Różne typy przeprowadzek

Różne typy przeprowadzek – W odpowiedzi na Państwa potrzeby postanowiliśmy poszerzyć ofertę pomocy w przeprowadzkach. Wspieramy w transporcie mienia osobistego i tych zabieganych klientów, którym brakuje czasu, i tych dobrze zorganizowanych, którzy wolą mieć większy udział w pracach związanych z przeprowadzką.

Pierwsza opcja to przeprowadzka ekonomiczna. Jest to najtańsza forma przewiezienia sprzętu. Jeśli klient ją wybierze, zobowiązujemy się do wyniesienia ułożonego i spakowanego już mienia z lokalu oraz do transportu i wniesienia go do nowego lokum. W tym przypadku oczekujemy, że wszelkie prace polegające na demontażu mebli, pakowaniu mienia do kartonów i zabezpieczeniu go, zostaną wykonane przed przyjazdem naszej ekipy. Przeprowadzka ekonomiczna jest wybierana najczęściej przez tych z Państwa, którzy cenią sobie czas i pieniądze. Dokonujemy transportu możliwie szybko i tanio. Korzystając z tej formy współpracy należy pamiętać o tym, by należycie spakować własne mienie, nie odpowiadamy bowiem za ewentualne uszkodzenia niezabezpieczonych przedmiotów.

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Różne typy przeprowadzek Warszawa i okolice

Drugą opcją do wyboru jest przeprowadzka standardowa, obejmująca zabezpieczenie i pakowanie mienia oraz jego transport. Profesjonalnie zabezpieczone przedmioty wnosimy do nowego mieszkania. Najszerszą alternatywą są przeprowadzki kompleksowe, które obejmują wszelkie niezbędne czynności związane z transportem i pakowaniem mienia, ale to jeszcze nie wszystko! W cenie przeprowadzki kompleksowej oferujemy dodatkowo ustawienie mebli w nowym lokum klienta z możliwością kilkakrotnej zmiany ich miejsc, sprzątnięcie po zakończeniu usługi. Rozwiązujemy ewentualne problemy związane z Państwa przeprowadzką i jesteśmy elastyczni na propozycje. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by transport odbył się szybko i bezstresowo.

Podsumowując, każdy kto planuje zmianę miejsca zamieszkania, znajdzie z nami wspólny język. Możemy Państwu pomóc na różne sposoby: od najprostszej, taniej formy przeprowadzki do tej najbardziej kompleksowej. Wybór formy współpracy zależy tylko od Państwa.