Przeprowadzki Ząbki

Radość ze zmiany miejsca zamieszkania zwykle przyćmiewa konieczność spakowania wszystkich swoich rzeczy i przetransportowania ich do nowego lokalu. Nie jest to bowiem zadanie łatwe. Trzeba nie tylko spakować ubrania, czy różnego rodzaju tekstylia, ale też szkło, bibeloty, naczynia i mnóstwo innych przedmiotów. Do tego dochodzi konieczność przetransportowania mebli, czy sprzetu AGD i RTV. Nie jest to łatwe i wymaga odpowiednio dużych pojazdów, materiałów opakowaniowych oraz ludzi do przeniesienia ciężkich rzeczy. Z tego właśnie względu dużą popularnością cieszą się profesjonalne przeprowadzki Ząbki, którymi nasza firma zajmuje się od wielu lat. Dzięki temu mamy duże doświadczenie, a nasze usługi są rzetelne i fachowe, a ceny konkurencyjne.

Przeprowadzki w Ząbkach – full serwis

Full serwis to kompleksowe przeprowadzki w Ząbkach, obejmujące różnego rodzaju czynności. W ramach usługi zapewniamy materiały opakowaniowe, wśród których są specjalne kartony do przewożenia ubrań „na wisząco”, specjalistyczne kartony pięciowarstwowe, tektura falista, folia bąbelkowa, folia stretch i taśmy klejące. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale zabezpieczyć do transportu dosłownie każdą rzecz, w tym także cenną porcelanę, czy antyki. Daje to gwarancję, że dotrą one do miejsca przeznaczenia bez żadnych uszkodzeń. W ramach usługi full serwis oferujemy też spakowanie i rozpakowania mienia, demontaż i montaż mebli, transport oraz sprzątanie loku.

Przeprowadzki firm i instytucji

Nasze usługi nie są skierowane wyłącznie do klientów indywidualnych, ale także do firm oraz instytucji. Możemy z łatwością zorganizować przenosiny biura, magazynu, hali produkcyjnej, czy biblioteki. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi możemy bezpiecznie przetransportować sejfy, kasy pancerne, serwery, czy całe stanowiska pracy. Dodatkowo w naszej ofercie jest transport pianin i fortepianów oraz innych przedmiotów o nietypowych wymiarach. Przeprowadzki w Ząbkach możemy zorganizować w dogodnym dla klienta czasie, np. w weekend.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader