Przeprowadzki Żoliborz

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się zawsze z koniecznością przeniesienia swoich rzeczy do nowego mieszkania, czy domu. O ile w przypadku ubrań, czy drobnych przedmiotów nie jest to specjalnie trudne, o tyle w przypadku mebli, sprzętu AGD i RTV, czy innych ciężkich i niewymiarowych rzeczy może pojawić się problem. Trzeba wówczas znaleźć i opłacić osoby do przenoszenia, a także załatwić odpowiedni transport. Niemniej ważne jest to, że całe mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć, aby nie uległo uszkodzeniu w czasie transportu. Zamiast tracić na przeprowadzkę czas i pieniądze, lepiej zwrócić się pomoc do profesjonalistów organizujących przeprowadzki na Żoliborzu i innych dzielnicach Warszawy.

Szybkie i sprawne przeprowadzki na Żoliborzu

Nasze firma ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeprowadzek na Żoliborzu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i świetnie wykwalifikowaną kadrą, a do tego zapewniamy naszym klientom wszelkie materiały opakowaniowe, takie jak pięciowarstwowe kartony, tekturę, folię stretch i bąbelkową oraz taśmy klejące. Posiadamy flotę pojazdów, w których bez problemu można zmieścić nawet najbardziej niewymiarowe przedmioty, w tym także delikatne antyki, czy meble. Nasi pracownicy mogą spakować i zabezpieczyć całe mienie, łącznie z delikatną porcelaną, lustrami, czy delikatnym sprzętem elektronicznym.

Wygodnie i na czas

Z nami nie musisz się obawiać, że przeprowadzka będzie się ciągnąć tygodniami, a nowym lokalu zastaniesz bałagan. Oferujemy nie tylko spakowanie i transport mienia, ale także rozpakowania oraz sprzątanie lokalu. W razie potrzeby możemy też zutylizować niepotrzebne rzeczy. Dodatkowe usługi, które oferujemy to m.in. likwidacja mieszkań, przeprowadzki firm i instytucji, a także transport pianin, fortepianów oraz innych przedmiotów o dużych wymiarach. W ramach usług specjalistycznych zajmuje się również przewozem serwerów, sejfów, kas pancernych, czy całych stanowisk pracy i linii produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą przeprowadzek na Żoliborzu.

 

 

Magda Szczygielska
Magda Szczygielska
12:36 30 Dec 22
Bardzo polecam. Panowie znakomicie zorganizowani. Potrafią rozmontować i zmontować co potrzeba. Dysponowali potrzebnymi materiałami. Ekipa, która u mnie pracowała, z poczuciem humoru. Dwie uwagi - ekipa była przed umówioną godziną, ale wcześniej zadzwonili i zapytali, czy można. Po drugie - nieprecyzyjna informacja na stronie. Warto podać, co mogę zamówić jako standard, a co , jako poszerzone usługi.
Sylwia C
Sylwia C
11:41 30 Dec 22
Polecam! Profesjonalna obsługa. Panowie dysponują folią zabezpieczającą meble, także można bez obaw powierzyć przeprowadzkę nawet najcenniejszych rzeczy.
Michał Jałowiecki
Michał Jałowiecki
15:19 02 Dec 22
Polecam, bardzo szybko i sprawnie dokonano przeprowadzki. Panowie bardzo weseli, więc się i pośmialiśmy. Meble rozkręcone szybko, zabezpieczone bardzo dobrze. Ekran telewizora zabezpieczyli dodatkowo aby nie uległ uszkodzeniu. Meble rozwozilśmy w kilka miejsc i nie było z tym problemu. Pozdrawiam Pana co się boi kurczaków.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader