Przeprowadzki Ursus

Planujesz przeprowadzkę i zastanawiasz się jak się za nią zabrać? Cóż, jest to zadanie dość trudne, zwłaszcza że trzeba nie tylko spakować całe swoje mienie, ale też przetransportować i rozpakować na miejscu. Wymaga to sporo czasu, odpowiedniego samochodu oraz opakowań. Na szczęście wcale nie musisz robić tego wszystkie samodzielnie, ponieważ nasza firma oferuje profesjonalne przeprowadzki na Ursusie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Z nami możesz mieć pewność, że twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w nienaruszonymi stanie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców i dysponujemy nowoczesnych sprzętem oraz flotą transportową.

Przygotowanie do przeprowadzki na Ursusie

Oczywiście do każdej przeprowadzki na Ursusie trzeba się odpowiednio przygotować. Wygląda to nieco inaczej w zależności od wybranego pakietu usług. W przypadku, gdy klient zdecyduje się wyłącznie na transport, musi sam zadbać o odpowiednie spakowanie i zabezpieczenia mienia. Przy wyborze kompleksowych usług to my zajmujemy się wszystkim odp początku do końca. Całe mienie jest spakowane przez naszych pracowników, następnie przewiezione na miejsce i rozpakowane. W zakres usług wchodzi też posprzątanie mieszkania, montaż i demontaż mebli, a także przewóz sprzętu AGD, RTV, antyków, czy przedmiotów wielkogabarytowych, takich jak pianina, czy fortepiany.

Przenosiny firm i biur

Nasze oferta obejmuje również przeprowadzki na Ursusie dla firm, biur, instytucji, magazynów, czy bibliotek. Przenosiny mogą odbywać się poza godzinami pracy przedsiębiorstwa lub w weekendy, dzięki czemu nie jest zakłócana normalna działalność. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu możemy bez większych trudności przetransportować całe stanowiska pracy, sejfy, kasy pancerne, czy nawet maszyny i ciężki sprzęt. Bez obaw można nam powierzyć także przeniesienie dokumentów, akt, czy danych osobowych. Z nami przeprowadzka przebiega szybko i sprawnie, a mienie jest bezpieczne.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader