Przeprowadzki Ursus

Planujesz przeprowadzkę i zastanawiasz się jak się za nią zabrać? Cóż, jest to zadanie dość trudne, zwłaszcza że trzeba nie tylko spakować całe swoje mienie, ale też przetransportować i rozpakować na miejscu. Wymaga to sporo czasu, odpowiedniego samochodu oraz opakowań. Na szczęście wcale nie musisz robić tego wszystkie samodzielnie, ponieważ nasza firma oferuje profesjonalne przeprowadzki na Ursusie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami możesz mieć pewność, że twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonymi stanie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców i dysponujemy nowoczesnych sprzętem oraz flotą transportową.

Przygotowanie do przeprowadzki na Ursusie

Oczywiście do każdej przeprowadzki na Ursusie trzeba się odpowiednio przygotować. Wygląda to nieco inaczej w zależności od wybranego pakietu usług. W przypadku, gdy klient zdecyduje się wyłącznie na transport, musi sam zadbać o odpowiednie spakowanie i zabezpieczenia mienia. Przy wyborze kompleksowych usług to my zajmujemy się wszystkim odp początku do końca. Całe mienie jest spakowane przez naszych pracowników, następnie przewiezione na miejsce i rozpakowane. W zakres usług wchodzi też posprzątanie mieszkania, montaż i demontaż mebli, a także przewóz sprzętu AGD, RTV, antyków, czy przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak pianina, czy fortepiany.

Przenosiny firm i biur

Nasze oferta obejmuje również przeprowadzki na Ursusie dla firm, biur, instytucji, magazynów, czy bibliotek. Przenosiny mogą odbywać się poza godzinami pracy przedsiębiorstwa lub w weekendy, dzięki czemu nie jest zakłócana normalna działalność. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy bez większych trudności przetransportować całe stanowiska pracy, sejfy, kasy pancerne, czy nawet maszyny i ciężki sprzęt. Bez obaw można nam powierzyć także przeniesienie dokumentów, akt, czy danych osobowych. Z nami przeprowadzka przebiega szybko i sprawnie, a mienie jest bezpieczne.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader