Przeprowadzki Włochy

Jak przeprowadzić się bez stresu i w miarę szybko? Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów, oferujących fachowe przeprowadzki. Włochy to jedna z dzielnic Warszawy, w której bez problemu można znaleźć odpowiednią firmę. Zakres usług bywa bardzo różny, ale oferta zawsze jest dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu każdy może liczyć na doskonałą jakość obsługi oraz szybkie i sprawne przenosiny. Wybór rzetelnej firmy przeprowadzkowej to gwarancja bezpieczeństwa mienia. Co więcej, usługi te są bardzo atrakcyjne cenowo i kompleksowe, więc nie trzeba przejmować się pakowaniem, poszukiwaniem osób do przenoszenia ciężkich sprzętów, czy transportem. W każdym z tych aspektów można otrzymać wsparcie i pomoc.

Przeprowadzki Włochy – oferta

Firmy przeprowadzkowe zwykle świadczą swoje usługi przez 7 dni w tygodniu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, gdyż np. przeprowadzkę firmy można zorganizować w weekend, gdy nie ma w niej pracowników. Wybierające przeprowadzki Włochy można mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem i bez niepotrzebnych nerwów. Oferta obejmuje m.in. przeprowadzki kompleksowe, które są zdecydowanie najwygodniejsze dla klienta. W ramach tej usługi firma przeprowadzkowa zapewnia spakowania i rozpakowanie przedmiotów oraz ubrań, demontaż i montaż mebli, sprzątanie lokalu, a także sortowanie i utylizację niepotrzebnych rzeczy.

Inne usługi

Klienci mogą też skorzystać wyłącznie z transportu i samodzielnie spakować swoje mienie. Wówczas cena usługi jest znacznie niższa, choć oczywiście większość czynności wykonywana jest przez klienta. Niemniej oprócz przeprowadzek Włochy firmy przeprowadzkowe świadczą również inne usługi, takie jak chociażby transport i wnoszenie fortepianów i pianin, antyków, sejfów, kas i szaf pancernych, czy serwerów. Ponadto po wcześniejszym ustaleniu możliwe jest transportowanie maszyn, linii produkcyjnych, czy ciężkiego sprzętu. Warto więc zadzwonić i umówić się na oględziny, zwłaszcza że każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader