Przeprowadzki Zielonka

Przeprowadzając się do nowego mieszkania, czy domu większość z nas poświęca sporo czasu na spakowanie całego dobytku. Zwykle takie przenosiny są bardzo stresujące i niejednokrotnie część rzeczy dociera na miejsce w niezbyt dobrym stanie. Z tego właśnie względu warto skorzystać z usług profesjonalistów oferujących przeprowadzki Zielonka. Na nas zawsze możesz liczyć, gdyż jesteśmy firmą doświadczoną i rzetelną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy szybko i sprawnie wykonać przeprowadzkę mieszkania, domu, czy biura. Zakres naszych usług obejmuje zarówno pakowanie przedmiotów w dostarczone przez nas opakowania, jak i ich załadunek oraz rozładunek, a także transport i rozpakowania.

Bezpieczne przeprowadzki Zielonka

Dla nas każde zlecenie jest ważne, a klient jest na pierwszym miejscu. Możemy w sposób bezpieczny zorganizować każdą przeprowadzkę oraz transport. Co ważne, wszystkie przeprowadzki Zielonka do dostosowywane do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu każdy z nich jest zadowolony i usatysfakcjonowany. Z nami nie musisz obawiać się opóźnień, czy niedotrzymania terminu – jesteśmy punktualni jak szwajcarski zegarek. Niektóre przeprowadzki jesteśmy w stanie wykonać w ciągu zaledwie kilku godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale wykwalifikowanym pracownikom, specjalistycznemu sprzętowi i niezawodnej flocie pojazdów.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przewozimy meble, antyki, fortepiany, pianina, a także inne przedmioty o nietypowych wymiarach. Jesteśmy też w stanie zorganizować profesjonalny i bezpieczny transport serwerów, kas pancernych, sejfów, czy całych stanowisk pracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Możemy również posortować mienie i zutylizować niepotrzebne rzeczy i sprzęty. Gwarantujemy najwyższa jakość usług i atrakcyjne ceny. Z nami przeprowadzisz się szybko i bez niepotrzebnego stresu, a całe twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader