Różne typy przeprowadzek

Różne typy przeprowadzek – W odpowiedzi na Państwa potrzeby postanowiliśmy poszerzyć ofertę pomocy w przeprowadzkach. Wspieramy w transporcie mienia osobistego i tych zabieganych klientów, którym brakuje czasu, i tych dobrze zorganizowanych, którzy wolą mieć większy udział w pracach związanych z przeprowadzką.

Pierwsza opcja to przeprowadzka ekonomiczna. Jest to najtańsza forma przewiezienia sprzętu. Jeśli klient ją wybierze, zobowiązujemy się do wyniesienia ułożonego i spakowanego już mienia z lokalu oraz do transportu i wniesienia go do nowego lokum. W tym przypadku oczekujemy, że wszelkie prace polegające na demontażu mebli, pakowaniu mienia do kartonów i zabezpieczeniu go, zostaną wykonane przed przyjazdem naszej ekipy. Przeprowadzka ekonomiczna jest wybierana najczęściej przez tych z Państwa, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Dokonujemy transportu możliwie szybko i tanio. Korzystając z tej formy współpracy należy pamiętać o tym, by należycie spakować własne mienie, nie odpowiadamy bowiem za ewentualne uszkodzenia niezabezpieczonych przedmiotów.

Różne typy przeprowadzek Warszawa i okolice

Drugą opcją do wyboru jest przeprowadzka standardowa, obejmująca zabezpieczenie i pakowanie mienia oraz jego transport. Profesjonalnie zabezpieczone przedmioty wnosimy do nowego mieszkania. Najszerszą alternatywą są przeprowadzki kompleksowe, które obejmują wszelkie niezbędne czynności związane z transportem i pakowaniem mienia, ale to jeszcze nie wszystko! W cenie przeprowadzki kompleksowej oferujemy dodatkowo ustawienie mebli w nowym lokum klienta z możliwością kilkakrotnej zmiany ich miejsc, sprzątnięcie po zakończeniu usługi. Rozwiązujemy ewentualne problemy związane z Państwa przeprowadzką i jesteśmy elastyczni na propozycje. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by transport odbył się szybko i bezstresowo.

Podsumowując, każdy kto planuje zmianę miejsca zamieszkania, znajdzie z nami wspólny język. Możemy Państwu pomóc na różne sposoby: od najprostszej, taniej formy przeprowadzki do tej najbardziej kompleksowej. Wybór formy współpracy zależy tylko od Państwa.