Przeprowadzki Ząbki

Radość ze zmiany miejsca zamieszkania zwykle przyćmiewa konieczność spakowania wszystkich swoich rzeczy i przetransportowania ich do nowego lokalu. Nie jest to bowiem zadanie łatwe. Trzeba nie tylko spakować ubrania, czy różnego rodzaju tekstylia, ale też szkło, bibeloty, naczynia i mnóstwo innych przedmiotów. Do tego dochodzi konieczność przetransportowania mebli, czy sprzetu AGD i RTV. Nie jest to łatwe i wymaga odpowiednio dużych pojazdów, materiałów opakowaniowych oraz ludzi do przeniesienia ciężkich rzeczy. Z tego właśnie względu dużą popularnością cieszą się profesjonalne przeprowadzki Ząbki, którymi nasza firma zajmuje się od wielu lat. Dzięki temu mamy duże doświadczenie, a nasze usługi są rzetelne i fachowe, a ceny konkurencyjne.

Przeprowadzki w Ząbkach – full serwis

Full serwis to kompleksowe przeprowadzki w Ząbkach, obejmujące różnego rodzaju czynności. W ramach usługi zapewniamy materiały opakowaniowe, wśród których są specjalne kartony do przewożenia ubrań „na wisząco”, specjalistyczne kartony pięciowarstwowe, tektura falista, folia bąbelkowa, folia stretch i taśmy klejące. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale zabezpieczyć do transportu dosłownie każdą rzecz, w tym także cenną porcelanę, czy antyki. Daje to gwarancję, że dotrą one do miejsca przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń. W ramach usługi full serwis oferujemy też spakowanie i rozpakowania mienia, demontaż i montaż mebli, transport oraz sprzątanie loku.

Przeprowadzki firm i instytucji

Nasze usługi nie są skierowane wyłącznie do klientów indywidualnych, ale także do firm oraz instytucji. Możemy z łatwością zorganizować przenosiny biura, magazynu, hali produkcyjnej, czy biblioteki. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy bezpiecznie przetransportować sejfy, kasy pancerne, serwery, czy całe stanowiska pracy. Dodatkowo w naszej ofercie jest transport pianin i fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Przeprowadzki w Ząbkach możemy zorganizować w dogodnym dla klienta czasie, np. w weekend.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader