Transport i przewóz pieców do ceramiki

Transport i przewóz pieców do ceramiki – Piece do wypalania wyrobów ceramicznych, zwanych potocznie piecami do ceramiki, pełnią kluczową rolę w procesach produkcyjnych wysokiej klasy wyrobów ceramicznych. Są to niezwykle ciężkie i delikatne urządzenia. W ramach naszej działalności realizujemy wnoszenie i znoszenie pieców do ceramiki o wadze do 500KG. Wykonujemy również przesunięcia pieców o wadze nawet do 5000KG. Rozróżniamy kilka rodzajów pieców do ceramiki i są to piece tunelowe, komorowe, grafitowe. Temperatura wypalania w takich piecach to od 900 stopni C, aż do 2000 stopni C. Do produkcji materiałów ceramicznych używa się: gliny, kwarcu, skalenia, kaolinitu, tlenków glinu, tytanu, cyrkonu i innych pierwiastków, węglików, borków, azotków, siarczków. W celu wykonania usługi potrzebujemy znać dokładne wymiary pieca do ceramiki, wysokość, szerokość, głębokość oraz wagę. Najlepszym sposobem na podanie nam tych parametrów jest przesłanie dokładnej specyfikacji producenta wraz z materiałem zdjęciowym, jeżeli jest to możliwe.

Usługę transportu pieców do ceramiki wykonujemy na terenie całej Polski. W celu wykonania usługi transportu pieców do ceramiki potrzebujemy następujących informacji dotyczących tran przejazdowych i warunków z jakimi możemy się zmagać. Ważne jest również podanie newralgicznych punktów logistyczno-operacyjnych, tzw. progi, zakręty, wąskie gardła, schody, spady, sufity, wysokości przejścia w drzwiach, szerokości i wysokości futryn, klatek schodowych itp.

Transport i przewóz pieców do ceramiki Warszawa i okolice

Usługę świadczymy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlaczego zdecydowaliśmy się zaoferować usługę transportu pieców ceramicznych? Ponieważ jako jedni z nielicznych potrafimy wykonać taką usługę bezpiecznie i sprawnie, we w miarę racjonalnym czasie.

Usługa skierowana jest przede wszystkim do zakładów produkcyjnych, firm handlowych, zakładów przetwórstwa, ośrodków chemicznych i laboratoriów, do pasjonatów zajmujących się wypalaniem artystycznym wyrobów ceramicznych i dla każdego kto potrzebuje przetransportować piec do ceramiki.

 

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

 

[grw id=”1357″]