Przeprowadzki Zielonka

Przeprowadzając się do nowego mieszkania, czy domu większość z nas poświęca sporo czasu na spakowanie całego dobytku. Zwykle takie przenosiny są bardzo stresujące i niejednokrotnie część rzeczy dociera na miejsce w niezbyt dobrym stanie. Z tego właśnie względu warto skorzystać z usług profesjonalistów oferujących przeprowadzki Zielonka. Na nas zawsze możesz liczyć, gdyż jesteśmy firmą doświadczoną i rzetelną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy szybko i sprawnie wykonać przeprowadzkę mieszkania, domu, czy biura. Zakres naszych usług obejmuje zarówno pakowanie przedmiotów w dostarczone przez nas opakowania, jak i ich załadunek oraz rozładunek, a także transport i rozpakowania.

Bezpieczne przeprowadzki Zielonka

Dla nas każde zlecenie jest ważne, a klient jest na pierwszym miejscu. Możemy w sposób bezpieczny zorganizować każdą przeprowadzkę oraz transport. Co ważne, wszystkie przeprowadzki Zielonka do dostosowywane do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu każdy z nich jest zadowolony i usatysfakcjonowany. Z nami nie musisz obawiać się opóźnień, czy niedotrzymania terminu – jesteśmy punktualni jak szwajcarski zegarek. Niektóre przeprowadzki jesteśmy w stanie wykonać w ciągu zaledwie kilku godzin. Jest to możliwe dzięki doskonale wykwalifikowanym pracownikom, specjalistycznemu sprzętowi i niezawodnej flocie pojazdów.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przewozimy meble, antyki, fortepiany, pianina, a także inne przedmioty o nietypowych wymiarach. Jesteśmy też w stanie zorganizować profesjonalny i bezpieczny transport serwerów, kas pancernych, sejfów, czy całych stanowisk pracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Możemy również posortować mienie i zutylizować niepotrzebne rzeczy i sprzęty. Gwarantujemy najwyższa jakość usług i atrakcyjne ceny. Z nami przeprowadzisz się szybko i bez niepotrzebnego stresu, a całe twoje mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader