Przeprowadzki Wesoła

Zmiana pracy, ślub, czy powiększenie się rodziny to jedne z najczęstszych przyczyn, z powodu których podejmujemy decyzję o przeprowadzce. Jest to prawdziwa rewolucja w życiu każdego człowieka, do której trzeba się przygotować zarówno od strony psychicznej, jak i czysto praktycznej. Odpowiednie zorganizowanie przenosin wcale nie jest łatwe, gdyż wiąże się z koniecznością poświęcenia czasu na spakowanie całego dobytku, przetransportowanie go do nowego mieszkania lub domu i rozpakowanie. Każdy, kto choć raz się przeprowadzał doskonale wie, jak męcząca i długotrwała jest taka operacja. Na szczęście zamiast stresować się i tracić czas można skorzystać z usług firmy oferującej fachowe przeprowadzki na Wesołej.

Przeprowadzki na Wesołej szybko i sprawnie

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne przeprowadzki na Wesołej. Nasze usługi dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta, dzięki czemu każdy otrzymuje dokładnie taką ofertę, jaka mu odpowiada. Możemy zorganizować transport mienia, które zostało wcześniej spakowane, jednak jest to zaledwie ułamek naszych możliwości. Kompleksowa usługa obejmuje m.in. spakowanie mienia, zabezpieczenie go do transportu, transport i rozpakowanie na miejscu przeznaczenia. Zapewniamy również demontaż i montaż mebli, a także transport przedmiotów wielkogabarytowych, np. pianin, czy fortepianów.

Usługi dla firm i instytucji

Przeprowadzki na Wesołej to oferta skierowana również do różnego rodzaju firmy i instytucji. Możemy z łatwością zorganizować przeprowadzkę biura, magazynu, biblioteki, czy cennych sprzętów, np. serwerów, kas pancernych, czy linii produkcyjnych. Posiadamy niezbędne wyposażenie i flotę pojazdów, dzięki którym transport odbywa się szybko i bezpiecznie. Dysponujemy wszelkimi materiałami, potrzebnymi do spakowania i zabezpieczenia mienia. Gwarantujemy naszym klientom atrakcyjne ceny, najwyższą jakość obsługi oraz indywidualne podejście. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader