Transport i przewóz pieców do ceramiki

Transport i przewóz pieców do ceramiki – Piece do wypalania wyrobów ceramicznych, zwanych potocznie piecami do ceramiki, pełnią kluczową rolę w procesach produkcyjnych wysokiej klasy wyrobów ceramicznych. Są to niezwykle ciężkie i delikatne urządzenia. W ramach naszej działalności realizujemy wnoszenie i znoszenie pieców do ceramiki o wadze do 500KG. Wykonujemy również przesunięcia pieców o wadze nawet do 5000KG. Rozróżniamy kilka rodzajów pieców do ceramiki i są to piece tunelowe, komorowe, grafitowe. Temperatura wypalania w takich piecach to od 900 stopni C, aż do 2000 stopni C. Do produkcji materiałów ceramicznych używa się: gliny, kwarcu, skalenia, kaolinitu, tlenków glinu, tytanu, cyrkonu i innych pierwiastków, węglików, borków, azotków, siarczków. W celu wykonania usługi potrzebujemy znać dokładne wymiary pieca do ceramiki, wysokość, szerokość, głębokość oraz wagę. Najlepszym sposobem na podanie nam tych parametrów jest przesłanie dokładnej specyfikacji producenta wraz z materiałem zdjęciowym, jeżeli jest to możliwe.

Usługę transportu pieców do ceramiki wykonujemy na terenie całej Polski. W celu wykonania usługi transportu pieców do ceramiki potrzebujemy następujących informacji dotyczących tran przejazdowych i warunków z jakimi możemy się zmagać. Ważne jest również podanie newralgicznych punktów logistyczno-operacyjnych, tzw. progi, zakręty, wąskie gardła, schody, spady, sufity, wysokości przejścia w drzwiach, szerokości i wysokości futryn, klatek schodowych itp.

Transport i przewóz pieców do ceramiki Warszawa i okolice

Usługę świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlaczego zdecydowaliśmy się zaoferować usługę transportu pieców ceramicznych? Ponieważ jako jedni z nielicznych potrafimy wykonać taką usługę bezpiecznie i sprawnie, we w miarę racjonalnym czasie.

Usługa skierowana jest przede wszystkim do zakładów produkcyjnych, firm handlowych, zakładów przetwórstwa, ośrodków chemicznych i laboratoriów, do pasjonatów zajmujących się wypalaniem artystycznym wyrobów ceramicznych i dla każdego kto potrzebuje przetransportować piec do ceramiki.

 

 

Robert Muchacki
Robert Muchacki
15:37 15 Nov 22
Była to JEDYNA firma do której zadzwoniłem i która była chętna mi pomóc bez dodatkowych kosztów, wymysłów etc. Przewóz odbył się elegancko - zabezpieczony tak, jak tego oczekiwałem. Jedyne czego mi brakowało (aczkolwiek nie było potrzebne!) to usługa ubezpieczenia sprzętu przed zniszczeniem - oczywiście, mogłaby być dodatkowo płatna.
Ama Gi Gałecka
Ama Gi Gałecka
23:57 02 Nov 22
Zdecydowanie polecam tę firmę! 5 GWIAZDEK TO ZA MAŁO! Ekipa na 6+Wyzwaniem dla pracowników było wniesienie 160 kg wanny i kookrdynacja jej docelowego osadzenia we współpracy z moim monterem. Wannę wnosiło 5 osób na bardzo wąskiej klatce schodowej. Każda osoba była w pełni zaangażowana w przebieg prac.Punktualność, spokój, wysoka kultura, humor, pomoc, zaangażowanie, szybkość, pomysłowość, kreatywność w działaniu. Decydujący okazał się też wózek, który pozwolił płynnie przesunąć wannę w wąskim przejściu i stał się pomocny dla montera. Dzięki wózkowi nie trzeba było kłaść wanny na bok w celach montażowych.Monter wszedł pod wannę i dokonał sprawnej instalacji.Osadzenie wanny także przebiegło bardzo pomyślnie.Od pierwszej minuty zostałam uspokojona i zaopiekowano się mną.W przyszłości zamierzam korzystać tylko z usług tej firmy!!!!!
Beata Zwolińska
Beata Zwolińska
10:51 10 Oct 22
kilka razy korzystaliśmy rodzinnie z usług firmy. panowie zawsze profesjonalni, punktualni i sympatyczni. łatwo się z nimi skontaktować i bez problemu można dogadać termin przeprowadzki czy transportu. polecam! 😀
Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny
14:44 15 Sep 22
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi przeprowadzki. Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet trochę przed czasem. Wszystkie rzeczy zapakowali do samochodu. Rzeczy wrażliwe zabezpieczyli przed uszkodzeniem. Przewieźli w miejsce docelowe, wypakowali. Bardzo szybko i sprawnie.Zdarzyło się drobne uszkodzenie na jednej, czy dwóch rzeczach ale gdybym sam to przewoził byłoby pewnie jeszcze gorzej. Ogólnie korzystałem z usług po raz trzeci i jestem mimo wszystko bardzo zadowolony. Polecam
Agata Czyz
Agata Czyz
08:14 06 Sep 22
Korzystałam 2 razy do przewiezienia ok 100 spakowanych kartonów i za każdym razem ekipa była 3 osobowa. Panowie byli bardzo sprawni i dobrze zorganizowani. Nic nie zginęło i nie zostało zniszczone. Za drugim razem ekipa mocno się spóźniła, bo przedłużyło się poprzednie zlecenie, ale Informowali o tym wcześniej, a mnie akurat nie robiło to różnicy.
Katarzyna Waksmundzka
Katarzyna Waksmundzka
05:29 01 Jul 22
Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalizm, wysoka kultura osobista Panów. Meble, elektronika i obrazy zostały odpowiednio zabezpieczone i przewiezione. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader