Przeprowadzki Żoliborz

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się zawsze z koniecznością przeniesienia swoich rzeczy do nowego mieszkania, czy domu. O ile w przypadku ubrań, czy drobnych przedmiotów nie jest to specjalnie trudne, o tyle w przypadku mebli, sprzętu AGD i RTV, czy innych ciężkich i niewymiarowych rzeczy może pojawić się problem. Trzeba wówczas znaleźć i opłacić osoby do przenoszenia, a także załatwić odpowiedni transport. Niemniej ważne jest to, że całe mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu. Zamiast tracić na przeprowadzkę czas i pieniądze, lepiej zwrócić się pomoc do profesjonalistów organizujących przeprowadzki na Żoliborzu i innych dzielnicach Warszawy.

Szybkie i sprawne przeprowadzki na Żoliborzu

Nasze firma ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek na Żoliborzu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i świetnie wykwalifikowaną kadrą, a do tego zapewniamy naszym klientom wszelkie materiały opakowaniowe, takie jak pięciowarstwowe kartony, tekturę, folię stretch i bąbelkową oraz taśmy klejące. Posiadamy flotę pojazdów, w których bez problemu można zmieścić nawet najbardziej niewymiarowe przedmioty, w tym także delikatne antyki, czy meble. Nasi pracownicy mogą spakować i zabezpieczyć całe mienie, łącznie z delikatną porcelaną, lustrami, czy delikatnym sprzętem elektronicznym.

Wygodnie i na czas

Z nami nie musisz się obawiać, że przeprowadzka będzie się ciągnąć tygodniami, a nowym lokalu zastaniesz bałagan. Oferujemy nie tylko spakowanie i transport mienia, ale także rozpakowania oraz sprzątanie lokalu. W razie potrzeby możemy też zutylizować niepotrzebne rzeczy. Dodatkowe usługi, które oferujemy to m.in. likwidacja mieszkań, przeprowadzki firm i instytucji, a także transport pianin, fortepianów oraz innych przedmiotów o dużych wymiarach. W ramach usług specjalistycznych zajmuje się również przewozem serwerów, sejfów, kas pancernych, czy całych stanowisk pracy i linii produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przeprowadzek na Żoliborzu.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader