Przeprowadzki Targówek

Przeprowadzka to dość skomplikowane logistycznie zadanie, które wymaga wielu przygotowań i konkretnego planu. Nie każdy ma czas i chęci, aby zorganizować takie przedsięwzięcie w sposób profesjonalny. Na szczęście zawsze można skorzystać z usług firmy oferującej przeprowadzki. Targówek to jedna z dzielnic, w której swoją siedzibę ma wiele firm przeprowadzkowych. Dzięki temu można skorzystać z tego typu usług w naprawdę atrakcyjnych cenach. W przypadku, gdy klient chce obniżyć koszty związane z tego rodzaju zadaniem, może samodzielnie spakować całe mienie, które następnie zostanie przetransportowane do miejsca przeznaczenia. Tam mienie zostanie wyładowane z samochodu, a klient samodzielnie je rozpakowuje. Materiały do pakowania to także zadanie dla klienta.

Oferta przeprowadzek na Targówku

Nieco droższe są kompleksowe przeprowadzki Targówek. Jest to oferta zapewniająca maksymalny komfort i najwyższą jakość usług. Firma przeprowadzka nie tylko we własnym zakresie dostarczy wszelkie materiały dp zapakowania mienia, ale także w odpowiedni sposób zabezpieczy je do transportu i wypakuje na miejscu. Ponadto w ramach usługi oferowany jest również demontaż i montaż mebli, przewóz sprzętu AGD i RTV, a nawet antyków. Co ważne, w ramach oferty można też z korzystać z usługi transportu pianina, fortepianu, czy innych przedmiotów o nietypowych gabarytach.

Przeprowadzki biur i firm

Nowoczesne przeprowadzki Targówek to także oferta skierowana do instytucji, biur, firm, magazynów, bibliotek itp. Z usług skorzystać można przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu przeprowadzka może być zorganizowana poza godzinami pracy przedsiębiorstwa. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, dzięki któremu firma może funkcjonować bez niepotrzebnych przerw. Kolejną istotną kwestią jest to, że firmy przeprowadzkowe posiadają sprzęt niezbędny do przewiezienia ciężkich maszyn i innego sprzętu ,w tym również serwerów komputerów, czy kas pancernych. Dzięki temu mienie dociera na miejsce nieuszkodzone, a przeprowadzka przebiega sprawnie i szybko. Oferta obejmuje także przenosiny całych stanowisk pracy.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader