Przeprowadzki Wola

W dzisiejszych czasach wiele osób często zmienia miejsca zamieszkania. Każda przeprowadzka to dość skomplikowane przedsięwzięcie, wymagające odpowiedniego zaplanowania. Trzeba nie tylko zdobyć odpowiednie opakowania i zabezpieczyć mienie do transportu, ale również znaleźć kogoś do pomocy przy wynoszeniu ciężkich rzeczy i samochód, którym te wszystkie przedmioty przewieziemy. Nie jest to łatwe, dlatego przeprowadzka często wiąże się z dużym stresem. Można go jednak zminimalizować, korzystając z usług naszej firmy oferującej fachowe przeprowadzki Wola. Specjalizujemy się w przeprowadzkach osób prywatnych oraz firm i instytucji. Dysponujmy nowoczesnym sprzętem i świetnie wykwalifikowaną kadrą.

Bezpieczne przeprowadzki na Woli

Oferujemy bezpieczne przeprowadzki na Woli i innych dzielnicach Warszawy. W ramach usługi full serwis zapewniamy wszelkie niezbędne opakowania, w tym kartony i tektury pięciowarstwowe, kartony do przewożenia ubrań „na wisząco”, folię bąbelkową, folię stretch i taśmy samoprzylepne. Nasi pracownicy spakują wszystkie przedmioty, zabezpieczając je na czas transportu. Po przewiezieniu mienie wniesiemy i rozpakujemy, a także posprzątamy lokal. W przypadku mebli zapewniamy demontaż i ponowny montaż. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz szybkie terminy. Niepotrzebne przedmioty i sprzęty możemy zutylizować w cenie usługi.

Dodatkowe usługi

Oprócz przeprowadzek na Woli oferujemy również usługi dodatkowe, w tym przeprowadzki specjalistyczne. W ramach tego typu oferty zapewniamy transport pianin i fortepianów, serwerów, sejfów, kas pancernych, antyków, czy innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Cena usługi za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Oferujemy również przeprowadzki firm, biur i różnego rodzaju instytucji, a na życzenie klienta możemy też zorganizować przeprowadzkę międzynarodową. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu każdą usługę wykonujemy sprawnie i szybko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader