Przeprowadzki Włochy

Jak przeprowadzić się bez stresu i w miarę szybko? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, oferujących fachowe przeprowadzki. Włochy to jedna z dzielnic Warszawy, w której bez problemu można znaleźć odpowiednią firmę. Zakres usług bywa bardzo różny, ale oferta zawsze jest dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu każdy może liczyć na doskonałą jakość obsługi oraz szybkie i sprawne przenosiny. Wybór rzetelnej firmy przeprowadzkowej to gwarancja bezpieczeństwa mienia. Co więcej, usługi te są bardzo atrakcyjne cenowo i kompleksowe, więc nie trzeba przejmować się pakowaniem, poszukiwaniem osób do przenoszenia ciężkich sprzętów, czy transportem. W każdym z tych aspektów można otrzymać wsparcie i pomoc.

Przeprowadzki Włochy – oferta

Firmy przeprowadzkowe zwykle świadczą swoje usługi przez 7 dni w tygodniu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, gdyż np. przeprowadzkę firmy można zorganizować w weekend, gdy nie ma w niej pracowników. Wybierające przeprowadzki Włochy można mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez niepotrzebnych nerwów. Oferta obejmuje m.in. przeprowadzki kompleksowe, które są zdecydowanie najwygodniejsze dla klienta. W ramach tej usługi firma przeprowadzkowa zapewnia spakowania i rozpakowanie przedmiotów oraz ubrań, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, a także sortowanie i utylizację niepotrzebnych rzeczy.

Inne usługi

Klienci mogą też skorzystać wyłącznie z transportu i samodzielnie spakować swoje mienie. Wówczas cena usługi jest znacznie niższa, choć oczywiście większość czynności wykonywana jest przez klienta. Niemniej oprócz przeprowadzek Włochy firmy przeprowadzkowe świadczą również inne usługi, takie jak chociażby transport i wnoszenie fortepianów i pianin, antyków, sejfów, kas i szaf pancernych, czy serwerów. Ponadto po wcześniejszym ustaleniu możliwe jest transportowanie maszyn, linii produkcyjnych, czy ciężkiego sprzętu. Warto więc zadzwonić i umówić się na oględziny, zwłaszcza że każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader