firma to gwarancja bezpieczeństwa twojego mienia. W ramach oferty kompleksowej możemy zdemontować i ponownie zmontować meble, spakować i rozpakować wszystkie rzeczy, posprzątać lokal, a nawet zutylizować niepotrzebne przedmioty. Co więcej, wiemy również jak zaopiekować się twoimi domowymi pupilami. Jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować duże akwaria z rybami, psa, kota, czy kanarka. Z nami do nowego loku dotrze także każda twoja roślina i to w doskonałym stanie. Kompleksowe przeprowadzki Tarchomin to również przewóz pianin, fortepianów, antyków, sejfów, czy innych nietypowych przedmiotów.

Jak skorzystać z usługi?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami i powiedz, jakie są twoje oczekiwania. Potrzebne nam będą także wszystkie szczegóły dotyczące przeprowadzki, a w razie potrzeby możemy wysłać pracownika na miejsce. Po poznaniu twoich wymagań wykonywana jest wycena przeprowadzki oraz ustalany termin spotkania. Mienie zostaje zabezpieczone przed uszkodzeniem za pomocą filii stretch, folii bąbelkowej, specjalnych kartonów, tektury oraz taśm klejących. Ciężkie i niewymiarowe przedmioty zawsze przenoszone są przez kilku pracowników. Po spakowaniu i przetransportowaniu mienia zostaje ono rozpakowane, a lokal posprzątany. Jesteśmy w stanie wykonać przeprowadzkę w ciągu zaledwie jednego dnia.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader